Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość 35 tydzień ciazy

35 tydzien ciazy

Polecane posty

Gość 35 tydzień ciazy

dziewczyny,jakie macie objawy w okolicach 35 tygodnia ciazy? Bo mi sie strasznie brzuch stawia,az dech mi zapiera i w pachwinach ciagnie podczas tego skurczu,czy wy tez tak macie? No i kluje mnie w kroczu,czasem nawet mam wrazenie,ze cos rozdziera :| jak tak ma wygladac jeszcze min miesiac to ja dziekuje :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jestem w 35 tc
Mnie tez ciagnie w pachwinach, pobolewa mnie krocze i kluje/ciagnie w podbrzuszu po lewej stronie, ale to dlatego, ze synus tam lezy pleckami. Poza tym strasznie puchna mi dlonie, stopy i kostki, ale to niestety normalna sprawa w zaawansowanej ciazy. Brzuch mi sie nie stawia i nigdy nie stawial, powiem wiecej, ja nawet nie wiem co to znaczy jak sie brzuch stawia... Cale szczescie, ze pracuje jeszcze tylko tydzien...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość 35 tydzień ciazy
jejku no mi tez puchna te dlonie i nogi.Stopy w butach sie nie mieszcza :( juz bym chciala urodzic choc wiem,ze to za wczesnie jeszcze.ale to jest normalnie meczarnia pot leci ze mnie strumieniami,zadne antyperspiranty nie pomagaja nawet. koszmar

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jestem w 35 tc
Mi tez zadne buty nie wchodza i choc pracuje w biurze i wiem, ze nie powinnam chodzic w klapkach to i tak w nich chodze. Chyba, ze mam jakies sluzbowe spotkanie to wciskam na sile normalne buty... Ja tez juz bym chciala urodzic. U mnie w czwartek zacznie sie 36 tc, takze mam nadzieje, ze synek zdecyduje sie przyjsc na swiat tak za jakies 3 tygodnie, bo ciaza donoszona jest juz od ukonczenia 37 tygodnia, a wiec mam nadzieje, ze w 38 synus juz sie urodzi.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość rena23
nie lekceważyłabym tych objawów, mi też się zaczął stawiać brzuch w 35 tc i dostałam fenoterol bo szyjka mi się zgładziła co groziło wczesnym porodem, z tym że mój dzidziuś w tym czasie był już bezpieczny bo w 30 tc dostałam sterydy na rozwój płuc u niego właśnie ze względu na wzmożone stawianie macicy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×