Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość margines ciala

dr katarzyna ostrowska-clark szczecin

Polecane posty

Gość margines ciala

Miala ktoras z was z nia do czynienia? jakie opinie, wrazenia?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość podnoszeeeeeeeeee

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość patrycja_bremen
Pani Ostrowska pracowala 10 lat jako chirurg plastyczny w Aestheticmed w Szczecinie takze dotad tez nikomu nie przeszkadzalo ze niema tytulu :) Jestem pod wrazeniem z jakim zaangazowaniem emocjonalnym ta kobieta podchodzi do swojej pracy.Moje skarpetki zamienily sie w przepiekne piersi.Po 2 ciazach i dlugim karmieniu bylam zalamana.Mezowi przestalam sie pokazywac.Na basen z dziecmi wogole nie chodzilam.Kocham ta kobiete ona uratowala moja psychike:)i moj zwiazek. Co tu duzo opisywac piszcie a wysle wam zdjecia ktore nie klamia:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość patrycia_bremen
Ty Amphora co ty tak sie czepiasz monetematycznie , normalny pacjent niewnika o liste rankingu ani nie wnika co Lekarz przez 10 lat w danej klinice wykonywal.Licza sie efekty ,ponadto widzialam ze gdzie indziej bardzo sobie chwalisz Chirurga w Artplastice.Skoro jestes tak z jego wyniku zadowolona to idz sie lansuj na jego stronie a nie probujesz popsuc reputacje komus o kim nawet nie masz pojecia!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Marginesie ciała
Uważaj, bo słyszałem, że w "Aesthetik" piekła bułki dla okolicznych piekarni, a teraz pod własnym szyldem wypieka nielegalnie i bez specjalizacji, uhaha! Ale gdybym zmęczony zakalcem i ludzkim gderaniem, szukał zbawiennej piekarni, to sprawdziłbym: 1) Opinie łasuchów na temat bułek, które w wybranej piekarni zjedli, 2) Informacje w rejestrze piekarzy: http://www.nil.org.pl/xml/nil/rejlek/hurtd 3) Bezpośrednio piekarza - rozmową twarzą w twarz o wymarzonych bułkach. To też okazja do sprawdzenia referencji i certyfikatów piekarskich. A Kafeterię lubię, bo tu zawsze można pysznie poplotkować!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dilla
Do marginesu ciala Zgadzam sie z opinia powyzej. Bardzo podoba mi sie ta metafora z piekarnia No coz plotkujmy razem a kafeterie po prostu kocham tyle ciekawostek tutaj sie dowiedzialam a jak mialam faktyczny zyciowy problem - ciaza czy nie, to tez tutaj sie uspokoilam Na szczescie nie ciaza dla mnie akurat jestemszczesliwa matka juz doroslych dzieci

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość allegra69
Miałam przyjemność być pacjentką pani dr Ostrowskiej-Clark. Bardzo kulturalna i kompetentna osoba. Poświęciła mi sporo czasu ,na konsultację poszłam dwa razy przed operacją (zapłaciłam raz!) Pani dr i po operacji była zawsze dostępna , sama zmieniała mi opatrunki. Opieka podczas i po bardzo profesjonalna, sympatyczne pielęgniarki i bardzo miły anestezjolog. Rezultat jest niesamowity i jestem zadowolona, że zdecydowałam się na zabieg właśnie u niej!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ABCDEFG1000
amphora, ręka Ci się trzęsie od kłamania? Raz piszesz, że jesteś amphora, a za chwilę już Cię pismo "jąka", bo piszesz że jesteś ammphora. Najpierw uspokój puls, a potem zabierz się za pisanie. Ale jeszcze wcześniej za myślenie. Jak można wypisywać bzdury typu: "pytanie co robiła w Aesthetik". A co do cholery mogła robić, skoro ma tak rewelacyjnie wyniki zabiegów?? Przecież wystarczy wejść na jej stronę i pójść na konsultacje, żeby się przekonać, że to fachowiec jakich mało. Osobiście byłam u kilku lekarzy w Szczecinie i nikt nie zrobił na mnie takiego wrażenia jak ona. Nie wspominam już o efektach zabiegu, które naprawdę przerosły moje oczekiwania. I jak możesz się wypowiadać nie znając jej i nie mając pojęcia o efektach jej pracy skoro sama nie korzystałaś z jej usług? Ja nie śmiałabym wypowiedzieć się negatywnie o jakimkolwiek lekarzu dopóki nie zrobię sobie u niego operacji. Ale to tego trzeba mieć trochę klasy i wiedzieć jak się pisze "etyka". I resztki rozumu. I chyba nie doceniasz uczestników tej dyskusji, bo pisząc patrycji "ciekawe ile płaci Ci za reklamę pani Ostrowska-Clark" (a nie Klark - ale to tak na marginesie), sama udowadniasz, że uprawiasz tu jakiś czarny PR, ale marnie Ci to idzie. Ty nie jesteś jej pacjentką i jej nie znasz. Ja tak! I mogę się wypowiadać o pani dr w samych superlatywach. partcia_bremen ma oczywiście rację. Nie obchodzą mnie papiery, dyplomy, certyfikaty i inna makulatura. Znam wielu (również z innych dziedzin), którzy szczycą się papierami i miejscami w rankingach. I co mi po tym? Absolutnie nic, skoro nie mają doświadczenia i nie darzą miłością tego co robią. Amphora! Zlituj się! „Panie z recepcji udzielają szczegółowych informacji”? A cóż to za kryterium wyboru dobrego lekarza? Jak będę chciała pogadać z panią z recepcji, to zadzwonię na plotki, ale ja przecież chcę rozmawiać z lekarzem, który ma pojęcie o chirurgii plastycznej! Powiem Ci amphora, że PR który uprawiasz jest właściwie fajny, bo tylko pokazuje jak bardzo boisz się pani dr, jej umiejętności i miażdżących kompetencji. Gdybyś wiedziała, że pani dr nie jest żadnym zagrożeniem, to byś się więcej nie odzywała. Takiego PR-u nam trzeba!:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość eliza 77777
Tak, wiemy już wszystkie że Pani doktor Ostrowska-Clark nie ma specjalizacji z chirurgii plastycznej, może się poszczycić natomiast SPECJALIZACJĄ I DYPLOM EM( sama widziałam) Z CHIRURGII OGÓLNEJ plus wieloma latami doświadczenia w chirurgii plastycznej - a to już znacznie więcej niż inni chirurdzy !!!!!!!!!!!! Ale ten wątek został założony abyśmy mogły się dzielić wrażeniami po operacjach u pani doktor!!!! Tak więc mogę powiedzieć ,że z tak kulturalną i kompetentną lekarką już dawno się nie spotkałam. Na konsultacji miałam okazję zadać możliwie dużą ilość pytań - na wszystkie otrzymałam wyczerpujące wyjaśnienia. Pani doktor pokazała mi w książce wszystkie możliwe komplikacje jakie mogą się zdarzyć po zabiegu (trochę się tym wystraszyłam na początku)- ale też wytłumaczyła mi jak rzadko one się zdarzają. Nie namawiała mnie do operacji , powiedziała abym sobie dokładnie przemyślała sprawę i "przespała się" z decyzją. Oczywiście nie miałam wątpliwości ,że chcę się u niej operować! Sam zabieg i opieka po - doskonała, nie wiem jak opisać troskliwość zespołu pani doktor! Bardzo , bardzo sympatyczne pielęgniarki i pani doktor doglądająca mnie sprawiły, że poczułam się bardzo bezpiecznie i za to im dziękuję. Wielokrotne wizyty kontrolne podczas których pani doktor sama zmieniała mi opatrunki dały dodatkową pewność, że jestem w dobrych rękach. Efekt operacji jest niesamowity i wiem, że jeżeli w przyszłości zdecyduję się na inny zabieg "poprawiający" urodę to w 100% zrobię go u pani doktor!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! POLECAM!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Bylam pacjentka pani doktor Katarzyny Ostrowskiej -Clark powiekszalam piersi,zrobiłam zabieg ucha i powiek efekt niesamowity. Opieka fantastyczna pani doktor osobiście zmienia opatruni ,zawsze jest do dyspozycji pod telefonem,skora porada i radą.Klinika MEDIMEL to estetyczne miłe miejsce,opieka po zabiegach jest profesjonalna zawsze jest z tobą pielęgniarka ktora jest do dyspozycji caly czas,siostra Kasia przemila a siostra Agnieszka to nisamowicie wspanialy czlowiek.Atmosfera w MEDIMEL jest domowa ,przyjazna a ty jesteś najwa zniejsza. Zespół z ktorym pani doktor współpracuje to osoby z praktyka zawodową ,profesjonaliści w swoim fachu i z poczuciem chumoru ,pani doktor przemiła ,poiekuńcza i co najwazniejsze dzieki niej jestem teraz innym czlowiekiem po prostu jestem szczęśliwa. Dziwie się osobą które krytykuja panią doktor a niemieli z nia zadnego kontaktu ,porady czy zabiegu według mnie jest to niesmaczne i rustykalne,nie bede nikomu perswadowac bo kazdy ma prawo miec inne zdanie.Ja teraz normalnie moge egzystowac i dziekuje calemu zespolowi.to co inni wypisuja na temat innych lekarzy to dla mnie emulacja!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
emulacja???? możesz mi wytłumaczyć co to słowo oznacza???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zdziska
emulacja - współzawodnictwo, rywalizacja. Etym. - łac. aemulatio 'jw.' od aemulari 'naśladować; współzawodniczyć' z aemulus 'rywalizujący; zawistny'. ktoś chciał ładnie napisać- chyba nie wyszło!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dziękuję Ci zdziska :D rzeczywiście bardzo ładnie brzmi, gorzej ze zrozumieniem co autorka miała na myśli 🌻

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Zapraszamy
Forum www.feelbeauty.eu/forum które daje wiedzę każdemu...od medycyny estetycznej przez zabiegi chirurgii plastycznej po dokładnie opracowany dział badan! Zobacz na www.feelbeauty.eu/forum ponad 800tematów ,ponad 6000postów,fotki pozabiegowe ,przejrzyscie ulożone tematy.Każdy temat opracowany z dużo iloscia informacji i fotek.Twój post nigdy nie pozostanie bez odpowiedzi! Modereatorzy w każdym dziale zawsze pomocni! Wchodząc na nasze Forum znajdziesz wszystko co Cie interesuje. Zapraszamy na www.feelbeauty.eu/forum

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Etfasia
Własnie sie zastan. nad oper. u Niej (piersi) Dziewczyny polecacie ja ? nie wiem kogo wybrac :(Nie wiem jeszcze czy chce powiększac piersi ale napewno je podnies citd

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość tptpupupupupt
HEJ! CZY TA PANI DR MA JAKĄŚ SWOJĄ STRONĘ INTERNETOWA? DZIEWCZYNY PISZCIE O TEJ DR! :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zumpoksoks
Przeciez o wiele bardziej ceniony jest dr Zdzitowiecki (drmed)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zuzalka
To pisz w jego wątku !!!!!!! Ale reklama, hahahahah kon by sie usmial.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość focuss123
Witam, w zeszłym miesiącu zoperowałam moeje nieszczesne odstające uszy. Zabieg przeprowadziła pani dr Ostrowska-Clark. Muszę przyznać, że jestem nieziemsko zadowolona zarówno z efektu jak i z opieki. Moje uszy były niesymetryczne- jedno ledwo odstawało, drugie było typowym kulfonem. Po zabiegu są identyczne, nikt nie pozna, ze kiedys tak sie różniły od siebie. Dodatkowo zabieg był przeprowadzany na znieczuleniu całkowitym (spałam), a nie jak w większości klinik na znieczuleniu miejsciwym. Myslę, że dzieki temu nie odczuwałam bólu po operacji, ani nawet podczas ściagania szwów. Kontakt z pania doktor był bardzo dobry- zawsze mogłam zadzwonic i zapytac o moje watpliwości. Podsumowując bardzo polecam, mysle ze nie mogłam lepiej wybrać

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Anna188
Miałam u tej pani "drobny" zabieg zaszycia rozciągniętej dziurki w uchu. Podczas zabiegu krew mi zalała ucho. Ból przez kilka kolejnych tygodni nie do zniesienia (zastygła krew ocierała się uderzała w bębenek ucha. Wydłubywałam skrzepy przez kolejne 2 miesiące. Niezabezpieczenie ucha przed dostaniem się doń krwi a nawet, skoro tak się stało, nie wyczyszczenie ucha (w domu po kilku dniach, gdy zaczęło boleć, robiłam to strzykawką, ale na świeżo na pewno byłoby to skuteczniejsze) uważam za duże zaniedbanie. Po 2 miesiącach dziurka była okropnie nierówna. Dopiero po moim pytaniu doktor odpowiedziała, że należy ucho masować. Czemu nie wcześniej? Jeszcze tu czytam że to tylko lekarz ogólny. Brak mi słów. Fakt, lekarka bardzo miła w obyciu a dziurka w efekcie zrosła się w miarę normalnie. Jednak nie odważyłabym się już na większy zabieg u tej pani i dziękuję Bogu że to tylko dziurka w uchu. Co do sprawdzania lekarzy w spisie profesjonalistów danej dziedziny niestety nie miałam pojecia o istnieniu takowego. Jednak powinny istnieć regulacje prawne zabraniające lekarzom parania się zabiegami wykraczającymi poza ich dziedzinę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Tak. Ja mialam . To lekarz z powołania. Piszą ze nie plastyk.ja robilam u niej piersi i plastykę powiek i jestem zachwycona, tym bardziej ze 6 lat temu właśnie chirurg plastyk tak mi zrobil piersi że przez 6 lat wstydzilam sie ich, nosilam bluzki bez dekoltów i nie mowiac o plaży. Wiec jesli któras z was ma jakieś wątpliwości to naprawde powiem Wam ze ja juz mam swojego lekarza , wreszcie znalazłam. Dr jest przesympatyczna, normalna, nie ocenia, i naprawde ma fach w ręku bo zrobila z moich persi naprwde jędrne, kobiece, naturalne . Ja jestem mega zadowolona

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Jamybondy
zrobilam tydzien temu powieki. Zbieram na piersi. Pani doktor jest fantastyczna! Bardzo dobry lekarz. jak robilam badania krwi w niezaleznam laboratorium to mi potwierdzili ze ta pani doktor "ma reke" . Lezalam przez noc w jej prywatnej klinice na obserwacji i poznalam dwie panie po piersiach. jedna miala podnoszenie a jedna powiekszenie obie bardzo bardzo zadowolone! POLECAM !

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Dziewczyny, jestem zainteresowana robieniem liftingu piersi u dr. Dzwoniłam dzisiaj do kliniki, terminy ok, konsultacja 150 zł - ok, ale czy ktoś może powiedzieć ile zapłacił za piersi u Pani dr. Chodzi mi o szacowany koszt, bo dokładny to wiadomo na konsutacji/. No i o opinie, piszcie wszystkie który były u dr operowane- pliss ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
odświeżam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja chciałam zrobić powieki u dr clark ale się trochę boje czy może któraś z was jest po op i może coś na ten temat napisać ? Dzięki i pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość   Ewa z Hamburga
Przeczytalam kilka opin na temat dr. Katarzyna Ostrowska-Clark W mojej ocenie Pani doktor jest bardzo uzdolniona, perfekcyjna jako dr.Chirurg -Plastyk :Parokrotnie poddawalam sie roznym zabiegom i zawsze skutek pozytywny 100% Klinika przytulna ,atmosfera domowa ,opieka pielegniarek wspaniala , na wysokim poziomie, zwlaszcza pani Agnieszka czlowiek dusza , bardzo delikatna i subtelna kobieta ,uwielbiam ja ,zawsze kiedy poddaje sie jakiemus zabiegowi prosze o jej asyste.Ponadto caly zespol pracuje z zaangazowaniem, pani Doktor osobiscie czuwa nad bezpieczenstwem pacjenta, zmienia rowniez opatrunki, dokladnie bada stan po operacji. Wkrotce poddam sie nastepnemu zabiegowi bez cienia obawy o swoje zdrowie i zycie ,mam pelne zaufanie do precyzji Pani Dr Kasi: Przed kazdym zabiegiem zlecane sa dokladne badania . Opiniujac nie pisze o rodzajach zabiegow bo to jest moja prywatna sprawa . Jedno moge powiedziec jakikolwiek zabiek wykonywany przez Pania Doktor konczy sie powodzeniem . POLECAM KLINIKE ::

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Robiłam u Pani Ostrowskiej-Clark korektę górnych powiek,po moim zabiegu poszły do niej moje 3 koleżanki ( to chyba o czymś świadczy).Twarz moja odmłodniała min 10 lat,to co zrobiła Pani Dr z moimi oczami to jakieś cudo,zresztą w gabinecie są do wglądu zdjęcia między innymi moje...Polecam z całego serca.Teraz jestem przed powiększeniem piersi,oczywiście również u tej Pani...Dla mnie Mistrzyni Świata,uważam że nie ważny jest tytuł tylko fach w rękach ...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Witajcie kobietki. Prosze Was bardzo o wiecej opinii. Czy ktos jeszcze mial robione piersi u Pani doktor? Jesli tak to jaki rozmiar i czy zdecydowalyscie sie na Motive? Jestescie zadowolone z rozmiaru jak i wyniku operacji? Chce zarezerwowac termin ale jeszcze sie wacham. Pozdrawiam serdecznie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Hej dziewczyny, mam termin u Pani doktor na czerwiec, powiększenie piersi ale się strasznie waham czy dobrze wybrałam, czy możecie powiedzieć jak efekty po zabiegu?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kaśka109
Bardzo dobry wybór! Miałam zabieg w styczniu tego roku, efekt niesamowity ,nie do rozpoznania że są wkładki. Motiva daje tak naturalny biust jak żadne inne implanty. Mam porównanie u innych koleżanek! Polecam klinikę Medimel i cudowną Panią doktor, oraz cały zespół tworzący fajny i ciepły klimat. Polecam i jeszcze raz polecam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×