Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

no.sense

Brać czy nie?

Polecane posty

Gość Paulaa-a7
mam 22 lata i dobry styl ale te spodnie mi sie nie podobaja szczerze mowiac;/ decyzja jest twoja:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no nic porozgladam sie jeszcze jutro pokaze co wyszukalam - za niska cene!!!! bo juz pieniazki na wykonczeniu... :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Paulaa-a7
znaczy moze powiem tak.... mi sie moj gust podoba a wiadomo kazdy ma inny... moze zle dobralam slowa:P ale sobie wcisnac nie dam ze ja bezguscie:D:D ale nie chce waszego gustu deptac... indywidualnosc jest wazna, inaczej wszyscy chodziliby tak samo ubrani, chociaz i tak masa klonow, bo co wejdzie w obieg, od razu sie nosi:D:D mam nadzieje ze nie zbesztacie ze mam wlasny styl i gust mi w tych spodniach nie podoba sie to ze o ile dobrze widze jest wysoki stan(o nie!) i taki odcien zwyczajny, zamiast cos glebszego, no i kieszenie na tylku z dziwnym wzorkiem;/ tyle ode mnie:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość czarnulka900
brzydkie :/ i mało sexowne

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
to jakie sa sexowne wg Ciebie ;P ja nosze zwykle dziny i moj tyleczek sie podoba jak nie wiem :) oto cala tajemnica

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość chanelka24
"w rzyciu nie wzielabym spodni nie-biodrowek " nigdy sie nie czepiam otrografii ale to juz jest przegiecie ludzie trzymajcie mnie!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! ŻYCIE PRZEZ "RZ"!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!1

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Co za chamstwo!!!!!! Nie zwraca się uwagi na czyjeś błędy ortograficzne!!!!!! Jeszcze publicznie :P chanelka24 \"w rzyciu nie wzielabym spodni nie-biodrowek \" nigdy sie nie czepiam otrografii ale to juz jest przegiecie ludzie trzymajcie mnie!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! ŻYCIE PRZEZ \"RZ\"!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!1

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość chanelka24
kobieto lecz sie :/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×