Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

ruda rosjanka

zlozyc zyczenia na urodziny facetowi,z ktorym

Polecane posty

nie bylam w zwiazku, ale zalezalo mi na nim, a on mnie traktowal jak kolo zapasowe? gdy sie zorientowwalam bez slowa urwalam kontakt, lecz lubie tego faceta i w jakis sposob chce zalagodzic te cala sytuacje, np by przy przypadkowym spotkaniu nie bylo niewiadomej jaki konkretnie mamy do siebie stosunek, czy wroogi, czy neutralny:) chce by to byly zwykle zyczenia, jak On to moze odebrac? nie mam zamiaru pisac by odnowickontakt, ani nic z tych rzeczy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość bonanza
Kolo zapasowe zawsze bedzie nim. A Ty kobieto nie osmieszaj sie i nie pisz do niego zadnych zyczen. Jesli tak zrobisz, to tylko z tego wzgledu, ze Twoje intencje sa niezgodne z tym co tu piszesz. Tu mozna napisac wszystko lecz w zyciu realnym na pewno cipa cie swedzi. Adieau ! :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
haha nie swedzi mnie cipa, nie chce by te zyczenia sprawily, ze znowu zaczniemy rozmawiac, napraawde, lubie Go, ale wiem, ze to sie nie uda i nie mam zamiaru dalej w to brnac, jednak tak jak mowie, chcialabym zalagodzic sytuacje,urwalam te znajomosc bez slowa, On jest zbyt dumny, by sie pytac o co chodzi,a moze nawet mu nie zalezalo na tym. to co, nie pisac? ok:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
słuchaj, z twojej wypowiedzi jasno wynika, że chcesz napisać.. i napiszesz, cokolwiek tu doradzimy... koleś cię omota i za 2 miesiące założysz topik "ale byłam głupia" ale ... wolny wybór

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
chce napisac, ale waham sie, stad ten watek, bo wiem,ze nie powinnam, ale mam male"ale":).jednak to, ze nie powinnam, jest znacznie silniejsze od tego, "a moze jednak". nie, nie napisze, mam klase:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Tez tak mysle. Po co chcesz mu pisac zyczenia na urodziny, skoro on Cie potraktował jako tą ostatnią keidy juz go wszysscy kopną w dupę i skoro nie chcesz odnawiac znajomosci. Jesli bys chciala na nowo sie z nim spotykac to rozumiem - bylby to pretekst, ale w takinm wypadku... Nie widze sensu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
tak jak napisalam wyzej, chcialam napisac, by zalagodzi te cala nieprzyjemna sytuacje przy ew. spotkaniu. brrr, az mnie mrozi na mysl, ze moglabym Go spotkac. dobra, dzieki za pomoc:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×