Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość chopak_

Włosy w środku cipki. Jak się ich pozbyć? Pomożcie!

Polecane posty

Gość chopak_

Witam! Mam dziewczynę, która się goli (depiluje) i ogólnie wszystko jest świetnie, tylko że pomiędzy wargami sromowymi też ma owłosienie, nie jakies strasznie bujne, ale troszkę tych wlosów jest. Wydaje mi się, ze strasznie ją to krępuje, co wplywa na zycie seksualne (brak minety). Drogie panie, pomozcie, jak moglbym jej pomoc, doradzic w tej sprawie (oprócz akceptacji, to juz probowalem) by Ogolic to owlosienie? depilacja i maszynka odpadaja, zbyt czule miejsce... :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
o kurde pirwsze slysze. powiedz jej po prostu ze ci to w ogole nie przeszkadza i staraj sie powoli ja przekoywac, moze ise uda? chyba nie ma innego wyjscia...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość parę dobrych ruchanek
i się wytrze !!!!!!!! :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość tralalala cytryna
ja tez mam tam takie pojedyncze wloski i poprostu je gole maszynką. stawiam noge na wanne, rozchylam wargi sromowe i gole.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość fumfelkaaaa
ogolić :) ja też tak robię, tylko ostrożnie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja też mam :o W sumie traktowałam to jako normalne, ale chyba muszę zmienić punkt widzenia :P Maszynką się jak najbardziej da choć to trochę akrobatyczne (pod prysznicem muszę wyglądać aseksualnie haha). Ja stosuję krem do depilacji (zostawiasz na skórze a później zbierasz szpatułką). Trochę się jednak obawiam o łechtaczkę, więc też przyjmuję przy tym idiotyczną postawę w rozkroku ginekologicznym (w pokoju na łóżku) i po 10 minutach idę do łazienki zmyć :) Krem ogółem używany na cipkę zapobiega powstawaniu jeżą i podrażnień, więc same plusy. Ja polecam z Eveline - jest tani a moim zdaniem lepszy niż np. Veet.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość chlopak_
fafryca, ale tam w srodku kremem dziala tak samo? Nie podrażnia? latwo usuwa się owe owlosienie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nie podrażnia, ale używam kremu przeznaczonego do depilacji bikini. Fakt, że staram się ograniczać kontakt kremu z łechtaczką :P Krem nakładam w łóżku (brak wanny) w pozycji półleżącej w bardzo szerokim rozkroku. Po czasie zbieram wszystko szpatułką i pod prysznic ;) Maszynką też się da, ale chyba nie umiem nią dobrze operować \"tam\", bo zostaje okropny jeż wtedy :o

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość tajna obserwatorka
sa takie specialne maszynki do bikini. male i niezbyt ostre ale zeby wygolic bez okaleczania te pare wloskowk tam (kazda je ma ;-) ) idealne. poszukaj w drogerii i sprezentuj jej ;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość entka
a ona się na taki prezent obrazi;P daj jes spory kieliszek smacznego wina, jak sie rozluźni zrób na co masz ochotę i niech sie przekona, że rzeczywiścien ją taka akceptujesz. Albo zaproponuj ze krfemem do depilacji sam jej to pousuwasz, i że nie ma się co bać, bo nie dasz rady jej zaciąć;P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pani mecenasowa
ale ale jak to w srodku?!?!?!? to takie cos istnieje? napewno w srodku cipki a nie tak troche na zewnatrz?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Chery Doll
Tez polecam krem do depilacjii

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość klusek
powiedz jej że minecie wydepilujesz jej wszystko zebami :classic_cool:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Szczurzycaaa
Mam to samo. Krem do depilacji bikini tylko i wyłącznie. Wosk odpada bo to po prostu niebezpieczne w takim miejscu. Jeśli jest wytrwała może się trochę potorturować i powyciągać włoski pęsetką jeśli nie ma ich aż tak dużo. 5 włosków dziennie i po 2 tygodniach problem z głowy lol Ale to taka wersja dla masochistów jak ja XDD

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość depilacja gracja
moj ojciec kiedys wyrwal mojej mamie wlosy spod pachy tak na chama i od tamtej pory nie rosną jej tam :D poważnie :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
woskiem w tym miejscu tez da rade :P tylko trzeba umiejętnie za pierwszym razem :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość depilacja gracja
zrob to samo, zaczaj sie i wyrwij zdecydowanym ruchem :classic_cool:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×