Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

oszukana do potęgi n-tej

Strzeżcie się Allegro!!!

Polecane posty

Gość nie allegro
Cię oszukało tylko nieuczciwy Sprzedawca. Możesz przecież złożyć reklamację albo rozpocząć z nim spór. Mnie nigdy nikt tam nie oszukał a nie kupuję nigdzie indziej nic poza jedzeniem :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ale....alee....
ale co takiego ma Allegro do Poczty Polskiej? Poza tym przesyłka powinna być raczej poleconym wysłana. Co do oszustw na Allegro. Jest sporo osób które sprzedają "prawdziwe" włoskie ubrania. Niektóre są na prawdę bardzo fajnie. Jakież było moje zdziwienie kiedy wczoraj odkryłam w Gery Wolf taką właśnie "włoską" bluzkę, która na aukcji sięgnęła ceny dwukrotnie wyższej niż w sklepie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja czasem nie mogę wyjsc z podziwu dla ludzi ktorzy na allegro licytują zwykłe szmaty za niesamowite ceny. sama kupiłam w sklepie sukienkę za 60zł, całkiem ładną ale nie wartą wiecej niz te 60zł. patrze a na allegro ludzie identyczną licytują za 205zł :o a najlepsze jest to ze myslą ze niewiadomo jaką okazję złapali

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wujek sam
nie mam zamiaru , bo duzo rzeczy tam kupilem dwa razy taniej niz w sklepie i sprzedałem pare ksiazek trzy razy taniej niz w sklepie . Zreszta nikt mnie jeszcze nie oszukal . Na allegro nie powinno sie kupywac rzeczy drozszych niz za 200 -300 zł .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ale....alee....
niestety... biorąc pod uwagę, że większość metek jest wycięta, nie wiadomo czego się spodziewać

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wujek sam
sam sprzedalem ksiazke w znakomitym stanie za 10 zł ktora w sklepie kosztuje 40 zł .Zwyczajnie czasem ktos sie pozbywa niepotrzebnych rzeczy ktore moga sie komus przydac

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ale....alee....
jeśli chodzi o droższe sprzęty, ja wyszukuję sobie ofert na ceneo - na allegro zwykle jest drożej kilkaset złotych (zwłaszcza agd, rtv)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Autorko,a jesteś pewna że to Poczta Polska nie dostarczyła Ci paczki?Może po prostu nieuczciwy sprzedawca wciska Ci kit?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Pawele
Tak kurwa puści ludzie! Raz oszukali to juz koniec z allegro. Ja zamówiłem koło 50 rzeczy połowę drogawą i zawsze przelewam kase nie boje się. Kilka razy sprzęt się zepsuł ale gwarancja zadziałała. Trzeba patrzeć od kogo się kupuje i na komentarze. Przewaznie się kupuje od firm/sklepów to oni nie oszukają. A nawet jakby to allegro zwróci kasę i w ogóle wszystko da się zrobic ale nie trzeba być pustakiem i pisać, że allegro oszukało tylko działać. Oczywiście regulaminu pewnie nie czytał/a autor/ka tematu więc...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×