Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Gość toni24

bole brzucha po owulacji,ciaza?

Polecane posty

Gość Przytulas
Czesc stokrotkq tak jak Zukejka mowila wspolzylismy tylko od 8 do 10dc i sie udalo:) testy owu robilam od samego konca @ i wychodzily roznie bo 10dc pamietam wyszly 2kreski tylko jedna bledsza ale mialam strasznie duzo sluzu a na nastepny dzien prawie wogole. I tak do dzis nie wiem tak naprawde kiedy byla owu:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość stokrotkaq
Przytulas a ilo dniowe miałaś cykle ? Bo już sama niewiem ja mam 31 dniowe . Ale wydaje mi się że owu miałam w 12 dc - czy to możliwe bo ni jak pasuje do kalendarza dostępnego na stronach .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Lila26
Zuklejka no zobaczyny co z tego wyjdzie... test wtedy wyszedł negatywny ale ja sama wiem ze za wczesnie go zrobilam :) , nadal nma zawroty glowy.. nie wiem dziwne to wszystko

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Zukejka*

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Przytulas
Stokrotka ja mialam 27-28dniowe a czasami 26dni a po cyscie 2 cykle po pierwszy 29dni i 31dni drugi to bylo w marcu. A ten ostatni co sie udalo to cos mi sie wydaje ze mial 26-27dni

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość stokrotkaq
Dziękuję Przytulas , no nic zostaje mi czekać . Oj dziewczyny jak ja bym chciała podzielić wasz los . I moja przyjaciółka jest w siódmym tc .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Przytulas
Stokrotqa nedzie dobrze nie spinaj sie i nie nakrecaj:):) pozdrawiam:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
damy rade kochane :) przeciez nie jedna z was starala sie pare miesiecy :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Przytulas
Do gosc DOKŁADNIE ja prawie 6 mies:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość lila26
to ja lila26 tam wyzej hehe :) ja pierwsza ciaza to odrazu po odstawieniu tabletek ciekawe ile teraz sie bede starala i czy sie uda

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość stokrotkaq
To ja już ponad rok ...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zukejka
Ja teraz 6 miesiecy....wcześniejsze 2 ciąże od strzała

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gośćMarta
Witam ja wspolzylam 11,06 12.06 dostalam@ 19 i 21 i 23 wspolzylam z chloakiem przez te dni bolal mnie brzuch na dole jak na @ i mialam mdlosci 24 mialam owulacje a tak bardzo bolalo jakbym ja juz miala@ teraz mam powiekszone piersi brzuch troche zaboli czasem czy moglo dojsc so zagniezdzenia;)? Kiedy zrobic test;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Zrob test najlepiej wtedy kiedy ma nadejść miesiączka..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gośćMarta
Dzieki wielkie a myslicie ze ten bol w dniu owulacji mogl swiadczyc o zagniezdzeniu;)?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zukejka
Gość Marta...w dniu owulacji jest owulacja...nie ma mowy o jakimś zagnieżdżeniu...może ono nastąpić od 10 do 14 dni po owulacji gdy doszło do zapłodnienia. Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Madz_aM
Cześć dziewczyny. Mam nadzieję że mnie przygarniecie. Moja historia krótka, nie złożona. Pierwsza ciąża od strzała, raz się zdarzyło i bum odrazu ciąża. Synka urodziłam 5 lat temu. W sierpniu 2015 odstawilam tabletki antykoncepcyjne i odrazu wzięliśmy się do roboty. W styczniu magiczne dwie kreseczki na teście ciążowym, ale niestety radość nie trwała długo. Poronilam w 8 tygodniu ciąży. Po ogarnięciu się znowu zaczęliśmy starania, trochę szybko bo już pod koniec marca. Ale nadal cisza, mam małą nadzieję że może teraz choć wiem że pewnie nic z tego nie będzie. Cykl miałam równo 34 dni, ale teraz ostatnia @ pojawiła się po 28 dniach. Nie wiem jak liczyć dni płodne itd. Z m bardzo często się przytulamy, oczywiście nie jest to wymuszone po prostu to lubimy. Gratuluję dziewczyny, udało się wam, trzymam kciuki teraz za wspaniałe 9 miesięcy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gośćMarta
To czemu w tym dniu mialam tak nasilony bol podbrzusza? Nigdy po @ nie mialam zadnych boli a teraz do owulacji bole podbrzusza a tego dnia ogromny i po owulacji bolesne powiekszone piersi i bol nadal jest ale mniejszy i nie caly czas a do @ jeszcze dlugo

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gośćMarta
I czy jak mialam@ 12 to 24mialam owulacje wogole? Tak wyliczylam ale nie jestem pewna czy dobrze widze ze wy jestescie bardziej doswiadczone w tym:(.. z gory dziekuje za pomoc

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Przytulas
Do Marta tego czy owulacja byla nigdy nie wiemy w 100% ja robilam testy i tez raz pokazywalo raz nie i teraz co meza nie bylo w te dni co powinien byc nie bylo wspolzycia a i tak sie udalo ostatni raz byl 10dnia cyklu a owu prawdopodobnie mialam 14-15dnia cyklu bo zazwyczaj jest 14dnia przy 28dniowym cyklu liczy sie od konca. A mi wyszedl ten cykl w ktorym sie udalo ze byl krotszy i zero objawow procz bolu piersi w dzien przed @ i test pozytywny:) A raz jak mialam cyste na jajniku to brzuch mnie strasznie bolal piersi wszystkie objawy ciazy @ nie bylo 5dni myslalam ze zaszlam a okazalo sie ze to objawy cysty nie ciazy. Poczekaj cierpliwie:) Do Madz Kochana jasne ze cie przygarniemy:) nie denerwuj sie bedzie dobrze zobaczysz uda wam sie ja sie zaopatrzylam w testy owu przed i niby wychodzily i sie udalo chodz sama w to nie wierzylam chyba ze mi sie owulacja przesunela. A za ile masz miec @?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Przytulas
A co u cb Jagodka??? Ja za 3dni ginekolog a pozniej bede miala gdzies pod koniec lipca calkiem bo wyjezdza na urlop. Mam nadzieje ze bedzie wszystko ok:):) Amoniek zyjesz nie odzywasz sie co tam u cb slychac jak sie czujesz i czy wogole ok u cb?? Zukejka a jak u cb poczatek?? Masz juz jakies objawy?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gośćMarta
A jest mozliwosc ze owulacje mialam w czasie@ ?;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Przytulas
Marta a jak dlugie masz cykle?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Madz_aM
Przytulas powinnam dostać 6 lipca jeśli cykl 28 dni, ale jeśli znowu będzie 34 to później.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Lila26
Ja jeszcze 4-5 dni do @i coś czuje ze przyjdzie... no trudno nie zrazam sie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
GoscMarta nie ma takiej opcji ze w czasie @miałaś owulacje zazwyczaj jest ona w polowie cyklu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zukejka
Przytulas ..... częsta toaleta i piersi ...tyle z objawów....aczkolwiek docs dają się we znaki. Dzisiaj idę do lekarza pierwszego kontaktu. On mnie dalej skieruje na właściwe tory. W ogóle tak się wkręciłam że mogę mieć bliźniaki.... ze ten test wyszedł w 22dc.... ze juz nie młoda jestem może wyprodukowałam no dwa jaja ...... albo ze w rodzinie męża są bliźniacy. Jest ich czworo braci w tym właśnie bliźniacy. Ale mój nie jest jednym z bliźniaków. Tak bym chciała być po pierwszym usg...a tu w UK to nie takie proste jak w Polsce. Dam znać później jak będę po wizycie. Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Przytulas
Marta to jak masz taka rozbieznosc w cyklu ze albo 28 dni albo 34 to musisz liczyc albo owulacja bedzie 14-15dnia cyklu przy 28sniach albo 34 to duzo pozniej. I napewno nie ma tak ze po @ jest owulacja musialabys miec bardzo krotkie cykle zeby tak bylo. No nic ci nie doradze zrob test w dniu spodziewanej albo 14-15 dni po ostatnim zblizeniu bete z krwi. Zukejka no u mnie tez bylo tak ze tylko piersi siusianie czeste ale pierwsze byly piersi bolaly jak nie wiem. No ja wizyta za 3dni juz nie moge sie doczekac zeby zobaczyc szkrabka:):)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Przytulas
Sorki ten poczatek to mialo byc do Madz:) a do Marty ze napewno nie ma owulacji zaraz po @

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość lila26
przytulas ktory to tydzien juz ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

×