Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Lucyjka

Kiedy pierwszy rowerek?

Polecane posty

Kiedy i jaki kupilyscie pierwszy rowerek waszemu dziecku? Czy warto kupic trojkolowy? Czy lepiej 2 kolowy z bocznymi dodatkowymi kolkami? Chcialabym, zeby dziecko moglo samodzielnie na nim jezdzic, wiec raczej sklaniam sie ku 2 kola+ 2male dodatkowe (odkrecane). Od jakiego wieku sa takie rowerki? Warto kupic dla 2,5 latka czy lepiej czekac az corka bedzie miec 3,5?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
moj ma trojkolowy i za dwa tyg konczy 18mcy bardzo mu sie podoba jazda aczkolwiek trzeba go pilnowac bo nie bardzo umie koordynowac ruchy kierownica z predkoscia jazdy :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
I faktycznie wasze dzieci jezdza same, czy raczej je pchacie? Jak dlugo posluzy taki 3 kolowiec?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość bukaa
Mój syn dostał taki z dwoma bocznymi kółkami jak miał 2,5 roku i jeździł na nim dwa sezony. Moim zdaniem w tym wieku szkoda kupować trójkołowiec, bo dziecko może już jeździć na normalnym.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
po rownym terenie jezdzi sam, na dziurach czy na wysokiej trawie trzeba mu pomagac

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ja ci powiem
syn dostał pierwszy rowerek krótko po ukończeniu roczku, trójkołowy, z podstawką pod nóżki, z rączką do prowadzenia dla rodzica i z barierką zabezpieczającą dziecko przed wypadnięciem, był zachwycony

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość //////ooooo//////
na roczek dwukołowy z bocznymi kółeczkami :) Taki dzidziuś lubi czuć się starszy więc na trzykołowym nie chce jeździć :) U mnie tak było :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ja ci powiem
mój nauczył się z rowerka miau mówić, bo rowerek ma pozytywkę kotka ;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Chcialabym rowerek z pompowanymi kolami. 3 kolowe z plastyku to nie to. Pamietam z wlasnego dziecinstwa, ze bardzo ciezko sie na nim pedalowalo. A co myslicie o takim? http://www.sykkelbutikken.no/Sykkel/Barnesykkel/?article_ID=1823&focus=images Pisza, ze to rowerek dla dzieci od 2 do 4/5 lat. Ale czy dwulatek faktycznie bedzie potrafil na nim jezdzic?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
moja dostala od babci rowerek z dokręcanymi bocznymi kółkami, dokładnie taki: http://www.allegro.pl/item668627395_rowerki_rowerek_na_12_kolach_promocja_lata.html i jeździ na nim sama, a taki jak podała w linku marcelina dostała na roczek ido tej pory sobie z nim nie radziła (nawet pchało się ciężko, bo nie można skręcać tym uchwytem do pchania, tylko jedzie się po prostej) ps moja ma teraz 2 lata i 2 miesiące

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mojego narzeczonego chrzesnica ma w październiku 3 latki i na takim czterokołowym jak podała sarita jeżdzi już sama od jakiś 2 miesięcy:) Ale to chyba zależy jakie dziecko jest duże i czy dosięgnie do pedałów i kierownicy, bo mam np chrześnice moją i jest między nimi 4 miesiące różnicy ona jest młodsza i na takim rowerku by nie dała rady bo za malutka jest, ale za to na tym 3 kołowym z barierka śmiga sama, barierke do góry i jedzie:) A jak nie chce jechać to każe sobie barierke założyć i pchamy ją tylko ona waży 13kg a w sierpniu będzie miała 2,5 roku i ten rowerek dostała na roczek od nas :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
moja wazy 13 - 13,5 kg więc jakimś kolosem też nie jest ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ten rowerek z linka Sarity bardzo mi sie podoba. Piszecie o wadze dziecka. Czy to ma znaczenie? Czy nie wazniejszy wzrost? Moja corka ma prawie 21 miesiecy i wazy 11 kg.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mamy sąsiadeczkę, która ma 3 lata i 4 miesiące - waży pewnie tyle co moja Kasia ale jet wyższa chyba o pół głowy ( taka mala chudzinka) i nie radzi sobie z pedałowaniem na Kasi rowerze. nie wiem czy to kwestia nauczenia się czy nie ma siły pedałować.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A ten rowerek z mojego linka był swego czsu sprzedawany w Kauflandzie za ok 170 zl, coprawda koła są piankowe a nie pompowane ale dla takiego maluszka wystarczy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Rowerek kupowaliśmy synkowi od Lionelo w tamte wakacje i działa cały czasy, nic się nie psuje, nic nie pęka, moge polecić tę firmę i ich rzeczy. Mają swoją stronę na http://lionelo.com tam są dość przejrzyście podzielone kategorie produktów, ogólnie ich konikiem są gadżety i akcesoria dla dzieci właśnie także mają o tym pojęcie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×