Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość onazxz

STEWARDESSA- CZY MOZNA ZACZAC MAJAC 29 LAT?

Polecane posty

Gość onazxz

Kwestia jest taka-nie mam zadnych znajomosci,nie wiem,czy sie dostane, ale chcialabym sprobowac pracy jako stewardessa.Obecnie pracuje nielegalnie, nie chce mnie szef zatrudnic z papierkami,powoli mam dosc. Mam 29 lat i jedynie moja legalna praca to staz polroczny. CHCE TO ZMIENIC! Czy latwo zostac stewardessa? Dodam ,ze jestem za granica, nie jestem w polsce,nie zamierzam takze wracac do polski.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość bcjdksc
ja tez jakos nie moge znalzezc stalej pracy mam licencjat z fil ang , ale i tak nie moge w szkole pracy znalezc... tez myslalam zeby byc strewardessa - ale mam tylko 158 wzrtostu a to chyba za malo, poza tym nie plywam zbyt dobrze i mam wade wzroku - ponoc egzaminy sa naprawde trudne i ciazko przejsc moze sprobujemy razem???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziewczyny wiem ze to bylo juz dawno..ale moze ktoras z Was jeszcze na to natrafi..i co dostalyscie te prace? ja tez mam teraz 29 lat, skonczylam turystyke i jestem na uzeplniajacych. Jedyny moj oficjalny staz pracy to tez polroczny staz a od miesiaca pracuje na recepcji na pol etatu. Czy mozna w wieku 29 lat zostac stewardessa? Moze ktoras chcialaby sprobowac? Razem razniej! Pozdrawiam, Paulina

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość FML
to niestety oczywiste, ze w tej branzy preferuje sie mlodsze egzemplarze ;) chociaz akurat po naszym narodowym przewozniku tego nie widac :). ale juz inne linie, czyt. charterowe czy lowcostowe stawiaja na mlodych. a 29 lat to Twoim zdaniem tak duzo? zalezy jaka masz prezencje, czy znasz jakis jezyk, czy mialas kontakt z klientem, plusem bedzie wyksztalcenie kierunkowe, no i oczywiscie otwarta osobowosc. pewnie, ze probuj! nawet jak Cie wezma tylko na sezon, zdobedziesz nowe doswiadczenie i pozniej bedzie Ci tylko latwiej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nie wiem jak to możliwe, ale ja widuje zazwyczaj sorry, ale stare baby po 40-tce i to w różnych liniach. Może tanie linie mają młodsze, ale to pewnie ze względów finansowych.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzieki za wypowiedzi :) ja tez widywalam tylko osoby powyzej 26 a nawet 28 roku zycia- chyba ze mi sie tylko wydawalo. Latalam bardzo czesto ryaniar-em i nawet 3olatki widzialam. Z prezencja tez roznie bywalo. Wszystkie byly zadbane ale niekoniecznie wysokie czy z figura modelki o delikatnych rysach twarzy. Znam angielski- bylam rok w Londynie, doswiadczenie z klienetm tez mam, jedyny czego mi brakuje to wiekszej wiary w siebie choc na zewnatrz moze wygladac inaczej. MARZENIA SA PO TO BY JE SPELNIAC. LEPIEJ SPROBOWAC NIZ PLUC SOBIE W TWARZ POZNIEJ ZE SIE TEGO NIE ZROBILO. To pozostalo mi skleic dobry list motywacyjny i cv i niech sie dzieje wola Boza!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość FML
Rosalindo, stare baby to właśnie w LOCIE, Air France, czy Alitalii, chociaż wszędzie zdarzają się wyjątki. Trudno po takiej pracy przerzucić się na coś innego, znaleźć jakiś równie ciekawy i dobrze płatny zamiennik, więc próchna tkwią w tej robocie i tkwią...chociaż teraz i tak tną gdzie mogą i wyzyskują ile wlezie, a młode dziewczyny i tak lecą do takiej pracy z pocałowaniem ręki, bo to takie nietuzinkowe i prestiżowe :) Paula - siedzisz w turystyce, znasz angielski (wierz mi, to nie musi być aż tak wysoki poziom języka), masz kontakt z klientem i dobrze wyglądasz, próbuj, jeżeli o tym marzysz! Tylko błagam, nie szukaj wzorców w Ryanairze, bo tam biorą każdego i na serio trudno o gorszego przewoźnika :) Zresztą wygląd niektórych stew w UK czy Irlandii jest, powiedzmy sobie szczerze, poniżej krytyki. Zdarzają się nawet grube (bez urazy dla kogokolwiek), co jest zastanawiające ze względów bezpieczeństwa przede wszystkim, a w drugim rzędzie wizualnych.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Eeee no nie urazajmy nikogo... tez kiedys powiemy tak o sobie? znam kobiety po 40 ktore wygladaja lepiej niz 25... wyglad to tez nie wszystko. Poza tym nie ma brzydkich kobiet, sa tylko zaniedbane! Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość FML
jasne, kobieta w każdym wieku, o ile ma dobre geny i dba o siebie może wyglądać świetnie, ale mimo wszystko pewne granice absurdu są. 40ka to nie 20ka, czy nawet 30ka, a ten zawód jest specyficzny, poza tym środowisko lotnicze w naszym kraju jest wąskie i dość krytyczne ;) no ale nieważne, kibicuję Ci.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wniebowzieta
Zapraszam na kurs "Zostań stewardessą" połączony z Kursem Pierwszej Pomocy Dzięki obu tym certyfikatom znacząco podwyższysz swoje szanse na podniebną pracę. Zapraszam: http://akademiastewardess.pl Najbliższy kurs : 31.03 - 01.04.2012 Cena kursu : 599 zł na hasło kafeteria.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość bozenna23
Jasne, że można, na forum ryan air gowork.pl/opinie_czytaj,831 dziewczyny pisały, że zaczynały w tym wieku.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×