Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

spinka1979

czy warto wejść w Oriflame??

Polecane posty

mam takie pytanie- wczoraj namówili mnie na spotkanie w Oriflame i panie bardzo chciały, żebym się zapisała do klubu Oriflame. Oczywiście żadnuch minusów same plusy. I co Wy o tym myślicie, faktycznie mogę kupowac kosmetyki z upustem dla siebie , a nie muszę wyrobić jakiejś normy??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
cóż, to jest firma a nie organizacja non profit... muszą mieć przecież jakieś ramy/normy/kryteria żeby wychodzić na swoje

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mała jagódka
Warto. Miałam przygodę z Oriflame, bo byłam tam przez rok. Zrezygnowałam tylko z powodu braku czasu na zajmowanie si ę tym. Można kupować dla siebie z upustem. Jak dobrze pamiętam to tylko jeśli się nie przekroczy jakiegoś progu to płaci się za katalogi. Ja kupowałam malutkie ilości i nigdy żadnych problemów nie było.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Panie Cię namawiaja bo bedziesz niejako pod nimi w tej calej organizacji i beda mialy spore zyski z tego co Tobie uda się zamowic. Siostra narzeczonego w tym działa. Jezeli jestes wyzej w "hierarchii" to nawet jesli nie zamawiasz duzo to i tak masz korzysci.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
tak na marginesie to strasznie irytujące to ich namawianie, ach proszę pani niech pani patrzy jakie tanie i nie trzeba nic opłacać po sto razy to samo, chyba ładnie ich tam szkolą , żey innych wciągać

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nie warto bo co z tego ze
bedziesz miała taniej kosmetyki jak te kosmetyki to gówno :o Byłam 2 lata konsultantką oriflame i nic na tym nie zarobiłam bo nikt nie chciał zamawiać tego badziewia, jeszcze musiałam ze swoich płacic za przesyłki. Już lepiej jest w FM bo jak bedziesz miała zamówienia na 8 perfum to już masz ponad 80zł zarobku. Koleżanka jest w fm i ma miesięcznie ok 300-400zł dla siebie bo dużo osób zamawia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nie warto bo co z tego ze
firma gdzie można zamawiać perfumy - odpowiedniki oryginalnych Ogólnie perfumy ładne i bardzo trwałe, jeśli kogoś nie stać na oryginalne za 300zł to jak najbardziej polecam. W ofercie mają też zele pod prysznic, balsamy jak i produkty do domu - środki czystości itp

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a moim zdaniem warto bo: - masz upust na kosmetyki - bezpłatne szkolenia - możliwość (oprócz stałego upustu) dodatkowego zarobku - programy lojalnościowe dla konsultantek - konkursy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dlatego wszystkich chętnych zapraszam , napisz do mnie na gg na pewno odpiszę a chętnym prześlę wszystko co trzeba

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mam na imię Agnieszka. Od pewnego czasu pracuje w firmie Oriflame. Myślę, że znasz tę firmę i podejrzewam, że tak jak mi kiedyś, kojarzy Ci się tylko z kosmetykami i pracą dla młodych dziewczyn biegających z katalogiem jako konsultantki. Chciałam pokazać Ci pracę w Oriflame z innej strony, mało dostępnej dla innych ludzi. Najnowszy projekt pracy przez internet umożliwia w 70% pracę w zaciszu własnego domu. Zapraszam Cię na naszą stronę, gdzie możesz pobrać bezpłatnie multimedialne poradniki, które przybliżą Ci możliwości Oriflame oraz odkryją projekt, który został stworzony w naszym zespole. www.oriflame-klub.pl Uwaga: Przy rejestracji wpisz ten NR OSOBY POLECAJĄCEJ: 1977 dostaniesz dodatkowo kosmetyk upominek gratis! w razie pytań moje gg:32329674

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Serdecznie zapraszam osoby z Poznania (i nie tylko) do zostania konsultantką Oriflame! Zamawiaj taniej kosmetyki dla siebie, rodziny znajomych lub sprzedawaj po cenach katalogowych i zarabiaj. Bycie konsultantką można traktować jako zajęcie dodatkowe lub stały zarobek. Jestem mamą 2 letniej dziewczynki, mam stałą pracę, a bycie konsultantką daje mi możliwość zarobienia dodatkowych pieniędzy. Poza tym mam możliwość rozwoju osobistego i dużo satysfakcji. Nie mam zbyt wiele wolnego czasu, a w Oriflame wiele spraw można załatwić przez internet. Mój system pracy wygląda następująco: pokazuję katalog w pracy, znajomym i zbieram zamówienie, które składam przez Internet, a za kilka dni (najczęściej 2) kurier przywozi mi paczkę do domu. Proste i wygodne. Dodam, że nie ma określonej minimalnej kwoty zamówienia, ani przymusu zamawiania z każdego katalogu zamawiasz kiedy chcesz i ile chcesz. Na współpracę w Oriflame poświęcasz tyle czasu ile chcesz jesteś swoim własnym szefem, od Ciebie zależy ile zarobisz pieniędzy. Zapisz się już dziś i korzystaj z przywilejów jakie daje firma Oriflame! Stwórz własną grupę konsultantów zapisując kolejne osoby. Chętnie służę pomocą - odpowiem na wszystkie Twoje pytania i gwarantuję rzetelne prowadzenie na każdym etapie naszej współpracy. Serdecznie zapraszam!!! Aneta B. gg: 35532090 e-mail: neta1983@o2 🌼Aneta🌼 27 lat🌼 😍 21.07.2009 godz.17.28 Majka 😍 Moje Słoneczko http://www.fotosik.pl/pokaz_obrazek/97e38e659894fb10.html

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Elżbieta Pszczoła
Warto jeśli marzysz by uzyskać niezależność finansową i własny biznes? W Klubie Oriflame to możliwe, ponieważ Oriflame, daje Ci szansę stworzenia własnego biznesu i zespołu ludzi pracujących razem na to, by osiągnąć sukces. Biznes bez ryzyka, bez jakichkolwiek zobowiązań, bez kwalifikacji, bez gromadzenia towarów i ma nieograniczony obszar prowadzenia działalności. Nie musisz mieć pieniędzy na start, Oriflame daje Ci 14 dniowy odroczony termin płatności. Dołącz do grupy zadowolonych konsultantów. Kupując taniej oszczędzasz na kosmetykach dla siebie a sprzedając je zarabiasz! Nic nie stracisz z nami możesz tylko zyskać! Zapisy zawsze 0 zł oraz prezent i pakiet powitalny. Wejdź i sprawdź www.elzbietapszczola.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Warto i ja jestem tego przykladem jestem w tym od clakiem niedawna a dorabiam sobie 1/3 pensji wiec warto jesli chcesz wiedziec wiecej napisz pogadamy to nic nie kosztuje. Moge tez zapisac cie do swojej grupy i pomoc ci na start edyta4786@wp.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Arnold G.
Moim zdaniem warto przez kilka miesięcy nie będąc nachalnym zarobiłem kilkaset złotych tylko na znajomych nie budując żadnej sieci http://cur.lv/1bzxi

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gośćAlutka
No właśnie, czy warto zapisać się do Oriflame? Zastanawiam się nad współpracą z nimi i dlatego trochę o tej firmie poczytałam, np. tu: http://opinieomlm.pl/firma-mlm/oriflame/ i powiem szczerze, że podoba mi się pomysł współpracy z nimi.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×