Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

chf

pytanie do par on sporo starszy od niej

Polecane posty

dpowiedzcie jak Wam sie żyje i układa , bo wszyscy dookoła brzęczą że to nic dobrego , a u nas jest różnica 12 lat i jest super

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ajc
U mnie w rodzinie jest wieloletnie malzenstwo z 12 letnia roznica wieku. Nie jest to zaden problem moim zdaniem i wcale nie taka wielka roznica. Powodzenia!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Bogumiła
Jeśli to On jest starszy ,to nie ma problemu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość 20 lat roznicy
i jest ok!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mia mia mia
Wolę różnice odwrotną kiedy to facet jest młodszy o 10-15 lat. SUPER! SUPER! SUPER!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość holaaaaaaaaaaaaaa
mia mia mia pewnie,ze super,ale do pewnego czasu.No i zalezy jaki ten młodszy jest,bo jak bedzie taki niezbyt atrakcyjny wizualnie,do tego neizbyt madry,to moze do konca zycia zostac przy tej starszej :-)ale jak odwrotnie,to nawet jak bedzie mezem,to niestety...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość do holaaaaaaaaaaaaaaaaa
niestety ty i cale nasze spoleczenstwo zyje takimi stereotypami,ze na pewno w zwiazku starsza-mlodszy, gdy facet jest przystojny, to odejdzie kiedys na mur beton.. Otoz to tylko i wylacznie zalezy od faceta jak i rowniez od kobiety.Faceci odchodza od zon/partnerek bez wzgledu na wiek.Ok..moze jest wieksze ryzyko, ale nie ma reguly!.Moj maz jest mlodszy o 9 lat, razem 6 lat i nie zanosi sie na zdrade...choc ja nigdy nie mowie nigdy a zycie jest krotkie!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość holaaaaaaaaaaaaaa
do holaaaaaaaaaaaaaaaaa :-) twoj maz nie musi od ciebie odejsc :-) wystarczy,ze bedzie ci diprawiał rogi a ty o tym nawet sie nie dowiesz

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość a ja sama
stare baby sa do czasu ....do czasu az mlodym sie znudzi starsza i bardziej doswiadczona

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nina77777
holaaaaaaaaaaaaaa-w takim razie bacznie obserwuj swojego jezeli go masz, bo kazdy moze doprawic rogi:) zarowno starszy jak i mlodszy... znam kobiete, ktora wyszla za maz za mlodszego, bardzo przystojnego faceta, ktory swiata poza nia nie widzial i to ona doprawila mu rogi... Zalosne sa takie konkluzje...ale skoro ty wiesz lepiej!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nina77777
widze, ze samych psychologow mamy na kafeee..najlepsi sa ci, ktorzy nie znaja tematu z autopsji a najwiecej maja do powiedzienia... moja przyjaciolka jest prawnikiem na 20-30 spraw w kancelarii co 3 jest rozwodowa i w 90% powodem jest zdrada faceta.Z tego moze 5% to zwiazki, gdzie kobieta jest starsza. Dajcie ludziom zyc!!! Wlasnie wieksza przyczyna rozpadu zwiazkow z duza roznica wieku jest pieprzone spoleczenstwo, ktore zawsze ma do wtracenia swoje 3 grosze przeciwko i nie daje zyc takim parom.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość To ze macie starszego faceta
znaczy ze Was nie zdradzi... tez tak myslalam. No i zdradzil mnie moj o 10 lat starszy z o rok mlodsza od siebie...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość albatrosss
Holaaaaaaaaaaaaaa \"bo jak bedzie taki niezbyt atrakcyjny wizualnie,do tego neizbyt madry,to moze do konca zycia zostac przy tej starszej ale jak odwrotnie,to nawet jak bedzie mezem,to niestety...\" Ze co??? ile ty dziecko masz lat,ze takie wnioski wysuwasz?? tzn,ze trzeba byc madrym aby zdradzic starsza zone??? zalosna jestes... Mam nadzieje,ze tobie trafi sie glupi i brzydki bez wzgledu na wiek-przynajmniej bedziesz miala pewnosc, ze bedzie wierny....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×