Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość koziobrody

waliłem azjatke,opis

Polecane posty

Gość koziobrody

dzis waliłem,tzn uprawiaem seks z azjatką pół chinką,pół japonką było zajebiscie najpierw gra wstepna czyli-kolejnosc niebowiązkowa -całowanie po całym ciele -gryzienie sutków,piersi głaskanie -całowanie i gryzienie wewnetrznej strony ud,kolana,lizanie stopek -kasanie karku, -gryzienie ,całowanie nadgarstków(laski to uwielbiają) -ssanie palców u dłoni i u stóp -gryzienie posladków Potem przeszłem do dalszej Zabawy czyli zaczołem lizac cipke: -najpierw gryzłem wewnatrzna strone ud i kiedy zobaczyłem ze laska jest dobrze zrobiona zaczołem lizac wewnętrzne wargi sromowe,potem przeszłem do sedna i zaczołem lizac jej całą cipke laska zaczeła wic się jak wąz i jęczec kiedy zaczołem bawic sie jej łechtaczką-co ja jej robiłem -azsie włos na głowie jeży potem powolutku zaczołem ja penetrować Zaczołem powolutku,tak byśmy mogli sie zsychronizować jak tak sie w niej poruszałem,to zaczołem ssac jej palce,gryzc nadgarstki,całowac piersi-Laska poprostu odlatywała,Coś Zajebistego Po kilku minutach przytuliłem sie do niej tzn. objołem jej łabedzią szyje i zaczołem przyszpieszać ruchy posuwisto zwrotne Ona zaczeła juz jeczec w swoim języku i bładziła rękoma po moich plecach dotykała moich posladków i zaczeła przyspieszac rękoma dając mi do zrozumienia bym jeszcze szybciej sie w niej poruszał co nie było łatwe gdyż dzis waliłem konia 2 razy i myslałem ze nie dam rady-ale dałem!!!!!!!!!!!!!!!!! Wrescie ona zaczeła sie wydzierać,sapac jakby przebiegła maraton sprintem Cos zajebistego miec swiadomosc ze sie potrafi dac kobiecie orgazm Wspaniałe uczucie patrzec na szczesliwą,zadowolona kobiete która patrzy swymi oczkami które wygladaja jak piekne Perełki,tak jakby miała tam piekne kryształki,widzisz tam SZCZĘŚCIE,ZASPOKOJENIE,RELAKS Kobieta po Orgazmie wyglada,emanuje blaskiem którego nie sposób zapomniec,inaczej pachnie,inaczej na ciebie spoglada.We wspanialy sposób sie usmiecha,jest Dumna ze przezyła ORGAZM pozdrawiam wszystkie dziewczyny dobra rada dla was zawsze mówcie co wam sprawia przyjemnosc bo my faceci nie potrafimy czytac wam w myslach to od was sie uczymy waszego ciała dla facetów-zawsze patrzcie na piersi podczas seksu jezeli pojawi sie rumieniec tzn ze idziecie w dobrym kierunku i nigdy nie zaczynajcie lizac sromu od łechtaczki,najlepiej zacząc całowac,gryzc uda brzuch lizac stopki nadgarstki to sprawia ze nakrecacie jeszcze bardzej kobiete jezeli chodzi o stosunek to bardzo ważna jest kondycja nie chodzi mi o to by miec siłe pudzian lecz zeby miec dobrze wytrenowane posladki bo od tego zalezy jak długo i jak szybko bedziecie machac biodrami,czyli mowa o pchnieciach waszego kutasa polecam bieganie i pompki i oczywiscie przysiady=Orgazm waszej kobiety

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość karton z plasteliny
dzien dobry

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość a ja mam dobre zdanie o
zapomniales ze jak juz bylo po wszystkim to sie obudziles....hahahhaaha gimnazjalisci maja wakacje;d

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość do kretyna
koziobrody kozę ruchał... :)))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
A mówią, że gimnazjaliści nie mają wyobraźni...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Odgrzebałeś temat sprzed 6 lat, żeby się z nami podzielić tą błyskotliwą uwagą? gratulacje, archeologu :classic_cool:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×