Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Kierowca Sprintera

W Polsce spanuje zbyt duża dowolność w ubiorze kobiet !

Polecane posty

Jestem kierowca i dużo jeżdzę po kraju. Miasta, wioski, dlugie i ktotsze trasy. To co widze na ulicach wola o pomstę do nieba. Wszedzie te roznegliżowane, ubierające sie jak dz..i paniusie. gołe ramiona, prześwitujace staniki, obcisle spodnie.nawet nie wiecie,że do wypadku sie przyczyniacie. zeby jeszcze byly zadbane. a gdzie tam kilo tapety, śmierdzi potem od nich. jak wracam z bazy do domu i jade autobusem to tak od nich śmierdzi potem w autobusie,że szok. ale dalej odslaniaja ramiońska i obleśne wielkie cycuchy ,które ledwo stanik trzyma i denerwują ludzi. czasem mam ochote złapać jedną z drugą za kudły, albo za te wielkie cyce i zerwać z niej to ubranie i zabrać, powinnyście sie ubierać jak w krajach muzulmanskich. tam za wasz stroj kobieta idzie na stos !!! a ja na światlach nawet stojąc musze znosić te widoki ! przeszkadzacie mi i innym kierowcom w pracy, zakladac wierzchnie odzienia a nie grube łapy i cyce na wierzchu !!! chudych też sie to tyczy, pokazuja te kściste lapy i cycki rodzynki. to jest obleśne !

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość taka ooooooo
a ja się z Tobą zgadzam co do wiesniackich ubran i smrodu od owych dziewczyn - zenada. nie przesadzalabym z muzulmanskimi ubioromi, mozna wyglądac schlunie, elegencko, ladnie w "niemuzulmansich" :) ciuszkach

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość proponuję wyjazd do Iranu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×