Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

HazelLady

Do MĘŻCZYZN! SONDA ZAPRASZAM

Polecane posty

Czy chcielibyście na żeby na Waszym wieczorze kawalerskim Wasza narzeczona zrobiła dla Was striptiz czy wolelibyście striptizerkę? ODP: A) Wolałbym moją kobietę, i myślę że zrobiłaby to dla mnie B) Wolałbym moją kobietę, ale wiem że by nie chciała C) Wolałbym striptizerkę, nie ma to jak profesjonalizm D) Wolałbym striptizerkę, ale miałbym wyrzuty sumienia E) Wolałbym striptizerkę, ale boję się że bym zdradził F) Wolałbym moją kobietę, byłbym przeszczęsliwy widząc ją w przebraniu diablicy Oczywiście inne opcje wchodzą w grę :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Chodzi o to, żeby się opkazac publicznie nago na wieczorze kawalerskim? Czyli stanąć bez ubrania przed wszystkimi kolegami i znajomymi przyszłego męża?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
chodzi w tym wypadku o prywatny występ narzeczonej dla narzeczonego ;) Nie dla całej świty kumpli ;d

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
To chyba zależy od chłopaka a nie od wypowiedzi w internecie :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość junaczek
jak ma stać jak u lekarza to lepiej niech tego narzeczona nie robi bo bym się zniechecił i nici ze ślubu chyba że by dała się tak poobracać jak lekarzowi to bym się nie zastanawiał znając realia świętości i niepokalaności żon i narzeczonych to wolę profesjonalistkę

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość przyjaciel z wyruchanom dupom
Ja to bym chciał paukę z tryskawkami, ewwntualnie z malinami :p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×