Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

paulinka565

CIĄŻA, KROPELKOWANIE, CIEMNIEJSZY ŚLUZ

Polecane posty

Witam. Przeczytałam już chyba setkę postów na ten temat, ale poczuję się lepiej gdy ktoś doświadczony i z dostateczną wiedzą odpowie na moje konkretne pytanie. Kochałam się z chłopakiem w moje dni płodne. Robiliśmy to bez zabezpieczenia, nie doszło do wytrysku w pochwie, ale prawdopodobnie mogło dojść do \"kropelkowania\". Wytrysk nastąpił sekundę po wyciągnięciu penisa z pochwy. Zastanawia mnie jedno, ponieważ robiliśmy tak już kilka razy i nigdy nie doszło do zapłodnienia, ale po kilku dniach, tzn. ok 2-3 zauważyłam, że śluz jest mocno żółtawy i jest go dosyć dużo. Poza tym ciągle odczuwam ochotę na seks, czy takie coś może być objawem ciąży? Szczerze mówiąc to po cichu na to liczę i proszę o sensowne odpowiedzi.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość najprawdopodobniej
po tym śluzie wygląda na ciążę, nie zazdroszczę!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zamiast pytać na forum i oczekiwać odpowiedzi na poziomie wróżb, wydaj kilkanaście złotych i zrób test. Później w zależności od jego wyników możesz odetchnąć z ulga, zacząć przyzwyczajać się do bycia mamą lub poszukać w necie informacji jak za kilkadziesiąt złotych zakupić z Holandii stosowne medykamenty na Twój ból głowy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jeszcze jest za wcześnie na test... Chciałam tylko dowiedzieć się czegoś na ten temat. Muszę poczekać jeszcze kilka dni i dopiero poznam odpowiedź... :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
to nic nie ma wspólnego z ciążą. Jeżeli nie było wytrysku to nie ma zapłodnienia a to że ci się chce seksu to tak już jest ze mamy potrzeby inni większe inni mniejsze.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×