Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Orange QUEEN

Bardzo przepraszam kierwocę autobusu miejskiego...

Polecane posty

że stałam na przystanku i pozwoliłam się ochlapać :O Przystanek nie jest miejscem dla czekających na autobus :O Jest mi przykro i więcej tam nie będę stała 😭

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ale on wzbudził we mnie takie poczucie winy...że to była moja nieuwaga...i dlatego jestem cała w błocie :O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wariatka-nie w głowie mi żarty 😭 mój jedyny wizytowy garniak poszedł w pi**u na śmieci bo był biały a traz po praniu jakiś siny się zrobił tesco-a gdzie miałam sp***ć :O ja żem była w szoku :O i jeszcze z niego nie wyszłam :O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No cóż, już się nic na to nie poradzi. Możemy Ci jedynie współczuć- szkoda garniaka...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wariatka-naprawdę szkoda garniaka :O mawronka-jeszcze za szybę bym musiała zapłacić nie dość że muszę oszczędzać teraz na nową szatę 😭

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
i tu wychodzą moje braki w wykształceniu :O nigdy nie chciałam się nauczyć pluć flegmą...a teraz byłoby jak znalazł :O jaka ja byłam głoopia 😭

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość idz spać gownojadzie
Wrzuć się na gotowanie i po sprawie!!!!!!!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
to pomarańcza zabłysnęła rozumkiem :P tylko na tyle cię stać??? cosik kiepska z ciebie pomarańczka-zapewne już trochę nadgnita :O i tylko zaśmieca kaffe :O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ale Ty jesteś głupia
zgłoś to pod nr 112.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×