Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość saturnianin

Zrobić następny krok?

Polecane posty

Gość saturnianin

Jestem młodym chłopakiem 18 lat (hetero,przynajmniej do niedawna byłem tego pewien)i miałem dziewczynę z którą do niedawna współżyłem.Od tygodnia jest u mnie kolega z którym znamy się od 7 roku życia .Wcześniej jeszcze chyba w 6 klasie razem się masturbowaliśmy, a teraz kilka lat później namówił mnie loda(było niesamowicie-lepiej niż z dziewczyną ),więc się zrewanżowałem i też mi się podobało.Mówi że to jego pierwszy raz tak jak i mój( wierze mu bo go dobrze znam) ale chciałby pójść dalej. Jestem ciekaw seksu analnego(z moją Ewą tego nie robiłem),ale trochę się boję bo i ja powinienem się zrewanżować.I czy to oznacza,że już zostane gejem? Co robić poradźcie proszę ale tak poważnie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mkgftdu
feeee:O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mkgftdu
ja jem śniadanie:O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
yyyy... ciekawe jak sie poczuje Twoja vyla dziewczna jak sie o tym dowie :/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
"I czy to oznacza,że już zostane gejem" dzieciaku ty już nim jesteś... a tak naprawdę jesteś biseksualny ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość saturnianin
Z dziewczyną się już jakiś czas temu rozstłem i tu niema problemu ale może być gdy poznam inną (jak jej powiedzieś że spało się z facetem?i jest się biseksualny?)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jejku po prostu nie rób
z tego problemu, jak wyjdzie gadka na ten temat, to powiedz luźno i spokojnie, że jesteś bi

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość saturnianin
Ale ważniejsze dla mnie teraz pytanie czy spróbować analnie, a może sobie odpuścić i nie mieć później kaca (i kiedyś żałować) albo zrobić to i mieć kaca(i nie żałować,albo żałować). Cholera co robić!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość do autora tematu_
nie daj sie spedalić, to moja rada

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×