Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

ruda rosjanka

chyba wystraszylam chloapka swoimi glupimi zartami

Polecane posty

:D mowilscie, zeby byc soba, no to bylam, mamy w sumie podobne poczucie humoru, ale chyba jednak przegielam:D shit!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Imponent
zawsze masz mnie Ruda, ja mam duza tolerancje i bym si ciebie nie wystrszyl, zreszt jak mozna sie ciebie wystraszyc

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dekra
impotent jestes za łatwy wiesz?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość impotento
zawsze to slysez dekra, a potem albo rycza albo siedza same w domu. Tak kurwa jestem taki jaki jestem i wcale nie estem latwy, po prostu mam taki charkter i podejcie i nie widze w tmy nic zlego. i nie mam zamiaru zachowywac sie jak cwaniaki ktorzy kombinuja. Zastnawiam sie dlaczego kobity sa tak naiwne i kto je tak urobil

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość impotento
No i juz jkis palant sobie przywlaszczyl mojego NICKA - IMPONENT. co za banda zjebuff

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dekra
no skora mowisz ze zawsze moga na ciebie liczyc to one moze mysla ze jak do 30 nikogo nie znajda to zadowola sie impotentem,przeciez ty zawsze tam bedziesz

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no tak, warto byc soba, ale chyba co za duzo to niezdrowo,a te zarty jeszcze wszytskie odnosily sie do niego, ale to z sympatii, ale wredne byly, to fakt:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
troche jestem, ale to tak znosnie, i milo, tak mi sie wydaje. nasteonym razem bede powazna, kurde. czemu ja tak komplikuje sobie zycie i nie biore go takim jakim jets, tylko jakies swoje przemyslenia wrzucam, jaa. a moze tak, a moze siak, bla bla bla.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×