Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

zagubiona19-stka

Jak założyć salon fryzjerski?????????

Polecane posty

Mam 19 lat skończyłam szkołę i czekam na egzamin czeradniczy.Skrócono mi umowę ,w Sierpniu mam mieć egzamin.Rodzice i rodzina namawiają mnie aby spróbować otworzyć swoją działalność.Mieszkam na wsi w sąsiedniej miejscowości w mojej gminie jest malutki salonik-wszyscy narzekają na fryzjerkę choć mówią też, że ma bardzo dużo klientów. W tej miejscowości jest lokal którym jestem zainteresowana. Nie wiem co robić czy ktoś mi może coś doradzić???????Czy nie jestem za młoda?????? Dodam,że bardzo lubię ten zawód z moimi umiejętnościami nie jest źle mając praktykę pracowałam w salonie tak jak i pracownik.Myślę,że dałabym sobie rade-moja rodzina również tak uważa.Ale ja też boję się,że nie podołam :( i o kasę się martwię słyszałam,że można dostać 40 tyś na start ale czy to by wystarczyło??????????

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Idż lepiej na staż i do technikum dopiero później myśl o swoim salonie bo teraz jest kryzys a praktyka to jest mało by otworzyć swój salon aha po pierwsze szew musi cię zostawić na 9 miesiące stażu takie są przepisy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zagłubiona18-stka
Starz nie mogę mieć po zawodówce........do pracy jak już coś.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×