Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Gość toni24

bole brzucha po owulacji,ciaza?

Polecane posty

Gość Przytulas
Lila26 mnie juz tydzien przed @bolaly piersi tylko na ciaze jakos bardziej byly takie ciezkie obrzmiale i przy malym dotyku i ruchu bolaly to byl moj pierwszy objaw:) moze akurat ci sie udalo:) trzymam kciukaski mocno zacisniete ja jutro lekarz juz nie moge sie doczekac wiem ze wczesnie ale podpytam o plec:D ale pewno powie ze nie widac jeszcze co do tego jestem strasznie ciekawska:):) dzis mam wizyte z corka u dentysty idziemy usowac mleczaka w sumie sam korzen ale boi sie bardzo to pierwsze wyrwanie no ale trzeba bo zaczal jej rosnac zab troszke krzywo. A ja dzis mam wolne od gotowania bo zrobilam wczoraj obiad wieczor na dzis:) takze tylko odpoczywam:). Zukejka a co u cb??? Jagodka a u cb??? Amoniek odezwij sie:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Lila26
Przytulas ja sie dowiedzialam w 22 tygodniu ze corka :) , zobaczymy jak to bedzie za ciebie tez trzymam kciuki zeby wszystko było dobrze :))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Przytulas
Dziwki Lila26:) a u mnie 12 tydzien przy pierwszwj ciazy nie mialm wogole syfkow nic i urodzilam corke. A teraz to jakas maskara na twarzy sporadycznie jakis wyjdzie gorzej na ramionach i plecach popytam jutro gina co bym mogla stosowac na to. Niby mowia ze corka zabiera urode mamie jakos w to nie wierze bo w pierwszej ciazy mialam ladna twarz. A teraz to :(. Chcielibysmy synka:) ale wazne zeby zdrowe bylo:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Lila26
Może akurat bedzie Syn :) tak najważniejsze by było zdrowe i nie bylo komplikacji podczas porodu.:)... i żeby nie bylo za duże zebys miala latwy porod huhu , moja corka urodziła sie 2900 i podobno jestem stworzona do rodzenia dzieci haha :) chcialabym rodzenstwo dla mojego szkraba zobaczymy co z tego bedzie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Przytulas
Lila26 o widzisz moja corcia tez wazyla tylko 2,900:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Przytulas
Jagodka a mam takie pytanko od kiedy zaczniesz cokolwiwk kupowac jakas wyprawke mam na mysli od ktorego tygodnia?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zukejka
Co u mnie? Oj wleką mi się te dni .... baaaardzo ..tobie też tak wolno szło w pierwszych tygodniach? Tak bym chciała być trochę dalej w tej ciąży już.....tak dla świętego spokoju...ze jest wszystko ok.... a tak poza tym mam się świetnie i oby tak dalej :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Przytulas
No u mnie tez sie tak wleklo:) i tak ostatmio mysle od kiedy zaczac sobie co nieco kupowac jak myslisz?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość lila26
tak się wtrące bo jak wspominalam mam 15 miesieczną córkę :) wiec niedawno rodzilam haha ;d to wyprawke kupowalam około 6 miesiaca ciazy jak jeszcze umialam sie ruszac :) nie za wczesnie nie za pozno :) pozniej mialam taki wielki brzuch ze nie szlo chodzic po sklepach ;d kurde zazdroszcze wam juz hihi te malutie ubranka i w ogole ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Przytulas
Lila26 to ty masz tez mala kruszynke powiem ci 15mies to tez jeszcze mala:) a moja cora juz ma 8 lat i teraz drugie:) no jeszcze sie wstrzymam i tez moze kolo 5-6 mies zaczne cos kupowac bo procz lozeczka po corce nie mamy nic:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość lila26
ja wlasnie po swojej mam wszystko :) ona tak uwielbia dzieci dlatego tez chcemy drugie zeby bylo 2-3 lata roznicy :) ale zobaczymy jak to bedzie :) moja juz dobrze sobie radzi sporo juz zaczeła mówic wiekszosc rzeczy je itp. takze kruszynka ale juz coraz bardziej rozumna :) 8 lat to sporo ja mam siostre 16 lat starszaa to to juz w ogole masakra :) ale 8 lat to w sumie nie az tak zle :) pewnie córka bardzo chce rodzenstwo i bardzo sie cieszy :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Przytulas
No ciagle pyta kiedy bedziemy wiedziec czy to bedzie brat czy siostra no ona by wolala siostre:) zaraz sie bedziemy zbierac do dentysty mam nadzieje ze sie nie zrazi:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jagodka_a
Przytulas ja dopiero kolo 5 miesiaca zaczne cos kupowac . Mam nadzieje ze bede wtedy plec znala i bede wiedziec jakie ciuszki kupic. Ja mam troche ubranek po synku i łózeczko a poza tym nic. Narazie rozgladam sie za wózkiem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Przytulas
No ja tez tak na necie patrze za wozkami ale jak cos to bedziemy jezdzic****atrzyc nie chce w ciemno kupowac:). No ja tez procz lozeczka nic nie mam:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zukejka
Lila różnica między moja fasola a córkami będzie 15 i 12 lat....takže będzie masakra.... ciekawe jak sprawdza się w roli starszych sióstr ... I czy to brdz8e młodszy braciszek dla nixh czy kolejna do kolekcji corka :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Lila26
Zukejka to ciekawie bedziesz miala ;) oby byly dobrymi.siostrami;) fajnie bo moze tez ci pomoga :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Lila26
U mnie dzis 27dc no ciekawa jestem;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Lila26
Kurde nie.wiem dlaczego ale.nie wysłało mi mojej.odpowiedzi.odnosnie wozka wiec napisze.jeszcse raz... Najwyzej beda dwa podobne.komentarze Ja polecem ROAN MARITA wozek ma największą gondole ze wszystkich wozkow a wiec dzieciatko moze dlugo w.niej jezdzic i przede wszystkim ma bardzo duzo miejsca czy w.kurtce czy kombinezonie... Spacerowka tez super pojemna moja corka ma.wygodnie duzo miejsca ... Kola.duze.pompowane ale.ani razu mi sie nie przebily a jezdzimy po lasach itp. Wozek bardzo wygodny dla.mnie idealny wiadomo ze jak patrzy sie na wygode.dziecka to super ale.moja.koleżanka stwierdzila ze wozek.ma.byc nowoczesny a roan marita to.typ bardziej retro nie.mniej jednak polecam zobaczcie sobie moze.akurat wam.sie spodoba.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Przytulas
Lila26 powiem ci ze fajny ja patrze tez wlasnie zeby byly kolka pompowane gumowe bo tez mieszkamy kolo lasu kawalek od miasta:) i chcialabym 3w1 dodatkowo z tym fotelikiem do samochodu i zeby sam ten fotelik mozna bylo przypinac do wozka ja to mowie na to lodeczka:). Zaczynam powoli szukac jakiegos dobrego przegladam stronki bo u nas to bedziemy musieli poszukac tez wiekszego samochodu. Myslimy nad tym zeby maz wzial w lizing jakis z napedem 4x4 tym bardziej ze urodze w zimie a moi rodzice mieszkaja na wsi takze droga jak droga ale byloby latwiej:) Lila i ilo dniowe masz cykle?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Lila26
No jest bardzo wygodny ;) Ja fotelik kupilam osobno bo i tak byl tylko fo samochodu potrzebny jakos nie chcialam wozic w tym corki bo wydawało mi sie to tskie niewygodne haha takie pokrzywione to dziecko w tym :p a cykle mam 28 wydaje mi sie se @ bedzie juz 2 u mnie ;(ale zobaczymy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Przytulas
Lila26 jakbys miala test ten najczulszy 10ml to by wyszedl juz mi wyszedl po poludniu w 27dc:) dzis wizyta juz sie nie moge doczekac:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zukejka
Lila jak jutro rano nie dostaniesz ... to zrób test ...czekam i trzymam kciuki...bo będziemy miały bardzo podobne terminy ... u mnie dziś tak jakby 33dc.... ale ja wolę 4tc+5 :).....tak mi się dłużej przez to że test mi wyszedł w 22dc.... potem zrobiłam chyba z 6 kolejno dzień po dniu i za każdym razem były dwie krechy Ale jak widzisz...dzieli nas zaledwie 6dc Trzymam mocno kciuki....mocno mocno

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Przytulas
Przylanczam sie Lila trzymamy z fasolka kciukaski:):):D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Lila26
Tak jutro zrobię chociaż korci mnie żeby jeszcze dzis zrobic.. troche jestem pesymistycznie nastawiona jak w 22 dc zrobilam i negatyw i ciągle myślę ze wlasnie negatyw bedzie heh al nawet jeśli to czeka mnie kolejny piekny miesiac:) dziekuje za kciuki ! :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Przytulas
Jak bedziesz cokolwiek wiedziec to pisz:):)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zukejka
Lila ty nie patrz na mnie...moje cykle 24 dniowe a to duża różnica....czyli test mi wyszedł na 2 dni przed ....jak ty masz 28dniowe cykle to jak jesteś powinno wyjść...trzymam kciuki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Przytulas
Czesc dziewczyny ja po wizycie wszystko wpozadku prenatalne wpozadku:) dzidzia rosnie ma 6cm i 10mm strasznie sie ruszala podpytalam o plec cos tam bylo miedzy nozkami ale powiedzial ze na nastepnej wizycie bedzie widzial:) dostalam badania podstawowe do zrobienia kolejna wizyta 1sierpnia:)pozdrawiam Lila daj znac rano jak u cb:) trzymam kciuki:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Lila26
Czesc kochana ja juz wczoraj nie wytrzymalam bo brzuch zaczal bolec jak na @wiec stwierdzilam ze zrobie test tylko ze.zrobilam go wieczorem i to nie byl najczulszy z testów... no ale negatyw.. wiec czekam spokojnie na @ i lipiec bedzie moj haha :) dzis 28dc a na.kalendarzu na aplikacji pokazuje mi ze @ma byc jutro już zglupialam jak to liczyc :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Lila26
Przytulas super bardzo bardzo sie ciesze ! Teraz juz z górki:) zobaczysz wszystko bedzie dobrze :) pieknie malenstwo rosnie ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Przytulas
Lila26 dzieki mam nadzieje ze bedzie ok:) widok usg wczoraj nie do opisania w tym 4D:). Kochana no jesli dzis masz 28dc to @ prawidlowo powinnas miec jutro bo jutro bylby 1dzien @ i wtedy cykl ma 28dni jesli dzis bys dostala to cykl 27dni.Ja dzis do kosciola z corka bo maja pierwsze piatki po komuni obchodzic i do spowiedzi ale ja gdzies na polu zostane no sie boje ze znowu mnie wyniosa ze zemdleje. Jedyne czego zapomnialam zapytac gina to czy moge stosowac jakis bloker na pot np Etiaxil no i nie wiem zapytam w aptece najwyzej:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

×