Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość a co cuuuryyy w sosie t

jedzonko na upaly...wymiekam

Polecane posty

Gość a co cuuuryyy w sosie t

mam urlop.zajmuje sie soba i domem:)jak to w urlop... kwestia jedzenia-okazuje sie, ze musi byc u nas w domu mieso-kombinacje robilam juz rozne-zupka serowa, kotlety z jajek...warzywa sezonowe-ale niestety moj luby jest miesozerny-jestemy zgodni co do tego, ze upaly i lekkie jedzonko jak najbardziej przerobilismy juz miesko grillowane-grill elektryczny-poi co mieszakmy w bloku-na inny sie nie porwiemy- probowalam przforsowac tarte pascala-tzn z ostatniego odcinka pascala ale niestety:( wiec moze macie jakies propozycje na lekkie miesiwo obiadowe -a co do schabu grillowanego-marynuje w occie winnym,pieprzu..czasem sambal..sol... jest super-ale moze macie jakies inne pomysly

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
na grilla szaszłyki, mięsko też jest , najlepiej kurczak i można duż o warzyw

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość liberal girl
mam podobną sytuację - mięsożerny samiec i ja pragnąca lekkiego jedzenia w upały :) Najczęsciej smażę cienkie plastry mięsa "saute" - kurczak, indyk, schab, polędwica (a co tam, raz się żyje ;) ) obsmażam z obu stron, ewentualnie poldewam odrobiną wody i dusze pod przykrywką aż zmięknie, solę i pieprze na talerzu robie do tego michę sałatki - z surowych lub gotowanych warzyw dla faceta jako dopychacz - węglowodany jakieś - makaron, ryż, ziemniaki młode w mundurkach, a nawet ostarnio naleśniki - do gotowanych warzyw i mięska - pyszne było ja jem głównie trochę mięsa i zieleninę on wszystko :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
fajny jets ryż z sosem bolońskim , jesli nie umiesz robic to kuoujesz gotowy ze sloika . mięsko mielone smażysz na patelni , na oliwie , z przyprawami , pożniej dodajesz sos i to na ryż.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość a co cuuuryyy w sosie t
gotowanie wychodzi mi calkiem dobrze...ale wlasnie chce sobie odpuscic wszelkie sosy... chyba , ze z samych pomidorow z ziolami ..ale luby nie tknie...bo miesa brak... ech... oj..poledwiczki w sosie z eilonego pieprzu...to jest pycha... ale takie jedzonko to mozna jesienia i zima serwowac.dzieki za rady...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość miętusek zielony
ah..u mnie tez musi byc mięso na obiad...dzis z piersi kurczak kawałki w paski pokrojone i potem duszony z papryka, cebula,cukinia..do tego ogorek konserwowy lub mizeria.. Robie tez czesto z karkowki kebab, bo szybko sie smazy (wcześniej na noc peklowany w occie i oliwie) i sos czosnkowy...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość liberal girl
Własnie: sos może być lekki - jogurt grecki z przyprawami jest super, przecier pomidorowy przyprawiony też albo soisk z duszonych warzyw - same zdrowe i lekkie pyszności

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dobrze, że moi faceci nie mają problemów z jedzeniem i samkuje im w zasadzie wszystko, co zrobię :) nie musi być mięso i nie muszą byc gołabki ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość to ja od cuurrrrry0
wiec jutro rubka i sos dwa warianty -duszony-kabaczek cebula czosnek rozmaryn-ocet winny-z odrobina cukru,sol i peper -jogurtowy z tymiankiem.ech inspiracje inspiracje

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nie wiem, czy dziewczyny powyzej wspominaly, ale ja na upalne dni poelcam chlodnik! rewelacyjna przekaska i danie glowne zarazem. zimny, orzezwiajacy i bardzo prosty w przygotowaniu :) pewnie wiecie :) a, no i lekki i malokaloryczny, jako ze z samych warzyw jest przygotowywany :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×