Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Gość toni24

bole brzucha po owulacji,ciaza?

Polecane posty

Gość gość
Gosc1: Gosc Any cale szczescie ze juz Ci lepiej... straszne te wirusy lataja w powietrzu teraz... a powiedz czy Ciebie tez bolala macica w czasie okolo @ ???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jagodka_a
Gosc any ja czuje sie w miare mdłosci mam coraz słabsze. Ciesze sie ze lepiej sie juz czujesz. Jeszcze nic nie kupiłam dla maluszka ubranek mam troche po synku ale jak by byla dziewczynka to wiekszosc musze kupic. Patrzyłam sobie troche na wózki chyba sie zdecyduje na x-lander x-move z fotelikiem maxi-cosi ale kupie dopiero gdzies w 8 miesiacu moze jeszcze zdanie zmienie hehe . A ty jak tam masz juz cos na oku? Kupujesz juz cos? Dziewczyny co do objawow to mnie podbrzusze bolalo jak na @ i to dosc dlugo. Dwa dni przed spodziewana @ zrobilam test i byly dwie kreski ale ta druga słabiutka. Bolaly mnie tez piersi a dzien po zrobieniu testu juz mialam poranne mdłosci.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Gosc1: hehe a jednak ciaza:):):):) zrobilam wlasnie drugi test i wyszla kreseczka i to mocniejsza:):):):)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość any
Gosc1 strasznie ci gratuluje i witamy w gronie ciezarowek :D :* teraz kovhqna duzo odpoczywaj i nazekaj bo wolno :D niedokonca juz pamietam czy mnie bolal brzuch chyba wlasnie nie bolal albo jakies cmienia delikatne jak na okres jednakze po terminie @ i potwierdzeniu ciazy i gin bolal okresowo :) jagodka ja juz zgromadzilam troche ciuszkow na przecenach w smyku grasowalam ostatnio ale wsyztskie na rom 62 na wszelki wypadek a takich małych to dokupie pozniej kilka :) co do wozka to tez raczej taki jak ty ale pewnie używany po szwagierki dzieciach :) bo po zimie kupie sobie ladna spacerowke jak juz dzidzia podrosnie i na lato bedzieny smigac wozkiem ^^ co do nowej kolezanki i zapytania to po raz kolejny hehe moge powiedziec ze ja po prygnolu staralam sie tylko raz... w piatek dostalam zastrzyk w piatek bylo staranko pozniej sie zle czulam i w poniedzialek juz na usg wyszlo ze jajeczko peklo takze niekoniecznie trzeba duzo staran :)) pozdrawiam :*

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zukejka
Heloł..... dziewczyny na teście mam cień cienia...bladzioch ale jest....normalnie nie mogę uwierzyć...5 miesięcy starań albo i więcej ale chyba udało się Matko kochana Ufff ...a teraz mam takiego strachu że hej

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Gosc1: Gosc Any nawet nie wiesz jak mi milo byc w koncu w waszym gronie;):):):):):) zauwazylam ze jestem nerwowa. Byle p*****la podnosi mi cisnienie ale za minute juz to olewam heh:) teraz oby bylo wszystko wporzatku mam cukrzyce takze teraz czeka mnie insulina niestety i ostra dieta ale dam rade wszystko warte poswiecenia:):):):) pozdrowionka dla Was:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Gosc1: Zukejka 3mam kciuki zrob jutro znowu test mi na drugi dzien juz duzo mocniejsza kreska wyszla :) ten czerwiec to miesiac ciezarowek;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zukejka
Tak zrobię na pewno....dalej trwam w szoku...tyle razy już tu w okolicach 24dc miałam doła...testy negatywne...@ przychodziła i przychodziła....teraz wygląda, że chyba się udało.... jak pisałam wcześniej...trwam w szoku

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Gosc1: Zukejka ja zrobilam test 27dc po skonczeniu brania duphastonu i nic a dwa dni pozniej juz druga wyszla malo widoczna kreska a na kolejny dzien juz duzo bardziej widoczna takze z dnia na dzien rosnie poziom hormonu i jutro zobaczysz mocniejsza napewno:) aaa u ten 2 test zrobilam popoludniu a nie z rana a i tak spora roznica byla:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zukejka
Żeby było śmieszniej to u mnie 22dc...ale ja mam krótkie cykle 24-26...jutro powtórzę test na pewno

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Gosc1: Zukejka nie spij rob test i pisz:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zukejka
Heloł, test będzie zrobiony po południu niestety bo wczoraj nie kupiłam i na rano nie miałam....ale dzisiaj kupię 2 ...jeden na dziś po południu...drugi na jutro rano :D Teraz w pracy już jestem Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Gosc1: dobra czekam na dobre wiesci:) od rana trzymam kciuki takze nie karz mi dlugo czekac;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zukejka
Dzięki wielkie za wsparcie...ja dalej w pracy....kończę za godzinę...potem do sklepu po test ...I będzie wiadomo

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość _madia_
hej dziewczyny, widzę, że przez te kilka dni kiedy tu nie zagladałam pojawiło się sporo dobrych wiadomości :) Gratuluję :) ! i super, że kolejna pula pozytywnych testów ruszyła :) U mnie niestety @ przyszła i nie wiem czy to normalne, bo miałam brać luteine od 16 do 26 dc a @ przyszła 24 dc wieczorem więc luteine odstawiłam, teraz się zastanawiam jak zacząć liczyć ten cykl ponieważ ta wieczorna @ była bardzo delikatna rozkręciła się w nocy i dziś już jest normalnie a jest to dla mnie ważne ponieważ od 5 dc mam zacząc brac clo i od kiedy tu liczyć od wczoraj czy od dziś...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
No od wczoraj to chyba oczywiste nad czym tu się zastanawiać

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zukejka
Test wykonany....na szczęście druga krecha jest...ale koloru to ona ma ino ino.... najważniejsze, że jest.....mam jeszcze jeden test na jutro rano....zrobię z porannego....jak mam pokazać mężowi wynik to nie jakiegoś bledziocha....niech to będzie widoczne Ufff kamień mu spadł z serca... ale tych kamieni jeszcze tam dużo....będą tak zrzucac po trochu przez te 9 miesięcy Boję się bardzo ...6 miesiecy czekania i są dwie krechy....żeby się utrzymali cało i zdrowo ...ta dzidzia moja

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jagodka_a
Zukejka moje gratulacje. Ciesze sie razem z tobą. Wszystko bedzie dobrze. Dbaj tylko o siebie i duzo odpoczywaj.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zukejka
Jagoda...dasz wiarę????? Wygląda na to, że się udało...jak po 6 miesiącach prawie pogodziłam się że nic z tego A wiecie co mi dalo nadzieję w tym miesiącu że może jestem..... brak pryszcza na twarzy....bo zawsze, absolutnie zawsze na kilka dni przed @ wyskakuje mi jeden pieknis na twarzy...jeden i większy....a tu w tym miesiącu...nic..... I wtedy zaczęłam się zastanawiać...a może jednak Piersi miałam inne w połowie cyklu a potem zrobiły się takie normalne, że na ich podstawie nie mogłam nic wywnioskować Matko jak się cieszę .. pierwsze koty za ploty...ale teraz to na pewno z górki nie będzie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość lila26
Czytam was od początku i gratuluje wam kochane ! :) ciesze sie razem z wami ;) ja juz mam corke 15 miesieczna :) teraz czekam na miesiaczke i jestem ciekawa kiedy sie pojawi :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość lila26
a no i tez boli mnie brzuch po lewej stornie jakby jajnik czy coś... nie wiem od czego to zalezy .... albo panikuje i schizuję. jestem w trakcie dni płodnych takze zobaczymy co z tego będzie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Gosc1: zukejka super gratulacje :):):):) moje kciuki trzymane od switu nie poszly na marne;) ja w sobote ide na 1 wizyte do gina wczesniej sie nie da niestety ehh juz nie moge sie doczekac.... :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Gosc1: Media tez bym sie zastanawiala jak to liczyc ale skoro wczoraj cos sie zaczelo to chyba od wczoraj...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zukejka
U mnie za wcześnie e na wizyty u lekarza...skupiam się na robieniu testów.. daje mi to ogromna radość...wiem że ta chwila się nie powtórzy..chcę ją przedłużyć.... mieszkam w UK.... zaraz poczekam 2 może 3 tygodnie i umówię się na wizytę dopiero.... chcę iść jak będzie coś widać...cokolwiek...chcę poczuć to że @ rzeczywiście nie przyszła.... ze to nie kawał jakiś...chcę poczuć w końcu to że nie muszę liczyć który to dc...czy mąż będzie w domu w te najważniejsze dni....chcę poczuć jakieś pierwsze konkretne objawy... na razie te dwa testy bym opravila w obrazek i patrzyła w nieskończoność... pół roku czekałam.... niby nic ale każdy 1dc był straszny .... Trwam w szoku i każda chwilę myślę tylko o jednym To moja 3 ciąża...ale jakże wyczekiwana

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zukejka
Madia.. ja też w tym szczęśliwym cyklu miałam taka sytuacje ...@ przyszła w niedzielę 29 popołudniu....nijak potem było z leczeniem dc... może liczyć doby ...ja tak robiłam 2dc zaczynał mi się o 16tej każdego dnia i tyle...ciężko mi było tak... ale tak liczyłam...hak przytulnie było rano ww wtorek to np to był 10dc...ale jak przytulnie było wieczorem albo później to już zaliczyłem jako 11dc I popatrz jak się szczęśliwie zakończyło ten mój "glupi" cykl Tobie życzę powodzenia we wszystkim co sobie zaplanujesz

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zukejka
Przytulas, gdzie jesteś? Zaglądnij tu....zobacz co się wydarzyło.... mam 2 kreski na teście...te upragnione....pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Gosc1: :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Przytulas
Czesc dziewczyny:):) ale sie pozmienialo juz z wami jestem wlasnie dzis mam nowy pakiecik neta:) Zukejka suuuuuuuuuuper gratulacje:):):D wkoncu jestes z nami:). Ja juz 11tydzien wizyta w 12 tygodniu 30czerwca:):) wszystko wpozadku tylko zdaza mi sie zemdlec ostatnio w kosciele i chyba odpuszcze sobie na jakis czas bo troszke mi sie policzek przytarlo od tego. Zapytam lekarza czy to normalne czy moze jakies badania no sama nie wiem:) Jagodka a jak u cb??? Amoniek co tam u cb???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jagodka_a
Hej Przytulas omdlenia w pierwszym trymestrze pewnie moga wystepowac unikaj jedynie zatłoczonych miejsc****ewnie bedzie dobrze. To teraz jak bedziesz u gina to bedziesz miec pewnie to pierwsze prenatalne. Mi leci 15 tydzien i juz od dwoch dni nie mam mdlosci wkoncu.... drugi trymestr czuje sie lepiej ale codziennie musze sobie strzelic drzemke. Ja mam wizyte dopiero 6 lipca. Miłego dnia dziewczyny. Amoniek co tam u ciebie? Gosc any jak sie czujesz? Zukejka i jak test robiłas jeszcze rano?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Przytulas
Jagodka no ja tez po obiadku musze sie zdrzemnac musialam teraz na siebie uwazac bo corcia miala antybiotyk na zapalenie gardla bakteryjne i balam sie ze sie od niej zaraze ale na szczescie nie:) Zukejka a nie mowilam ze jak troszke odpuscisz to pojdzie jak po masle:)pozdrawiam dziewczyny:):)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

×