Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

777-X

To gorąco mnie wykańcza.

Polecane posty

Bywa że u mnie w pokoju jest nawet 27 stopni C. Na zewnątrz- nawet 45-47 stopni C. Piję po 5 litrów płynów dziennie. Chodzę po domu z obnażonym torsem. Ciągle się pocę, a mimo to jestem przegrzany. Wieczory przynoszą mi ogromną ulgę. Gdy piszę teraz ten tekst, siedząc przy otwartym oknie, chłodne wieczorne powietrze które wdycham wprawia mnie w stan euforii. To prawie jak orgazm. Na zachodnim horyzoncie wciąż widać ostatnie refleksy słońca. W powietrzu czuć zapach kwiatów i ziół. Zapada pogodna, ciepła i upragniona noc, która - jak codzień - przynosi mi odpoczynek i senne marzenia. Na niebie widać już pierwsze gwiazdy, których światło dociera do Ziemi z opóźnieniem wielu lat, aby móc zaświecić dla nas właśnie tej nocy. Wiecie ? Gwiazdy których światło widzimy w tej chwili, mogą nie istnieć już od milionów lat. Dobranoc Kochane.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość armando z pulaw
no to jak sie wykonczysz bedzie mniej glup[ich tematow na kafe. R.I.P.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Swoją drogą, warto zwrócić uwagę na eksplozję demograficzną w Afganistanie. W 1979 roku żyło tam zaledwie 13 milionów ludzi. Obecnie - w 2009 roku - już prawie 33 miliony. Wkrótce populacja Afganistanu będzie większa niż populacja Polski.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość natalciunieczkaoooo
45 na zewnątrz?to gdzie ty czlowieku teraz stacjonujesz?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
W Polsce żyje obecnie 38,1 miliona ludzi. Przyrost naturalny Polski, według danych CIA dla roku 2008, wynosi minus 0,05%.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość eh bo ty 777-X
ciota jestes i tyle, sloneczko przygrzalo a bidulek juz sie meczy pewien facet ktorego znam, prawdziwy facet, to zapierdala w pracy w nagrzanym autobusie bez klimatyzacji, w pelnym sloncu w srodku dnia i nawet nie jeknie czy upal czy -20 to on pracuje i nie jeczy jak taka ciota kafeteryjna, ehh

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość szparek
Weź Ty się Chłopie do roboty!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wstaje kolejny gorący dzień. Z samego rana uciekłem do piwnicy gdzie jest chłodniej i naprawiłem mamie rower. Teraz siedzę przy komputerze, przy zaciągniętych roletach i rozkoszuję się zimną herbatą.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość liberal girl
tak, ten upał Cię wykańcza wszyscy mamy okazję sie o tym przekonać :p może warto chłodzić cyzmś głowę? moze zmocz chusteczkę i włóż na głowę

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć Florek :) U mnie na termometrze jest 40 stopni.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ostatnio leniwa
a u mnie juz 25ºC a gdzie jeszcze do wieczora :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam, a u mnie (Trójmiasto) prawie 30\'C i chmury, pewie będzie burza, pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam, a u mnie (Trójmiasto) prawie 30'C i chmury, pewie będzie burza, pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jesteś z Gdyni ? U mnie zanosi się na burze, w Pruszczu podobno leje.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość przyjaciel z pustymi jajami
Ja kupiłem se lutownicę na gaz i mam 800st. C. I se lutuję rurki i jest mi dobrze. :p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×