Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Taśmunia

Żaden chłopak nie chce mnie poderwać

Polecane posty

Jeszcze ngdy nie miałam chłopaka, ba nie byłam podrywana, a przecież nie jestem jakaś strasznie brzydka :( Wpadam w depresję

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość maxiiiio
ile masz lat?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Realny Pan
Ponowna debilna prowokacja Bartka( intrygantbarteeek@o2.pl) vel Taśmunia vel Lily* vel papla paple papli vel tzyniczna marysia* vel Brzydula30 vel Królowa przystojnych facetów vel przerwa miedzy palcami 90 vel szumiący obywatel świata vel anioł i diabeł (aniolidiabelwjednym@o2.pl)vel Maria Curie Skłodowska vel tzytzu (Duchu66@gmail.com) vel stulej stulejmanovic vel Ania 23 cm w zwisie vel Amant Wszech Czasów k.odwetowa (amantws@yahoo.de) vel Hinatka vel kokoszannnellll vel Jimena vel jablko velZ Każdym Dniem... vel SŁOWICZKA vel 812 vel czitaaaaa vel kasia s vel iwaaa vel gruby hu***** vel Nikita Chruszczow vel diegomachazer vel Dobromila vel srał cię., vel taka zwykła dziewczyna vel ptaki pinokio1990 i wiele innych, niby przykład a jestzwykłym dziecioj*ebcą .Pedofili należy tępić. Widzę że rajcują cię tematy związane z sexem gwałtem i nieletnimi . Widać jesteś pedofilem, gwałcicielem który winę za swoje poczynania i gwałty na nieletnich chce obarczyć innych i nie mieć poczucia winy.Nie rób z ludzi debili. Trzeba cię leczyć pod zamknięciem byś więcej dzieci nie napastował.Dla pedofili nie wazektomia tylko kastracja. Twój kolega biały murzyn szuflą dostanie już po d*upie a kiedy twoja kolej? Czy policja i załoga o2 już wie że moderatorem forum jest pedofil???Może się znajdzie jakiś przedstawiciel prawa który zajmie się pedofilią "Bartka niekoniecznie przykładu dla ludzi i zwierząt także nie" i sekciarstwem amantws@yahoo.de aniolidiabelwjednym@o2.pl intrygantbarteeek@o2.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja mam 15 :P Ale jestem dziewicą, żeby nie było, a jaki Bartek i o co chodzi?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Akadmik Pan Kleks
to idz spac dziecko i powiedz rodzicom zeby ci wylaczyli inteernet bo najwidoczniej ci nie sluzy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nieudany
15? :O w depresję to będziesz mogła wpadać za 10 lat chyba, że wcześniej wpadniesz w coś innego :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość o ile juz nie wpadla w co
innego..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×