Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość ide na swoje

CO jest potrzebne w każdym domu?

Polecane posty

Gość ide na swoje

Robię sobie taką listę żeby nie jeździć w kółko do sklepów tylko kupić raz tak wszystko. Co jest potrzebne w każdym domu? Przeszłam się po mieszkaniu pozaglądałam gdzie się da i zrobiłam sobie tak o wstępną listę, uzupełnijcie ją wg waszego uznania. >proszek do prania, płyn do płukania, odplamiacz >płyn do mycia kibla, szczotka >płyn do mycia naczyń, gąbki itp >mleczko do zlewu/kuchenki >płyn do podłóg >płyn do szyb >papier do dupy >mop+wiadro, jakaś szmata >szmatki, ściereczki, gąbki >pasta do zębów >pasta do zębów, żel do mycia,szampon i tym podobne duperele >patyczki do uszu I to na tyle. Nie liczę np worków na śmieci bo zakładam takie sklepowe:P Kostki do kibla czy innych wynalazków też nie stosuje. Co byście dopisały jeszcze do tego???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość vods
jeszcze moze odswieżacz powietrza i pronto do mebli, a kostek dlaczego nie używasz? To nie kosztuje majątek a chociaz zapach z sedesu się zmienia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ewfawfsdf
-waciki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jacobs
Miotła,szufelka,deska do prasowania,To bardzo szeroki temat.Zależy ile osob mieszka,w jakim wieku,czy gotujesz w domu,itp.Własnie szukałam młotka,gwożdzia i miary.Przybornik do szycia,apteczka,

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość a dlaczego zaraz
żelazko

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ide na swoje
O odświeżaczu myślałam ale nie wiem, wole wywietrzyć. Kostki, kurde no nie wiem. U mnie w domu nigdy się nie używało ani tego ani tego a nigdy problemu nie było. Może przez to że często myjemy toaletę? Jak będzie trzeba to kupie ale tak na "dzień dobry" to nie myślę o tym. Aha a co do odświeżacza to jeszcze jestem fanką podgrzewaczy z olejkami więc to mi chyba wystarczy:) .... Oczywiście jak będzie trzeba to kiedyś kupię, ale przeżyje puki co raczej bez tego:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ide na swoje
>miotła, szufelka, deska do prasowania.. i coś do suszenia ciuchów... no tak o tym zapomniałam, dzięki Żelazka nie liczę to wiem, tak samo jak np odkurzacz:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ide na swoje
aha, osób trzy. Ja, mąż, roczne dziecko. Gotowania się uczę:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ewfawfsdf
chlebak

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wszystko co w kuchni jest potrzebne (jezeli uczysz sie gotować i nie tylko) tartka sitko, durszlak, wałek, trzepaczka, łyzki drewniane, chochla itd...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość a dlaczego zaraz
suszarka do naczyń, albo ocieknica, jak nie masz na zlewie, moze na ciasto cię zbierze, żeby upiec to jakieś blaszki do ciasta

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość a dlaczego zaraz
mydło?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ide na swoje
no właśnie te kuchenne rzeczy to wszystkie raczej w jednym miejscu kupie to po prostu przejdę i spustoszę regały w dziale kuchennym;) Trochę też wiem że dostane w prezencie na "parapetówie" a środków czystości raczej kupować mi nikt nie będzie. Ale dzięki, zrobię sobie też drugą listę na takie rzeczy:) Jak coś wam przyjdzie jeszcze do głowy to piszcie:) Dziękuje

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ide na swoje
Mydło:D Zapomniałam:classic_cool:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość z podstawowych
papier toaletowy, ręczniki papierowe, apteczka, płyn do mycia naczyń, szczotka do kibla, ręczniki kąpielowe... jak mi się coś przypomni to dopiszę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×