Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość myszkameister

Czerdziestolatek

Polecane posty

Gość myszkameister

Oglądam chyba po raz setny i stale mi sie niezmiennie podoba...A Wam? Śmieszą mnie tylko te ubrania z lat 70tych i wystroje pomieszceń:) ale "maluch"Karwowskiego jest wzruszający:)równiez Kobieta Pracująca... Jak dla mnie to jet serial wszechczasów- ma wrazenie, ze mimo zupelnie innych realiów społecznych i politycznych jest stale aktualny... A ta rodzinka jest po prostu boska:) nawet przypomina mi pewną znajomą rodzine sąsiadów z dzieciństwa....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość bo kiedyś robili dobre filmy
a moda przeciez teraz właśnie wraca taka jak w latach 70 :-D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość bo kiedyś robili dobre filmy
A ty juz byłaś jak pokazywali 40latka po raz pierwszy?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ja z nostalgią oglądam takie
stare flmy,jestem rocznik 89 i wydaje mi się,że wtedy było lepej.Może dlatego,że bylo cieżko,ludzie byli porządniejsi...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość myszkameister
To film z 74 roku, ja wtedy miałam 5 lat... wg mnie jest bardzo głęboki choć to komedia...jest tyle filozoficznych wynurzeń- zwłaszcza w wydaniu "kobiety pracującej"';)..ale nie tylko...np. jak nie ywszła ta świetlica w bloku, co Karwowscy zaprosili Dyrektora Stefana z pogadanką o jakiejs tam budowli...nawet wtedy puscili taką starą znaną piosenkę chyba Stana Borysa "Ziemia planeta ludzi"...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość bo kiedyś robili dobre filmy
Ale weź pod uwagę, że wtedy film po wyprodukowaniu "nabierał mocy prawnej" kilka lat na półce zanim go wyemitowali w tv lub puścili w kinie Wiec data produkcji 1974 wcale nie oznacza, że w tym roku był on pokazany w tv, a nawet na pewno nie był :-D Ja w 74 roku miałam 7 lat. A pamiętam, że jak pierwszy raz emitowali Czterdziestolatka to uważałam, że Mareczek jest dzieciny i mały, natomiast ich Jagódka była w moich oczach starsza ode mnie. A przecież Mareczek chodził juz do szkoły i to raczej kilka lat. :-D He, he piszą, że pierwsza emisja była 74-77, cos mi sie nie zgadza, bo na pewno oglądałam pierwszą emisję Czterdziestolatka.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość myszkameister
Przeciez to jest data produkcji a nie emisji... Mareczek i Jagoda zawsze mi sie strasznie pdoobali:)w ogóle jak dla mnie to jest wzorcowa rodzina... No bo gdzie jeszce taka była?może w Rodzinie Lesniewskich?...bo w "Dziewczynie i chłopaku" ojciec na pewno był stanowczo za surowy i doszło do czego doszło;);( W "Siódmym niebie" jest superowo ale to sa zupelnie inne realia...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość PPD.s
ale zobaczcie- czterdziestolatek- 30 lat temu i dzisiejsi panowie po 40-stce... nieźle sie siat pozmieniał

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość myszkameister
A co masz na myśli?....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość własnie te powtórki
dzisiejszego czterdziestolatka można pomylic z dwudziestokilkulatkiem ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość myszkameister
....No własnie...przeciez jakby nic sie nie zmieniło...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×