Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Kassssiiiaaa

za ciasna prezerwatywa czy brak podniecenia ?

Polecane posty

Gość Kassssiiiaaa

mam taki problem.. a raczej starsznie mnie zastanawia jedna rzecz. Czy za ciasna prezerwatywa może spowodować to iż mężczyźnie moze przestać stać? Bo mialam taka sytuacje z moim facetem.. wszystko ladnie pieknie stał sobie.. i chcielismy wlzyc prezerwatywe.. w sumie wiadome ze jej sie nie zaklada super łatwoo.. ale w jego przypadku to było hmm starszne.. wogole nie chciała wejśc.. no ale jak juz załozył.. to przestał mu stac.. totlanie... starałam sie zeby mu powrócił do punktu w którym zaczelismy ale sie za cholere nie dało.. dopiero jak zdjął gumke to mu stanął.. nie wiem czy to były jego nerwy czy faktycznie ta prezerwatywa była zaciasna.. błagam niech mi ktos to wytlumaczy bo spac nie umie bo sie boje ze to moja wina..ze go nie podniecam itd.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość chodzący beton to ja
o w mordę

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kochana Kasiu napiszę ci jedno: ja mam tak samo jak twój facet! ostatnio często się zdarza, że pomimo tego, że jestem na maksa podniecony i mam straszną ochotę na seks, to po założeniu gumki mój mały opada i nie zawsze udaje się go "reanimować" :) dopiero po zdjęciu gumki znowu staje na wysokości zadania i wtedy kochamy się bez zabezpieczenia i jest fajnie :) wiem też z opowiadań kolegów, że wielu z nich ma tak samo, a więc to normalne

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kalendariummalzenstwa
moj tak nie ma

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kassssiiiaaa
zobaczymy. kupił wiekszy rozmiar gumek :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×