Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość mamamamamama

czyrak w ciąży,miał ktoś?????

Polecane posty

Gość mamamamamama

Byłyście kiedyś w takiej sytuacji,czy to grozne dla dziecka??????????:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mamamamamama
kurcze,nikt nie miał w ciąży takiego problemu albo nic nie słyszał????:(:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ja mialam /////
na wzgórku łonowym.Byl to 1 badz 2 miesiac-czyli najwrazliwszy.Nie wolno wygniatac.Poczekalam az dojrzal i smarowalam mascia ichtiolawa.Jak byl dojrzaly to ropa sama wystrzelila.Troche pomoglam jej wyjsc ale tak,ze mnie nie bolalo.Zadnych skutkow ubocznych nie bylo :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mamamamamama
a czemu nie wolno wygniatac??ja wygniotłam,coś się stanie z tego powodu???:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kfkhfkhfk
lol...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
sama się z tym męczę od 3 miesięcy i od dwóch jestem w ciąży. Dziś idę do lekarza, mam nadzieję, że mi pomoże, a dzidzi nie zaszkodzi. Jaky co, to napiszę co mi przepisał

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Lekarz przepisał mi maść ichtiolową i po tygodniu maści mam smarować się Bactroban'em. Jest to antybiotyk z grupy B więc nie tak do końca wskazane w ciąży, tym bardziej, że to dopiero 6 tydzień ciąży. A ja sobie przyłożyłam pognieciony liść kapusty na kilka godzin i czyrak pękł, ropa, a przynajmniej jej część odeszła, ale teraz wycieka mi delikatnie krew już od 22 godzin. Czasami przecieram go wodą utlenioną. Nie wiem dlaczego ciągle cieknie. Jutro idę znowu do lekarza. Co za dziadostwo...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
To znowu ja. Nie smarowałam maścią ichtiolową, ani żadnym antybiotykiem. Poszłam do ginekologa, on mi zmroził ciekłym azotem. Ma podobno goić się 3 tygodnie. Strupek, odpada i ponoć zagojone. Co śmieszne, to lekarz rodzinny wyciskałmi go, a ginekolog podkreślił wyraźnie, że nie można tego wyciskać, bo się część ropy cofnie i może dojść do groźnego zakażenia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jest na razie w fazie gojenia się

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość

Jestem w 12 tygodniu ciąży. Spotkała mnie najgorsza jaka była możliwa chyba dolegliwość..  czyrak w okolicy odbytu. Boli niemiłosiernie. Nie mogę spać, chodzić, leżeć.. smaruje mascia uchtiolowa i chyba zaczęła wyciągać bo ból jest jeszcze większy a ja próbuje znaleźć sobie miejsce i modlę się żeby jak najszybciej się to skończyło. Nikomu nie życzę tego diabelstwa. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość

Witam 

z czyrakami mecze się już 3 miesiąc. Oddział chirurgii odwiedziłam 2 razy po tyg, 2 razy czyszczenie pod narkoza ogólna, obecnie 32 tc. Nic nie pomaga tworzą się dalej antybiotyku mocnego boja się dać. Nie wiem co to będzie. 

pomaga cebula ciepła i oczar wilgijski
podobno maluszkowi nic nie jest 

Pytajcie może będę w stanie pomoc 
 

 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gosc

Też miałam do czynienia z tym cholerstwem i po ciąży tez kilka razy wracały ostatnio gdzieś wyczytałam że często się robia przy chorobach jelit a ja akurat od kilku lat choruje. Proponuję po porodach gdy już trochę dojdzie ie do siebie przebadac się w tym kierunku

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×