Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość do kitu z takim związkiem

Wszystko opiera sie na seksie

Polecane posty

Gość do kitu z takim związkiem

Faceci to świnie. Tylko seks im w głowie. Jakiś czas temu spotykałam się z facetem, bez zobowiązań, czysta przyjmność. Ja byłam wolna, on też. Więc może układ normalny. Teraz on się odezwał, chciał odnowić znajomość, propozycja wspólnej nocy, ale spytał, czy mi nie przeszkadza, bo on się spotkyka z inną kobietą. Co się dzieje, czy już nie ma normalnych facetów, którzy nie zdradzają swoim partnerek? W źyciu chyba nie bedę z facetem, skoro ma mnie zdradzać. Okropne:-(.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość normalny facet ldz
sa normalnie faceci ale oni zazwyczaj nie maja wziecia :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość razkzol
ja mam 27 lat i jestem prawiczkiem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Jestem w nietypowej sytuacji
Zostałem nazwy jako ciota i dupek jak powiedziałem że seks mnie nie kręci :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość do kitu z takim związkiem
Może troche uogólniłam, ale do ciorta z takimi facetami. Wole wracać do pustego domu, niż obgryzać paznokcie i obserwować faceta, czy przypadkiem nie zaproponował koleżane skoku w bok.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość spotykałaś się
bez zobowiązań, więc on myśli, że nadal tak będzie. Więc nie rozumiem, w czym przeszkadza ci, że bzyka jeszcze jakąś ? albo umiemy się spotykać bez zobowiązań i cieszyć się seksem, albo szukamy partnera i wtedy rozgrywamy sprawę inaczej. jestem kobietą, a nie rozumiem cię.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pytanie_do_kobiet
sa tacy faceci jak juz poprzednik napisal... Tacy nie sa atrakcyjni. Sa kobiety ktore takich szukaja, ale pozniej w zwiazku sa malo atrakcyjni i kobiety raczej wola jednak gdzies tego prawdziwego mezczyzne. Ktore je mocno zlapie i powie im jak mocno chcialby je zerznac:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość do kitu z takim związkiem
nie wiem czemu mnie to zabolało? może nie chce być tą, z którą mnie zdradza. Jestem z jednej strony zła na siebie, że odmówiłam. Poza tym byłam mało przyjemna, wiec pewnie się nie odezwie. Poza tym jestem cholernie wyposzczona....i zastanawiam się czy dobrze zrobiłam. Odmówiłam pewnie dlatego, że mnie też zdradzi facet po kilku latach związku.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość meznieeee
obieto szanuj sie..rozejzyj sie dokoła i znajdz faceta dla siebie..Sa jeszcze mescy i porzadni goscie:-) Jego olej

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość tof
masz w zupelnosci racje autorko skad to wiem ? jestem facetem z drugiej jednak strony zawsze to podkreslam poruszajac takie tematy, ze faceci robia to z wami - laskami wystarczy przeleciec sie po tym forum, jak panny nakrecaja facetow i siebie wzajemnie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość do kitu z takim związkiem
Powiedzcie, czy to było już od dawna dawnego, czy to teraz jest jakaś nowa popaprana moda. Bo ja jestem załamana, wszędzie dookoła zdrady, to nic, że jestem z kimś w zwiazku, ale i takjeśli mam ochotę to sobie co chwila nową panne przelece. Bu....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Miał dobry seks z Tobą a z tamtą najwyraźniej mu kiepsko, dlatego małe co nieco dobrze by mu zrobiło. Popatrz na to z innej strony dosyć uczuciwie Cie zapytał czy Ci nie przeszkadza ze spotyka sie z inną...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość do kitu z takim związkiem
Też prawda, moze mógł mi w ogóle nie mówić, i byłoby lepiej. Gdybym nie nie wiedziała. ...a tak to narobiłam sobie tylko ochoty na seks i nic z tego. Nie umiem z kimś obycm iść do łóżka, ale ile można żyć w takim celibacie. Czasami to myśle, że trace najlepsze lata. Teraz powinnam szaleć w łóżku, a budze sie i zasypiam sama.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
zawsze sie zastanawłałem jak sobie radzą dziewczyny które chcą więcej niż raz na rok a nie bardzo jest z kim.......teraz juz wiem ;) to masz rzeczywiście mały problem, a moze ktoś inny na jego miejsce? jakis dyskretny kolega?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość do kitu z takim związkiem
Rok....dłużej:-(. Masakra. Nie ma nikogo "dyskretnego", a z obcym....nie chce...Chocia ż to pewnie nic trudnego, aby sobie kogoś znleżć na chwile, tym bardziej, że jesli chodzi o takie układy, to szukają atrakcyjnych dziewczyn. I gdzie tu sprawiedliwość....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jaty
mam 3 miesiace wolnego chcesz odreagowac ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość do kitu z takim związkiem
co znaczy mam 3 miesiące wolnego?:-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jaty
to proste moge zadbac o to abys sie dobrze zrelaksowala, zapomniala i rozpoczela na nowo

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość do kitu z takim związkiem
no właśnie nie umiem tak...ale dzieki za propozycje:-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jaty
podziekujesz pozniej nie jestem gimnazialista seks mozemy wylaczyc z programu relaksacji

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość do kitu z takim związkiem
Kiedy tu o seks się rozgrywa:-), to jak wyłaczymy. miło propozycja i kusząca...ale..nie dla mnie. Bo niby jaby to wyglądało:-)?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jaty
to z seksem jaki problem co ma wygladac jedzmy z Polski

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość do kitu z takim związkiem
:-). nierealne:-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jaty
chcialem pomoc sobie tez szkoda

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość do kitu z takim związkiem
zastanawiam się, czy może to teraz odkręcić...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a dla mojego m seks przestał prawie istnieć:( a kiedyś to się działo...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jaty
odkrecaj !!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość do kitu z takim związkiem
To też dziwne, że przestał istnieć. Dopiero teraz uzmysłowiłam sobie jak bardzo potrzebuje seksu i w jakiej beznadziejnej sytuacji jestem. Ale co, teraz powiem, wpadnij, jednak sie pomyliłam:-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jaty
zoa moze ty skorzystasz z mojej oferty ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość do kitu z takim związkiem
i tak sobie myśle teraz, że nawet jeśli ja odmówie, to zrobi to z inną. Sama nie powstrzymam panujacej zdrady, więc może trzeba brać życie garściami?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×