Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość kolderka

Gdzie kupic w Krakowie koldre,poduszke i suszarke do prani najblizej ul. Pilotow

Polecane posty

Gość kolderka

Mam pytanie, a w prawdzie prosbe o pomoc.... Wlasnie przeprowadzilam sie do Krakowa, wynajmuje pokuj i w zwiazku z tym... chce kupic koldre - gdzie moge taka kupic oraz poduszke , mieszkam na PIlotow , poprosze o pomoc - najblizsze miejsce zakupow, wiem ze jest Alma, ale nie wiem czy tam bedzie.... oraz chce kupic suszarke na pranie (ale taka mniejsza) bym uniosla:x - gdzie kupie, jak najblizej ul.Pilotow prosze Was o pomoc wszystkich mieszkajacych w Krakowie, najblizej ul. Pilotow, bym znalazla ten (market)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kolderka
pomozcie kto z Krakowa??? prosze:((((

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość na placu pilotow

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kolderka
hmm, to jakis market??? a konkretniej??? nazwa????

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kolderka
pomozcie :(( prosze;(:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gagagahjajancuc
w almie mozesz sprawdzic-troche AGD tam maja-byc moze suszarka na pranie moglaby byc. Na ulanow-dojedziesz 124 jest tez dom handlowy "hermes"-dalej stoi ale obawiam sie, ze moze byc tam juz inna dzialalnosc. Sluchaj-a myslalas o IKEI? Rownolegla do Pilotow jest Lublanska-na niej wsiadasz w 172 i jedzie prosto pod IkEA. Albo mozesz tez podjechac do REALU np.501 autobusem-nawet masz blizej

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość izabela374
real

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
W domu handlowym wanda w nowej hucie. Jest tam punkt sprzedazy i naprawy pilotow.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×