Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

hmm88

masakra!!

Polecane posty

hej! ja jestem obecnie w anglii od jakiego czasu. ja jestem drobnej budowy,sredniego wzrostu ale chdziutka,mam 20 lat. a tutaj chodza takie grubasy,ze masakra.jak gdzies wychodze to sie dziwnie czuje. angileki maja takie ogromne dupy i wogole,ja sie nie mam czym pochwalic i dziwnie sie czuje.miałyscie tak?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
omg...patrz na siebie a potem na innych...tez jestem w uk ale jakos mam wiele ciekawszych zajec niz ogladanie dup innych

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jezu tylko mówie.a to ze ty harujesz od switu do nocy w uk t wiadomo ,ze nie masz lepszych zajec.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nie haruje moja droga, ale jak ktos ma tak zasciankowe poglady jak ty to nie da sie tego inaczej skomentowac. Poza tym chyba nie widzialas prawdziwych grubasow.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
faktycznie nie masz sie niczym pochwalic...inteligencja wola o pomste do nieba

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kochanie to co widzisz w uk to nie grubasy...pojedz do stanow tam dopiero doznasz szoku

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
pewnie ty jestes grubasem i dlatego tak bronisz,idz lepiej pobiegac a nie przed kompem siedzisz.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja tu nie widialam ani jednej chudej angileki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość sztefan
"nie haruje moja droga" czyli co tam robisz dajesz doopy?:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nie bede sie znizac do twojego poziomu,daruj sobie takie teksty. na pewno jestem starsza od ciebie,bo tu ciagle widze jakies malolaty sie wypowiadaja.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
masz 20 lat i skoro uwazasz ze jestes starsza od 26 latki to cos chyba nie tak z matematyka u ciebie slonko. Poza tym jaki moze miec poziom ktos kto ocenia ludzi po wygladzie - to o tobie autorko. Coz malo w zyciu widzialas.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość sztefan
99% polaczkow w uk haruje ale skoro ty jestes w tym 1% to gratuluje:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ty mozesz sobie gadac ,ze masz 26 lat a ja jestem monika olejnik.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
taka z ciebie monika olejnik jak z koziej dupy traba. No ale panienka spad latarni z pewnie wyksztalceniem zawodowym nie ma szans na inne zajecie. powodzenia w zawodzie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość sztefan
z matematyka to u ciebie nie tak skoro jest z 88 to ma 21:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
w pierwszym poscie napisala ze ma 20. Naucz sie czytac a potem mnie pouczaj

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ale moze jestem z grudnia co,miałam napisac ,ze prawie 21 ale po co jak moge sie jeszcze 20 cieszyc.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a co tu robi 26latka? zajmij sie rodzina o ile ja masz,albo idz sie szykuj,bo zaraz sie sciemni i pod latarnie. a rano na tasme po 12 zapierdalac. pewnie jesz posny chleb i pijesz wode z kranu.a pote wrócisz do polski bedziesz bogaczke udawac. niestety ale wiekszosc polaków tu tak robi,zeby soebie na jedzenia załowac. co za ludzie haha

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
zlotko to ze ty tak robisz nie znaczy ze wszyscy. Do Polski nie wracam ale takie jak ty czesto laduja tam skad przylecialy. Zegnam sie oschle z dziwkami nie gadam Adio pustaczku

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×