Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Kololas

Co lepsze?? Staż czy Praktyka w Banku??

Polecane posty

Gość Kololas

Jak wyżej...może ktoś doradzi, co warto zacząć??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kololas
Ktoś coś doradzi??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nie rozumiem o co pytasz
praktyka jest bezpłatna i nieczego się nie nauczysz bo nie dadzą Ci dostępu do systemu. Za staż dostaniesz 600 zł dostaniesz papierek o odbyciu stażu i ten przepracowany czas liczy Ci się do stażu pracy. Więc odpowiedź xhyba jest jasna

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kololas
Tak to o wynagrodzeniu za staż wiem, ale jak sama nazwa mówi, Praktyka jest chyba dla ludzi, którzy nie mieli kompletnie do czynienia wcześniej z bankowością, a staż dla tych, co już jakąś tam wiedzę posiadają i chcieli by nauczyć się jeszcze więcej. Powiedz czy się mylę??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość to znowu jajajajjajaja
i do stażu i do praktyki nie potrzebna jest Ci żadna wiedza. To są formy zdobywania doświadczenia i korzystają z nich osoby które fo nie posiadają. Oczywiście zależy gdzie trafisz ale w większości przypadków pracodawcy nie wymagają niczego więcej poza jakąś tam ogólną wiedzą - typu obsługa komputera - a z tym sobie radzisz bo jakoś zdołałeś zamieścić ten temat :) Skończyłeś szkołę średnią czy studią? czy się uczysz? Na praktyki z reguły ludzie są kierowani w trakcie nauki przez szkołę albo uczelnie. Jeżeli chcesz na własną rękę załatwić sobie praktykę, nie mając skierowania ze szoły - może być problem. Napisz coś więcej o swojej sytuacji to Ci coś doradzę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kololas
Skończyłem studia i od pewnego czasu jestem na bezrobociu i rozglądam się właśnie za jakimś stażem lub praktyką w jakimś banku. Ostatnio na stronie pewnego banku właśnie przeczytałem o tej różnicy między praktyką i stażem i chciałem dowiedzieć się po prostu jak to jest w praktyce ;) Poza tym czy warto uderzać do banków?? Znajomi mi nieco odradzają kładąc nacisk na ciągły wyścig szczurów między pracownikami, nie fajnych klientów i o ogólnie na stratę nerwów, no ale ja się zastanawiam czy to aby nie będzie na chwilę obecną najlepsze rozwiązanie, bo ciężko z pracą niestety.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość to znowu tylko jajajajjajjajaj
skoro jesteś po studiach to chyba ,masz już w cv jakieś praktyki. Jeżeli się zastanawiasz pomiędzy praktyką a stażem to na pewno lepszy jest staż.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość to znowu tylko jajajajjajjajaj
co do wyścigu szczurów to różnie to bywa, zależy gdzie trafisz. Jeżeli chcesz pracować w typowo komercyjnym banku typu millenium czy polbank to musisz się przygotować na to że tam trzeba samemu pozyskiwać klientów. Jeżeli nie wykonujesz planu to po prostu odpadasz. Spokojniej jest chyba w bankach spółdzielczych i skokach ale tam też kasa jest znacznie mniejsza. Poza tym weź pod uwagę też to że teraz banki żadko zatrudniają. Jeżli chcesz posadę typowego bankowca w okienku to przygotuj się na długie poszukiwania. Chyba że interesuje Cię praca tzw mobilnego doradcy - w tym przypadku o pracę nie jest trudno i często nie wymagają żadnego doświadczenia - ale do tego też nie każdy się nadaje.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kololas
No praktyki mam ale nie w banku więc tak się zastanawiam właśnie nad bankiem Millenium i ich ofertą o nazwie Millenium Champions...Hmm mobilny doradca, jakoś nie za bardzo chciałbym jeździć całymi dniami i naganiać ludzi, to chyba nie dla mnie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×