Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość dyrdymalka

SOS BOLONSKI

Polecane posty

Gość dyrdymalka

Zrobilo mi sie za duzo sosu po bolonsku-czy moge go zamrozic-czy ktos z was zamraza sosy miesne, czy nie traca na smaku po rozmrozeniu?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dyrdymalka
up

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość a moze podgrzej i zawekuj
w sloiku? nigdy nie lyszalalam o mrozeniu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dyrdymalka
a jak sie wekuje bo nigdy tego nie robilam, mozna w takim zwyklym sloiku po ogorkach np

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość a moze podgrzej i zawekuj
tez nigdy nie robilam ;))) ale wydaje ze musi byc szczelny. po prostu rogrzewasz bardzo mzno rzucasz do sloika i zakrecasz. powinein sie "zassac"...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jezeli chcesz zawekować to musisz nałozyc sosu do słoika, mocno zakrećic i zagotować w garnku z wodą,wody tak ze 3/4 słoika żeby było.Gotuj około 40 minut. ale myślę ze z powodzeniem mozesz zamrozić ten sos, nawet lepiej będzie i nic na pewno mu się nie stanie,potem nawet zamroozny daj do garnka na mały ogień i powoli sobie go rozmrozisz i dodasz do makaronu innym razem :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dyrdymalka
dzieki za podpowiedzi :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość joojjj
ja mroziłam gulasz a'la strogonow - normalnie do plastikowego pojemnika, zamknęłam i dałam do zamrażalki - a po kilku tygodniach do garnka i rozmroził się i był dobry, tylko zagęściłam toche mąką :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ja tez ...
jasne, ze mozesz zamrozic. ugotowane potrawy nic nie traca przy mrozeniu. w przeciwienstwie do surowego miesa, warzyw ...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kromka chleba ze smalcem
Lepiej zamroz, mieso trzeba umiec wekowac, mozesz sie niezle struc po takim wekowanym sosie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
przelej sos do plastikowego opjemniczka i zamroź, ja tak od lat robię a z wekowaniem w słoikach czasem własnie nie wychodzi , jakas pleśń się robi itd jesli jesteś poczatkująca to polecam mrozenie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×