Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość dgfgbfdbf

do dzieci rowodznkow i rodzicow zdradzajacych!!!

Polecane posty

Gość dgfgbfdbf

NIE MACIE PRAWA OCENIAC RODZICOW BO NIE JESTESCIE OBIEKTYWNI!!! NIE ZNACIE ICH SYTUACJI, WIDZIECIE WSZYTKO Z BOKU I MACIE WYIMAGINOWANY OBRAZ RODZICOW IDELANYCH!!! NICGDY NIE BEDZIECIE MIEC PRAWA OCENIAC ANI OJCA ANI MATKI JESLI ZDRADZA LUB SIE ROZWODZI!!! DZICI NIGDY NIE SA OBOEKTYWNE , MOGA CZUC ZAL I ZLOSC ALE NIE MAJA PRAWA OCENIAC!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pitu pituuu
Aha, jasny gwint , sama na to wpadlas ? czy ktos ci w tym pomógł? buahahahaha

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mocate
a kim ty jestes zeby tak pie*dolic? :o

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mam to w dupie i robie swoje
weź nie pierdol dlaczego nie mogę stwierdzić że moja matka czy ojciec jeśli się zdradzą postąpią jak ostatnie mendy? jakieś zasady w życiu trzeba mieć

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pitu pituuu
to zapewne jakas kochanica tatusia, ktoremu dziecko zabronilo sie spotykać z ta babą, hahaha

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość oceniać mozna nie człowieka
tylko jego czyny, to chyba oczywiste.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wszystko rozumiem...
Oczywiscie, ze dziecko ma prawo do oceny ojca czy matki. A niby dlaczego nie????

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dgfgbfdbf
nie jestem zanda kochaniac ale mezatka, ktora byla zdradzana, ktora jest rozwodkoa i ktora ponownie wyszla za maz... wczoraj przeprowadzilamtutaj jedna dyskusje gdzie dzieci oceniaja rodzicow nie znjac dokadnie ich sytuacji,nie wiedzac jakie maja problemy itp. PRAWDA JEST TAKA ZE ZDRADY SA BYLY I BEDA, ROZWODY SA PO TO ZBEY JE BRAC A NA ROZWOD I ZDRADE PRACUJE SIE WE 2 A NIE W POJEDYNKE!NIE MOZNA OCENIAC OJCA CZY MATKI I WYZYWAC OD MED BO ZDRADZIL/A BO ODSZEDL/A... TYLKO ONI WIEDZA CO BYLO W ICH MALZENSTWIE... DENERWUJA MNIE TE DYSKUSJE JUZ ODNOSNIE KOCHANEK KOCHANKOW ROZWODOW I ZDRAD... ZAWSZE WYWYWANE SA OSOBY ZDRADZAJACE I KOCHANKOWIE A JAK MOWILAM NA TAKA YSTUAJCE MALZENSTWO PRACUJE RAZEM, MOJ MAZ MNIE ZDRADZIL I PO KILKU LATGACH PO OBIEKTYWNYMSPOJRZENIU NA SYTAUCJE WCALE MU SIE NIE DZIWIE... A PRZED DZIECMI UDAWALISMY SUPER PARE, ZYLY W KLAMSTWIE I ZLUDZENIU ZE WSZYSTKO GRA... WIEC WYPOWIADAC SIE NA TENT EMAT MOGA OSOPBY KTORE TO PRZESZLY A NIE OSOBY POSTRONNE KTORE NIE ZJANA SPRAWY OD SRODKA...A DZIECI JEJ NIE ZNJA NIGDY

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dgfgbfdbf
DZIECKO MOZE POWIEDZIEC Z EJEST ZDRUZOTANIE, ZE JEST SMUTNE ZE JEGO RODZINA SIER ORZPADA ALE NIE MA PRAWA POWIEDZIEC OJCIEC /MATKA TO CHUJ/KURWA BO SIE ROZWODZI LUB ZDRADZIL/A... BO DZIECKO NIE WIEC CO BYLO TEGTO PRZYCZYNA, NIE ZNA ICH PROBLEMOW I POTRZEB A RODZICE Z NIM O SWOIM POZYCIU I PROBLEMACH NIE ROAMWIAJ NIGDY WIEC MA PRAWO WYRAZIC ZAL JAK NAJBARDZIJE,B YC SMUTNYM ALE NIE MA PRAWA OCENIAC BO NIC NA TEN TEMAT NIE WIE

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ocenia sie ludzkie czyny
i zachowania a nie osobę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość so pot
dgfgbfdbf, Pierdolisz i tyle. Ojciec, ktory zdradza(czy tez matka) jest smieciem bez jaj myslacym tylko o swojej przyjemnosci zamiast o rodzinie i dzieciach.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość so pot
I wylacz tego cholernego capslocka:O:O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dgfgbfdbf
NIE WYLACZE, OSOBA KTORA ZDRADZA MA KU TEMU POWODY BO NBA ZDRADE PRACUJE SIE WE 2 , ZONY ZAZWYCZAJ ZAJUMUJA SIE DZIECMI I MEZA SPYCHAJA NA DALSZY PLAN, ZANIEDBUJA SMAMA TKA BYLAM DZIECI BYLY NAJWEAZNIEJSZE I PRZE TO MOJE MALZENSTWO LEGLO W GRUZACH, BO MEZA I DZIECI TRAKTUJE SIE NA ROWNI I TYLE!!! A CO DO MYSLENIA O RODZINIE I DZIECIAHC TO KAZDY CZLOWIEK MA PARWO BUYC SZCZESLIWY JESLI IEJEST SZCZESLIWY Z RODZINA I DZIECMI SUZKA SZCZESCIA GDZIE INDZIEJ TAKA JEST KOLEJ RZECYZ, LEPIEJ SIE OROZSTAC JAK LUDZIE I ULOZYC ZYCIE NA NOWO NIZ ZYC W KLAMSTWIE DLA POZOROW I DLA DZICI! OJCIEC CZY MATKA TO LUSDZIE KTORZY MAJA PRAWO SIE ZAKOCHAC, MAJA SLABOSCI, PROBLEMY, ZDRADA NIE EJST USPAWIEDLIWIONA OCZYWISCIE, JEST ZLA I BOLI ALE NA TO PRACUJE SIE WE 2 , BO O MILOSC DBA SIE WE 2 I CALE ZYCIE NIE TYLKO DO SLUBU... A BYCIE ZE SOBA ZE WZGELDUY NA DZIECI, DLA POZOWROW I ZYCIE W KLASTWIE, WYCHOWYWANIE DZIECI KTORE OGLADAJA ZE ZYCIE TO TYLKO WIECZNIE POSWIECENIE, ZEOR SZCZESCIA, ZEOR MILOSCI JEST POPROSTU SMIESZNE!PO TO SA ROZWODY ZEBY JE BRAC, PO TO JEST MILOSC ZEBY SIE ZAKOCHAC...ZAWSZE JEST CZAS NA ULOZENIE SOBIE ZYCIA ALE OCZYWISCIE ZA MOJE WYPOWIEDZI ZAZDROSNE ZAJADLE EX ZONY MNIE ZARAZ ZJEDZA BO PRZEBOLEC NIE MOGA ZE JE MEZOWIE POZOSTAWIALI... A LEPIEJ SIE NAD SOBA ZASTANOWIC CO SIE ROBILO NIE TAK, BO WINA NIGDY NIE JEST CALA OSOBY ZDRADZAJACEJ, WINA ZAWSZE LEZY PO SRODKU!JA TAK ZOBILAM ,PRZENALIZOWALAM OJE ZACHOWANIE I EX MEZA, MOJE I JEGO POTRZEBY I ZACZELAM UCZYC SIE NA BLEDACH! A JAK SLYSZE DZIECI KTROE NIA MAJA POJECIA O ZYCIU MOWIACE ZE KTOS JEST CHUJEM BO ODACHODZI TO SMIAC MI SIE CHCE, BO DZIECI NIGDY PRZENIGDY NIE MAJA DOBREGO I CALKOWITEGO OBRAZU SYTUACJI

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość anka bb
to nie wyłączaj, ale czytać nie będę, szkoda oczu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pitu pituuu
dgfgbfdbf Uspokoj sie, przestan wrzeszczeć, a przede wszystkim naucz sie pisac na klawiaturze, bo w twoich postach są same literówki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ja sie zgadzam
dzieciom zazwyczaj krzywda przesłania oczy i rzeczywiście posuwają się zbyt daleko w swoich ocenach. oczywiście nie mówie tu o sytuacjach, kiedy rodzice NAPRAWDE krzywdzą DZIECI, biją, poniżają lub wykorzystują.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość padaka
A mnie się zdaje, że panienka-autorka wpadła w lekką histerię bo dzieci jej wykrzyczały prawdę prosto w oczy. Dlaczego tak nisko cenisz dzieci? Na ogół jest tak, że dzieciaki bardzo dobrze wiedzą co w rodzinie jest nie tak. Nawet wcześniej niż dorośli, którzy udają, że wokół sielanka. Rodzice oceniają postępowanie dzieci bo inaczej się nie da nikogo wychować. Dlaczego więc dzieci nie mają mieć prawa wychowywać beznadziejnych rodziców?????

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dgfgbfdbf
nie jestem zadna panienak dla ciebie, mam 39 lat wiec sobie nie pozwalaj, moje dzieci sa normalne i im sie tlumacyz od malego ze jest milosc do konca zycia ale sa i milosci na kilka lat lub ktrcej, nie jmja aproblemuy z rozwodem bo wiedza ze to nie jest ich sprawa tylko ich rodzicow i tyle

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pitu pituuu
dobra rada dla autorki topiku: uwazanie przeczytaj tekst zanim go wyslesz, masz kobieto 39 lat a zachowujesz sie jak gowniara, nie wspomne juz o samej tresci ale te literowki......takim sposobem pokazujesz jak bardzo lekcewazysz ludzi tu czytajacych,

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ibfgiuabdgoa
nie dziwie sie ze nie podoba sie niektorym co napisala autorka bo pracowaly sobie na to ze maz je zostawil ale nigdy do tego sie nie przyznaja bo uwazaja sie za swiete krowy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nic mnie nie obchodzisz
mój ojciec zdradzał matkę, czemu? bo miał kryzys wieku średniego, bo mama pracowała, a jemu się nudziło, nie miał na tyle przyzwoitości, żeby odejść, wziąć rozwód i zacząć na nowo układać sobie życie tylko zdradzał, w nocy sypiał z mamą w jednym łóżku a w dzień kiedy mama pracowała po 12 godz on spotykał się z tą kurwą. Mama mu wybaczyła, dla mnie on jest żałosnym chujem, jest i już na zawsze nim pozostanie, brzydzę się go i nikt nie zabroni mi go oceniać.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pitu pituuu
do powyzej zebys ty kiedys nie została świetą krową, uwazaj!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dgfgbfdbf
a jakim p[rwem oceniasz kochanke ojca, ona nie ma zadnych zobowiazn wbec ciebie zni twojej matki, ona jej wieronosci nie slubowala i kurwa nie masz prawa jej nazwac gorniaro niedorośnieta... to ze twoj ojciec jest chujem to fakt, bo powinien sie rozwizc i ulozyc zycie na nowo uczciwie, ale tak jjuz jest ze rozwod jerst dopiero po kochance... pozatymco z tego ze twoja matka pracuje 12 h a on nie, co w ziazku z tym? a mnoze mu poprostu nie dawala czego potrzebowal i tyle... nie znasz ichc sytuacji wiec sie nie wypowiadaj , bo widzisz ja z boku, oceniac ja moga tylko oni sami

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dgfgbfdbf
pozatym tka jest prawda ze zawsze z morda tu wyjezdzaja zazdrosne do bolu byle zony bo zaz z nich kipi i przebolec nie moga ze ex sobie zycie poukladal, a one sie zestarzeja same kipiac z nienawieci i rozwodzac sie nad tym co bylo... dzieci sie nie znacie na sprawach doroslych wiec poprosotu ich nie oceniajcie i tyle powiedzcie ok przykro mi, boli mnie to ale no poporostu prawa nie macie zeby powiedziec moj ojcec juest chujem bo zrdadzil mame bo sie z nia rozwiodl, mogl to robic i tyle... widocznie te zwiaski byl;y juz zgnile od srodka i tyle, a co do kryzysyu wieku sredniego to byscie sie dzieci zdziwily ze jesli ktos dba o milosc codziennie to jakos kryzys przechodzi wrecz go nie ma, a pozatym smieszne jest zeby 15-20 latek sioe ywpowiadal na temat kryzysu wieku srendiego bo nie wie co to jest!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość przecież tego imbecyla nie da
czytać... nawet nie przez treść, ale przez te byki!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość E bo ta kobieta
( czy aby napewno ma 39 a nie 19 lat;) to chyba nacpana albo nachlana byla piszac:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wydaje mi sie ze kazdy
tak tak trzeba wybaczac i glaskac po glowce- tatus myslacy chujem albo mamuska cipa... a psychika dziecka zjechana na cale zycie- kompleksy,problemy emocjonlne, strach przed odrzuceniem, zle wzorce ale chooy z tym- wazne jest przeciez to zeby sobie tatus wsadzil bo mu sie zonka znudziala haha wiesz autorko pierdolnij sie czyms porzadnym w leb -moze ci pomoze jezli ktos sie decyduje na takie zachowania to niech posnosi tego konsekwencje jakimi jest niechec dzieci skoro juz sie zdecydowali na poledzenie potomka ich zasranym obwoazkiem jest go wychowac i zapewnic mu spokojne dziecstwo do 18 roku zycia przynajmniej i nie mowie o patologiach gdzie maz bije zona a ona ucieka z dzieckiem, to jest ratowanie siebie i dziecka mowie o tym jak tatuska zaswedzi chooy bo mu sie zona przejadla i idzie szukac szczescia w polsce widzisz rozncie czy ejstes za glupia zeby to pojac

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość drogie panie pamietajcie
autorko, naprawdę sądzisz, że tu siedzą same debile, którzy uwierzą, że nie jesteś kochanką? Jesteś i to jakąś wyjatkowo głupią.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nic mnie nie obchodzisz
jest kurwą, bo ma męża i 7-letnią córkę, więc jak Twoim zdaniem mam nazywać taką kobietę? aha, w życiu nie uwierzę, że jesteś 39 - letnią kobietą, znam wiele kobiet w takim, czy podobnym wieku i żadna nie posługuje się tak rynsztokowym słownictwem jak Ty, a już na pewno żadna nie obraża swoich rozmówców dlatego, że mają odmienne zdanie - także sorry, podejrzewam, że po prostu jesteś kochanką, która czuje się urażona tym, że ludzie nazywają rzeczy po imieniu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kochanka mojego ojca
to wyjątkowa szmata zadzwoniła ostatnio do mamy myślała że mama wyrzuci ojca z domu prosto do niej mama kazała mu się wynosić ale ojciec nie chce się wyprowadzić klęczy przed matką wieczorem i przeprasza nie wiem co będzie ja bym nie wybaczyła zdrady a co moja mama zrobi nie wiem brat płacze by nie wywalała taty

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×