Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Aleksandra899

AVON, szukam klientek z okolic Lublina i Chełma!!!

Polecane posty

Gość Aleksandra899

Jestem konsultantka Avonu. Zapraszam wszystkich serdecznie do zamawiania kosmetykow u mnie! Do pierwszego zamowienia prezent a dla stalych klientek atraktyjne rabaty i gratisy!!! Gwarantuje mila i bezproblemowa wspolprace, oryginalne kosmetyki firmy avon oraz dostawy na czas. Polecam, bo naprawde warto. piszcie na gg: 2399974 lub liwia17@tlen.pl Najnowszy katalog mozna zobaczyc na stronie internetowej! http://www.infokatalog.pl/index.php?option=c om_content&task=view&id=235# Zamowienie skladam 15 lipca, a dostawa bedzie po 21 lipca. Zainteresowanych prosze o kontakt!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Emilia 273
Jestem konsultantką i szukam klientek AVON Jestem konsultantką i szukam klientek z Białegostoku. Jeśli nie masz własnej konsultantki, a jesteś zainteresowana/zainteresowany kosmetykami AVON, to zapraszam do współpracy. Stałym klientkom oferuję próbki. Pozdrawiam ;] e-mail: emila1715@wp.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Oleczka111
Poczuj jesień z AVON Wypróbuj nowy zapach: " woda perfumowana 50ml "Outspoken Intense by Fergie" - absolutna nowość. Pozatym zostając teraz konsultantką możesz zyskać: - wspaniały komplet czerwonych torebek - Woda toaletowa Spotlight 50ml za 1zł - zestaw truskawkowy do pielęgnacji za 1zł - szansa wygrania samochodu Alfa Romeo Giulietta - prezent niespodzianka. Nie zwlekaj tylko pokaż innym jak można wspaniale być pięknym nie wychodząc z domu, pisz gg 31942907, avon5@op.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×