Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość 21- letni rodzynek

Szukam dojrzałem pani,

Polecane posty

Gość 21- letni rodzynek

chętnej na miłość francuską ( ja jestem stroną aktywną ) i nie tylko. Jestem przystojny mam 21 lat, wyślę zdjęcia. Panie mogą być puszyste i zarośnięte. gg 10795212 znajomy400@gmail.com

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość 21- letni rodzynek
Czy mógłbym chociaż poznać powody, przez które nie ma chętnych na tę propozycję?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość 21- letni rodzynek
Błagam napiszcie coś!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość 21- letni rodzynek
Czy żadna dojrzała kobieta nie chce mieć troche przyjemności? Pomyslcie że ja was dotykam całuje w tamtym miejscu moim językiem- przecież to przyjemne! Gwarantuję że zrobię to na prawdę porządnie, oraz zachowam 100% dyskrecji!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość 21- letni rodzynek
Może chociaż jakiś facet się znajdzie? wyliżę mu rowa po same jajca

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość MAŁRYCY
Kurwa, jakis niedojebany jestes? Blagasz o lizanie zarosnietej cipy i jeszcze dziwisz sie ze nawet grube, brzydkie pasztety nie odpisuja? Jestes pierdolniety. Do tego masz nick RODZYNEK. Wiesz kurwa co to jest RODZYN? Wlos kolo dupy, z kawalkiem kupy. A teraz spierdalaj bo juz mnie wkurwiles.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość MALRYCY
SORKI JESTEM RODZYNKIEM NA DUPIE WPIOERDALAM RODZYNKI Z DUPY I DAJE DUPY NA CENTRALNYM!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość MAŁRYCY
Nawet sie kurwa nie podszyc porzadnie palancie. Nawet mi sie nie chce komentowac. Witaj skurwysynie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość MALRYCY
to ja MALRYCY pierdoli mi sie klawiatura bo mi sie rodzynki wysypali jestem pedalkiem i obciagam dziadkom 90 letnim

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość MAŁRYCY
Podszyw z gimnazjum zieeeeew. Zero kurwa klasy. Poza tym, jestes pierwsza kurwa ktora probuje sie pode mnie podszywac. Zgodnie z przepowiednia zdechniesz na AIDS. Milo mi bylo poznac.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość MALRYCY
JESTEM JEBNIETY W LEB RYPIA MNIE WSZYSCY W DUPE NOSZE PAMPERSY BO ZWIERACZE HUJ STRZELIL! MALRYCY CO MA HUJA I CYCY

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość MAŁRYCY
Widzisz mały skurwysynku twóje braki w uzębieniu trochę mnie zniechęcają by wkładać moją pytę w te rozjechane usta.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość MAŁRYCY
Już wolę sam sobie obciągnąć, tak, tak joga czyni cuda. W dupę jedyne co ci mogę włożyć to kij od szczotki.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość MALRYCY
wiedzialem zes pederasta jebany w dupe!!! hahaha obciagnij ojcu swemu i zapodaj bratu cwelu jebany

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość 21- .letni rodzynek
halooo to moj temat!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość MALRYCY
Testowałem już to ze swoim starym, tylko jebany ciągle zaganiał mnie do wanny. Bałem się też zazdrosnego brata, którego niczym pierdnięcie w autobusie wyczuwałem jak czai się z kablem od prodziża.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość 21- .letni rodzynek
jestem tez pedalem i malrycemu obciagalem i dupy dawalem!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość 21- .letni rodzynek
Mam dzisiaj wyjątkowego pecha żadna stara rura nie da się wylizać i do tego nikt się nie chce pode mnie nie podszywa.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość 21- ..letni rodzynek
bardzo proszę o nie podszywanie się pod podszywaczy:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość MALRYCY
Nie przejmuj się mały też przez to przechodziłem jak zobaczyłem dwa złączone psy za płotem gdzie zwykle chowałem przed starym, kiedy to chciałem zajarać śluga. Wpadłem przez to w niezły korek, chlałem by o wszystkim zapomnieć. Teraz płacę za to. Ta niewielka ilość szarych komórek nie wypalonych przez alkohol nie wystarcza by zintegrować się ze społeczeństwem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×