Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość bioderko27

Szukam kobietki ... ona z Radomia i okolic

Polecane posty

Gość bioderko27

Witam, nie wiem, czy dobrze robię... Pewnie mnie tu zwyzywacie, choć w zasadzie mam to gdzieś. Po raz pierwszy piszę w takiej sprawie. Jestem hetero, ale chciałabym poznać Kobietkę, z którą mogłabym spróbować, jak smakują intymne chwile. Jeszcze nigdy nie byłam z inną. Na pewno by mnie to krępowało. Chciałabym mieć i przyjaciółkę i kochankę w jednym, babskie wyjścia, wieczory przy butelce wina... Chciałabym poznać Kobietę , która się ze mną zaprzyjaźni, nie zmuszając do 'tego', chciałabym zbudować intymną atmosferę, więź... Nie chcę, żeby to pragnienie pozostało w sferze niespełnionych pragnień. Wiem, że to gdzieś we mnie siedzi, tylko jestem zbyt nieśmiała, żeby poznać kogoś... Może o mnie coś. Mam 27 lat, jestem niezależna, kocham czytać i podróżować, uwielbiam sporty . Jestem troszkę zaokrąglona, ale mężczyźni to zawsze sobie we mnie chwalili. Proszę o konkretne odpowiedzi, nie żarty... moje mailisko: bioderko27@o2.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość bioderko27
tak podszywaczu marny zresztą :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość sexi natoorysta
Radom słynie z ładnych i zadbanych kobietek, acz nie wiem jak tam z otwarciem na inne układy;) W Trójmieście nie miałabyś z tym problemu;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość bioderko27
sexi ... czyżby wisiała nade mną wizja przeprowadzki? Wychodzi na to, że ta część Polski to dziwne Średniowiecze :O ehhh Szukam dalej :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość sexi natoorysta
może czas by zacząć tam misję;) renesans też nie zastąpił średniowiecza od razu, ktoś musiał zacząć;) Powodzenia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość sexi natoorysta
ale w tej nowej knajpce tylko dla pań na Rwańskiej 7 może poszukaj;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość bioderko27
No właśnie chodzi o to, ze jestem zbyt nieśmiała, żeby ot tak pójść i 'dać się poderwać' :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ale to nie jest klub dla śmiałych lesb, tylko kawiarnia wyłącznie dla pań (takie przynajmniej były założenia z tego co pamiętam)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×