Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość kotka222

Zmiana nazwiska po slubie- prosze o porady..

Polecane posty

Gość kotka222

chodzi mi o to ze jestem teraz na 4 roku studiow, niedlugo biore slub, co z nazwiskiem w indeksie i w legitymacji?? legitymacje wymienia pewnie(ciekawe ile to kosztuje) ale co z indeksem?? byl ktos w podobnej sytuacji?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość asaAA
NAM tyklko w indeksie przekreslaja nazwisko i wpisuja nowe obok

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kotka222
i na listach obecnosci tez zmieniaja potem?? nie ma jakigos zamieszania??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość asaAA
jak pojdziesz do dziekanatu pogadac to ci tam wszystko zmienia na kartach i juz w nowym semestrze bedziesz miala wpisane na listach nowe

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kotka222
dzieki za odpowiedz- pytalalm tutaj bo mam niesympatyczne baby w dziekanacie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
U nas jak dziewczyna na 5 roku wyszła za mąż i poszła do dziekanatu to babki powiedziały, że nie musi (jak nie chce) nic zmieniać w indeksie czy karcie. Tak więc co wydział to inna polityka... Musisz popytać :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dzisiaj pytałam się o to w dziekanacie, bo jestem w takiej samej sytuacji jak Ty :) otóż po ślubie mam się pojawić na uczelni z indexem, nowym dowodem i aktem małżeństwa. pani w dziekanacie mi skreśli w indexie stare nazwisko i napisze nowe i przy okazji zmieni we wszystkich dokumentach. natomiast legitymację powinnam wyrobić nową (ale nie mam zamiaru, bo na ostatni rok studiów mi się nie chce. wymienię legitkę tylko na drugim kierunku ;) koszt tej wymiany to ok. 20zł. )

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość i tak beda Cie wpisywac pod
starym nazwiskiem :D Przez kolejny rok bedziesz za kazdym razem prowadzacych poprawiac, ze sie inaczej nazywasz :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nie ma z tym problemu
ja mam akurat łączone nazwisko, no i tym sposobem wszystcy mówią do mnie starym skracając.... Akurat z prowadzącymi nie ma problemu, liste i tak distaja z dziekanatu a w koncu przynajmniej u mnie, co pół roku są inni. Co do indeksu to przekresla stare nazwisko a legitymacje musisz zmienic

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość bbbbbbbbbbbbb
Dobrze jest zmienić nazwisko, koleżanka długo nie zmieniała, ale zrobiła to przed samą obroną, żeby na dyplomie było aktualne nazwisko. Wystarczy tak jak dziewczyny mówiły iść do dziekanatu z aktem małżeństwa (wydaje mi się, że nawet nowy dowód nie jest potrzebny) i w indeksie skreślają. Listy studentów są dawane z dziekanatu, więc od nowego semestru wykładowcy będą mieli zmienione i nikt się nie będzie zwracał starym nazwiskiem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×