Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość help me 31

ból nerek w ciąży

Polecane posty

Gość help me 31

czy to normalne we wczesnej ciazy? strasznie bola mnie nerki i jajniki. miala tak ktoras z was. prosze o odpowiedzi. na jutro jestem zapisana do lekarza, bo moze cos nie jest w porzadku????????/ pomocy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość u mojej kuzynki
było tak ze wydawało jej się że bolą ją nerki a to były skurcze tle ze to był 30tc. A mnie kiedys bolało w prawym boku i tez mi sie wydawało ze to nerka a to tylko więzadło bolało. A mozesz tez miec bakterie w moczu, ja bym na Twoim miejscu juz dzis zrobiła badanie moczu, to duzo nie kosztuje a wyniki masz praktycznie w tym samym dniu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość help me 31
ja jestem w 3 tyg dopiero.chyba tak zrobie. jajniki mnie bardzo bola, brzuch no i te nerki:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a mnie bolały nerki i okazało się, że były obciążone i potrzebny był antybiotyk. Ale bólowi towarzyszyło również zapalenie pęcherza.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość help me 31
ja pecherza nie odczuwam, za to boli mnie podbrzusze, ale nie oddaje moczu jakos bardzo czesto. jajniki raz lewy raz prawy , ale najbardziej boje sie o te nerki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość u mojej kuzynki
moze to reakcja Twojego organizmu na ciąze, dawka hormonów i wszystko szlaeje. Spokojnie, połóż się i odpoczywaj, idz jutro do tego lekarza wszystko bedzie dobrze i nie denerwuj się na zapas. A ciąze jak potwierdziłas? Bo chyba gin jeszcze jej nie stwierdził, to za szybko?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość help me 31
robilam 3 testy + bete. tak zrobie poloze sie i nie bede panikowac. dziekuje za rady. jesli ktoras miala podobny przypadek lub ma jakies rady dla mnie to prosze piszcie. bede wdzieczna

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ja tez mialam problemy
z nerkami na poczatku ciazy :dokladnie odmiedniczkowe zapalenie, ale bylo ono skutkiem prezwleklego zapalenia drog moczowych.moim zdaniem jesli nie masz problmow z moczem to razcej nie masz sie czym martwic.wydaje mi sie ze to nie nerki cie bola tylko jajniki i ten bol promieniuje, dlatego wydaje ci sie ze to nerki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość help me 31
mozliwe ale bola bardzo:( i coraz bardziej podbrzusze

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kashka

Czesc, Ja chyba jestem w 4 tyg pisze chyba bo test nic nie wykryl jeszcze i tez mam taki tepy bol w nerkach. Przychkdzi i odchodzi, raz lewa raz prawa. Do tego bola jajniki troche od czasu do czasu i w ogole czuje sie taka dosc nabrzmiala z przodu. Dosc sporo gazuje (przepraszam za szczerosc) i czuje sie lekko zmeczon, senna. Sikam czesciej niz zwykle, ale nie piecze mnie nigdzie ani nie boli podczas. Mocz jest prawie przezroczysty bo staram sie duzo pic. Bylam dzis u lekarza, wzial mocz do badania. Wyniki za 3 dni robocze. 

Dodam, ze to nasza druga pociecha bedzie a pierwsza ma tylko rok wiec moze hormony szaleja. 

Troche nieciekawie z tymi kolkami i innymi nerkowymi sprawami w ciazy. Raz to mialam i podziekuje.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość

Mnie nie bolały typowo nerki, ale miała regularne kolki nerkowe i to był koszmar 😞 autrko, koniecznie do lekarza i sprawdzić co się dzieje, co innego lekkie pobolewanie, ale silnu ból normalny nie jest.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×