Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

ania28

KOLCZYK W PĘPKU,RANA ŹLE SIĘ GOI...

Polecane posty

Jakiś czas temu( 3 tygodnie) przekłułam sobie pępęk, zostalam poinformowana, że może się długo paskudzić... ok. byłam przygotowana na to.. ale niepokoi mnie jedna rzecz. Wokól mniejszej kulki nad pępkiem zrobiła się dziura, po prostu dziura to której zaczyna wpadać kulka. Rana się paskudzi, jest czerwona i nie chce się goić pewnie głównie dlatego że ten cholerny kolczyk zakrywa całą tę dziurę. Marnie to wygląda :( Chciałabym sie od Was dowiedzieć czy któraś z Was tak miala i jak sobie z tym poradzić....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość trąbka i fortepian
masz zdjęcie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wyciągnij natychmiast kolca dziewczyno !!!!!!!!!!!!! leć do apteki i kup antybiotyk w maści TRIBIOTIC ...... tydzień może 2 i rana się zagoi..... o kolczyku powinnaś zapomnieć..(przynajmniej na jakis dłuższy czas) noooo chyba że ci nie przeszkadza wygląd skóry i to że później będziesz czuła bardzo nieprzyjemny zapach z rany... pozdrawiam i życzę Ci by rozsądek wziął górę nad chęcią super wyglądu...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
agness wiesz ja smaruję tribiotykiem, przemywam octeniseptem (bardzo dobry antyseptyk) tylko że prawdopodobnie to cholerstwo by się wygoiło gdyby kolczyk nie właził do tej dziury. Nie chciałabym go wyjmowac ze względu na to, że boję się iż dziurka zarosnie.... ale jesli tzreba bedzie oczywiście usunę go. Zdrowie ważniejsze niż uroda. zdjęcie już mam zrobione.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość asia 1234
tak tez polecam tribityk jest rewelacyjny tez miałam dokładnie taka sama sytuacje spokojnie smaruj trybiotykiem i wszystko sie łasnie zagoi

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nio665
mi rana zagoiła się dopiero po roku, wiele razy chciałam wyjąć kolczyk, ale cieszę się że tego nie zrobiłam. Nie wyjmuj kolczyka, poniewaz rana może zagoić się przez kilka godzin(tzn. nie całkowicie, tylko skóra na górze szybko zarasta i żeby włożyć kolczyk będziesz musiał przebić tą zarośniętą skórę i jeszcze bardziej sobie rozwalisz). Ja bym ten kolczyk od dołu podkleiła plastrem, żeby nie zsuwał sie na dól.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej... ja również mam kolczyk w pępku, już od trzech lat. na początku staraj się nosić lekką kulkę, zrezygnuj z kolczyków t.zw. wiszących... przemywaj, przemywaj i jeszcze raz przemywaj! i smaruj tribiticiem :) będzie dobrze:)pozdrrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mam nadzieję, ze to pzremywanie i smarowanie da pożądany rezultat, szkoda mi będzie usunąć kolczyk....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mam kolczyk w pępku od tygodnia i mam taki sam problem jak ''ania28'' U górnej kulki zrobiła mi się dziurka i do niej wpada kolczyk:( Martwię się,że wpadnie tam cała kulka i będę musiała wyjąć kolczyk:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mam kolczyk w pępku od tygodnia i mam taki sam problem jak ''ania28'' U górnej kulki zrobiła mi się dziurka i do niej wpada kolczyk:( Martwię się,że wpadnie tam cała kulka i będę musiała wyjąć kolczyk:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość panna J
może macie kolczyki za ciężkie??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość rdssgbn yjtsrdyftrgvrb
Ja też tak miałam. Wystarczy nosic krotki kolczyk (w sesie bez wisiorka) i smarowalam plaster tribioticiem i naklejalam na ta dziurke ale tak ze kulka opierala sie na plastrze. Mam nadzieje ze wiadomo o co chodzi. Kolczyk mam uz pare ladnych lat i nic sie nie dzieje :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość rdssgbn yjtsrdyftrgvrb
ten plaster musi byc miedzy dziurka a kulka

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×