Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Gość toni24

bole brzucha po owulacji,ciaza?

Polecane posty

Gość lila26
ja dzis 24 dc i mam obawy ze nic sie nie udało , niby pare dni temu zle sie czulam i jajnik bolal podpinałam to pod mozliwosć zajscia w ciaze ale teraz nic juz mi nie dolega wiec pewnie nic sie nie udało

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Przytulas
Madz_am skoro czesto sie przytulacie to moze akurat sie uda trzymam kciuki:). A jesli chodzi o liczenie to bierz pod uwage dni z cykli 28dniowych i 34 tez. Mi lekarz mowil ze codziennie nawet:) no tylko ze u mnie codziennie to bylo nie mozliwe bo maz pracuje w delegacjach ale udalo sie:):) GoscMarta tak jak kolezanka pisze owulacja nie naklada sie na dzien @ musialabys miec ktotkie cykle strasznie a bol w czasie domniemanej owulacji mogl byc to jest normalne ale jesli nie wiesz dokladnie czy wtedy byla to mozesz sie tylko domyslac kup testy owu i najwyzej jak dostaniesz @ to zaraz jak ci sie skonczy to zacznij robic codziennie i zobaczysz kiedy prawdopodobnie masz.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Przytulas
Lila26 no ja zaczne 12 tydzien w czwartek jak bede na wizycie:) nie zapeszaj moze akurat sie uda kochana ja zadnych objawow nie mialam nawet owulacje majac nigdy jakos bardzo mnie,brzuch nie bolal ani jajniki jakos:) zawsze jest nadzieja trzymam kciukasy:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gośćMarta
Ale ja nie mialam odrazu po@ bo mialam 13 dnia cyklu bo okres mialam 11 a owulacje mialam 24 a cykle mam 27 dniowe

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gośćMarta
Ja mialam @ 11.06 a owulacje 24.06 przy cyklach 27 ,26 dniowych

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Przytulas
GoscMarta no to owulacje mialas gdzies miedzy 12-14dniem cyklu prawdopodobnie zobaczysz czy przyjdzie@

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gośćMarta
To 12 dnia cyklu wspolzylam;) obu nie przyszla@:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Przytulas
GoscMarta zobaczysz moze sie udalo. Moge nawet powiedziec ze miedzy 11dniem cyklu a 14dc mialas moze owulacje skoro masz regularne cykle26-27 dniowe. Czasami zdarzaja sie bezowulacyjne ja tak mialam przy cyscie komorka jajowa nie pekla tylko rosla dalej. To za ile masz miec @?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość Marta
7 czerwca badz 9 czerwca tak mi kalkulator dni plodnych pokazuje jak @mialam 11 to 27 wychodzi ze 7czerwca

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Przytulas
Chyba lipca:) to dopiero jestes 3-4 dni po owulacji?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Przytulas
Jesli dobrze licze to raczej watpie w to zeby juz byly objawy ciazy o tym mozemy mowic w dniu @ kiedy nie dostaniesz. Jeszcze masz 10-12 dni do @

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gośćMarta
Mozliwr ze owulacja byla wczesniej tez bo wspolzylam 19 21 i 23 albo z 11 czerwca bo slyszalam ze jak kobiety wspolzyly dzien przed @ okazywalo sie ze tez sa w ciazy;)co o tym sadzicie? Bo te piersi mnie tak bolą urosly i bol podbrzusza ah

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Madz_aM
Przytulamy się często, ostatnio nawet codziennie. Będzie co ma być..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Przytulas
No na to pytanie ja ci nie odpowiem ale jesli mialas normalna @w czerwcu to napewno nie albo zrob test i juz. Dowiesz sie 7 badz 9 lipca:) moze hormony i przez to masz bole brzucha albo owulacja sie przesunela i masz pozniej nie mam pojecia. Musisz zaczekac bo my tu nie mamy takich informacji jak ginekolog:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gośćMarta
Dzieki bardzo ;) odezwe sie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Madz_aM
Powiem wam że kiedyś myślałam że zajście w ciąże to jest pikuś, chcesz masz. Wystarczy się nie zabezpieczyć. Jaki człowiek był naiwny. Aż śmiać się chce z tej naiwności. Nigdy bym nie pomyślała że tyle siły trzeba żeby przez to przejść. Psychicznie trzeba niesamowitej siły, żeby przebrnąć przez to wszystko.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
W około tyle dziewczyn jest w ciazy a niektóre mają dwójkę trójkę a człowiek się stara i nic to jest dopiero przykre:-(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Przytulas
Madz_am i gosc glowy do gory uda wam sie zobaczycie:) ja tez watpilam moj maz tez juz zwalal wine na siebie ze moze nie moze juz i sie udalo:) bo tez mielismy sie wybrac razem na jakies badania bo moj gin dal nam czas do pol roku i przed pol roku sie udalo:). Madz_am a wy robiliscie jakies badania czy cos?? Moze kup na poczatek te testy owulacyjne ja kupilam z allegro Jagodka mi polecila 50sztuk za 30zl i bylo 5 lub 10testow ciazowych do tego:) zacznij robic jakby czasemm ta malpa przyszla to po skonczeniu @ rob codziennie o tej samej porze. Powiem wam ze ja z corcia zaszlam w pierwszym cyklu ot tak pstryk i sie udalo a teraz tez te miesiace byly dobijajace gdyby nie ta komunia corki przygotowania i wszystko to tez pewnie bym przezywala i wgl a tak bylam zajeta i tak z glupotki zrobilam test w dzien @ lub dzien wczesniej i wyszly 2kreseczki:) dziewczyny trzymam za was Kciuki Moooooooooooooooooooooooooocno!!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Lila26
Ja odliczam dni do @ ... wczoraj bolal mnie brzuch tak jak wlasnie na @...Ale nie wiem dlaczego glupie przeczucie ze nadejdzie mam... Kolezanki wszystkie w ciazy... bardzo duzo kobiet to nam tez sie uda kochane !!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Madz_aM
Kilka badań mam za sobą, mąż miał badane nasienie i o ironio, lekarz powiedział że nasienie jest bardzo dobre. Nawet powiedział że dziwi się że nie poszło w pierwszym cyklu. Po tym ja poszłam do gin i się zaczęło. Wszytko wyszło dobrze, nasza sytuacja opiera się bardziej na mojej psychice, przez pewien czas obsesyjnie doszukiwalam się objawów ciąży, mówiłam że to napewno ten miesiąc. Już mi przeszło, w międzyczasie zrobiłam porządek w innej strefie swojego ciała, na całe szczęście operacja nie wykluczala starań o dziecko. Teraz podchodzę do tego tak: będzie co ma być. Mam już synka, nie chce żeby był sam, ale wiem ze się to zmieni, po prostu potrzebujemy trochę więcej czasu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Przytulas
Lila26 a moze akurat te bole nie beda zwiastowac @ trzymam kciuki:) i daj koniecznie znac:) Madz_aM to skoro badania macie za soba to moze faktycznie to myslenie powiem ci ze na poczatku ja tak mialam tak strasznie chcialam ze nawet @ sie spozniala i myslalam ze juz a tu lipa cysta i pozniej sie udalo bo troche odpuscilam:). Sproboj z testami moze akurat sie uda:) dobrze ze juz myslisz ze co bedzie to bedzie:) ja dzis mam wizyte z corka u ortodonty czy bedzie musiala miec aparat czy nie bo 3 lub 4 nie wiadomo co to za zab zaczal jej krzywo rosnac oby wszystko bylo ok ale bede musiala prywatnie jezdzic bo na NFZ jyz sie nie dostanie. A ja w czwartek mam gina o 20 wiec pewno znowu opoznienie i wyjde pewno kolo 22 tyle siedzenia i czekania no ale jest naprawde dobry z 1 ciaza tez do niego jezdzialam i bylam i jestem zadowolona:) dziewczyny nie poddawac sie a sie uda:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zukejka
Dziewczyny trzymam kciuki mocno

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Lila26
Corka mi usiadla na brzuchu i takie dziwne uczucie hahahahha teraz polozylam sie na brzuchu i znow takie uczucie nie umiem opisać haaha jakbym cos tam miała albo twardy brzuch i takie ugniatanie hahahaha no i znow co ? Znow schizuje ale juz nie az tak ;) smieje sie z tego hahaha oby do 1-2lipca haha

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zukejka
Ja za każdym razem miałam objawow pincet...ale za każdym razem jedna wspólna cecha...pryszcz na twarzy zwiastowal @ a mimo to ignorowałam ten objaw ...bo przecież miałam niedobrze...bo cycki jakby większe....potem jak mi się w każdym miesiącu pojawiał syfek to gdzieś tam czułam że nic z tego nie będzie ale nadzieję jednak miałam..... w státním szczęśliwym cyklu w pewien dzień dokładnie 19dc uświadomiłam sobie ze nic nie mam na twarzy...w te pędy pobieglam do sklepu po kilka testów...ja miałam cykle 24 dniowe.... I tak 19dc jedna krecha 20 dc jedna 21dc jedna 22dc blada druga krecha 25 dc mocna druga krecha 28dc super mocna druga krecha I się sprawdzilo...nie ma syfka...jest kropek w brzuchu :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość lila26
zukejka super wlasnie :) nie pomyliłaś się co do tego :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość lila26
zaczynaja boleć mnie piersi hmmm przed okresem tez tak macie ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zukejka
Przed okresem nie za bardzo.... niby niby...ale nie to samo jak na początku ciąży Który dc u ciebie dziś?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Lila26
Dzis 26dc dopiero wieczorem ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zukejka
Poczekaj dwa dni i zrób test :) Nie doradzam to co ja bym zrobiła ale to jak najlepiej trzeba zrobić...czyli za 2 dni test A ja znając siebie już bym kupiła 5 testów i codziennie rano sikala do nich...tak robiłam przez 6 miesiecy :) Nie wiem ile testy w Polsce kosztuja... tu są nawet za funta...więc szalałam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Lila26
Hahaha no ostatnio kupiłam ale to byl 22dc i negatywny... u nas rozne ceny sa ... nawet idzie kupić za 5,50zl takze tragedii nie ma :)) Tez bym kupiła i zrobila ale jakos mam wrazenie ze to nie ten miesiac. Tym bardziej ze w dni plodne malo sie przytulalismy hahaha ;p To tylko moja nadzieja :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

×