Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość oszukanaPrzezAvon

oszukani przez Avon

Polecane posty

Gość oszukanaPrzezAvon

Witam, szukam osób, które zostały oszukane przez Avon uczestniczyły w rekrutacji na stanowisko kierownicze, a w zamian zaproponowano im zwykłą umowę konsultantki, nakłoniono do zamówienia kosmetyków za min. 150 złotych i mobilizowano do przyprowadzania chętnych na konsultantki. Taki scenariusz pozyskiwania nowych konsultantek stosuje się w Rzeszowie, czy są dziewczyny, które również tego doświadczyły??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość tujj6u6
ja byłam na rozmowie rekrutacyjnej jako sprzedawca w drogerii i sie okazało że to wcale nie sprzedawca tylko praca jako konsultantka w avon albo stanowisko kierownicze- werbowanie naiwnych nastolatek do avonu poszłam na rozmowę i panie za wszelką cenę starały się mnie przekonać jakie to świetne i wspaniałe, głupia nie jestem ... pojechałam je , powiedziałam że jeszcze mnie nie popierdoliło i zrobiłam antyreklame bo podawały się za inną firmę Wrocław

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość felaaaaa
Avon to jedno wielkie oszustwo

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Martek59
Zapisalam sie do Avon w maju br i w lipcu przyszlo mi upomnienie do zaplaty 397,- nawet nie wiem za co. Nie skladam zamowien bo moja konsultantka Gabriela Kuklo-Suklowska zwlekala z podaniem mi numeru klientki czy cos. A tu nagle taki dlug. I nikt mi nic nie oddzwania ani nic w związku z ta sprawa. Tylko dostalam sms ze to pomylka..a drugie upomnienie w skrzynce znalazlam...co mam robic??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
to napisz do nich list polecony za potwierdzeniem odbioru że wg Twojej wiedzy nie zalegasz z żadną opłatą i dostałas SMS który to potwierdził

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pyza_to
Witam. drogie dziewczyny! poszukuje osob ktore zostaly w jakikolwiek sposob pokrzywdzone przez AVON. ja sama jestem przez nich osobiscie bardzo pokrzywdzona poniewaz juz prawie mam wyrok w zawieszeniu (jutro ma odbyc sie rozprawa w sadzie) i "miano" oszustki wlasnie przez to ze podjęłam wspolprace z tą firmą na umowę zlecenie jako starszy lider zespolu - mam 20 lat.... prosze bardzo o kontakt na e-mail : izabelaszmalec@gmail.com oraz gadu: 41097834. bardzo mi pomozecie kontaktujac sie ze mna i opowiadajac swoje "przygody" poniewaz chce naglosnić sprawe oszustw przez firme AVON.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ewela45466755
Witajcie dziewczyny,ja uczestnicze w programie mlm w FM GROUP i bardzo mnie zszokowalyscie tymi opisami,wydaje mi sie jesli chodzi o wczesniejsza wypowiedz ze to nie firma avon wprowadzila was w blad tylko raczej nieetyczne dzialanie lidera avonu ktory poszukiwal nowych osob i w ten karygodny sposob poprzez ogloszenie zwerbowal was do spotkania.Jesli chodzi o dziewczyne ktora ma rozprawe bardzo mnie to zaciekawilo prosze o wiecej informacji, w mojej strukturze mam dziewczyne ktora rowniez jest w avonie i opowiadala mi historie w ktorej dziewczyna zapisywala do firmy swoich znajomch bez ich wiedzy i skladala na nich zamowienia z czego za nie nie placila. a listy z upomnieniami przychodzily to tych osob ktore o niczym nie mialy pojecia,jesli jestescie niewinne to sie w ogole nie przejmujcie winny zawsze zostanie ukarany i sprawa sie wyjasni, dziewczyna ta wlasnie ma rozprawe w sadzie za falszerstwa.Jesli chodzi o Avon to widze ze robi sie pomalu pranie mozgu jak w am....nie ma nic za darmo w kazdym programie mlm tym mniej i bardziej oplacalnym trzeba pracowac jak w kazdym biznesie,chociaz tutaj nie musimy nic inwestowac a od nas samych zalezy czy osiagniemy sukces.pozdrawiam was dziewczyny

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ewela45466755
podejrzewam ze Pani ktora cie wprowadzila zrobila na ciebie zamowienie dlatego nie chciala dac ci nr konsultanta,ciezka sprawa musisz jak najszybciej sprawe zglosic do avonu to jest jakas oszustka

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Martek59
Pani Gabriela Kukla-Sulikowska oszukana nie tylko ciebie. Sfałszowana rownież zamówienia na moje nazwisko gdzie otrzymałem list od komornika o narazie zapłaty za towar. Kwota była piorunujaca , poza tym okazuje sie ze ja nawet nie podpisywałem żadnej umowy z abonentów jako konsultant. Jak zatem wytłumaczyć fakt, ze ta pani posługuje sie danymi z dowodów osobistych ludzi i podszyte sie pod ich tożsamości ? Uważajcie to oszustwa. Próbuje sie skontaktować z znia od dwóch miesięcy ale okazuje sie ze zmienia numery telefonów i zmienia miejsca zamieszkania. Tak poinformowali mnie w biurze w cieszynie okręg 313.!!!! Masakra. Ta sprawa nie obejdzie sie bez prokuratora przecież ja nie będę płacił za czyjeś oszustwa i to jakie!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Hehe do hehe
Ciekawe co powiecie na to . Ja przebywalam za granica a ktoś robił zamówienia na moje nazwisko z moimi danymi i po 2 latach nagle firma windykacyjne zapukala do drzwi gdzie blam zameldowana i chciała kasie. Ale wiedziałam do kogo odrazu sie zwrócić, do osoby która takie kretactwa robiła i i okazuje sie ze nie ja musiałam płacić tylko ta osoba, która jeśli to czyta to wie o kim mówię. Tak więc wierze wam ludzie co sie dzieje. Uważajcie na kretactwa i a mamy takich co robią to na każdym kroku. Mówię o okręgu 313 Cieszyn :).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość podszyta kłamstwem
do HEHEHE kilka dni temu komornik zabrał część mojej wypłaty, ponieważ rzekomo jestem dłużniczką AVONU z wyrokiem esądu. Firma nie miała mojego adresu i wszystkie zawiadomowienia przychodziły na adres w innej miejscowości. Mimo to pesel i nr dowodu zgadza się.. Ktoś ukradł moją tożsamość. Pytanie tylko kto?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość hmmmmmmmmmmmmmmmmmmmm
coraz bardziej się boję czytając to wszystko że wdepnęłam zw niezły pasztet zostajac konsultantką.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość bzbeti
Mam podobną sytuację, kilka dni temu przyszedł wyrok zaoczny z sądu o zapłatę dla avonu.. okazało się, że ktoś wpisał moje dane i został konsultantką, zamawiał na moje dane, ale z wymyślonym adresem, który nie istnieje. Nie wiem jakim cudem ta osoba odbierała zamówione przez siebie rzeczy z avonu. Chyba osobiście jeśli tak można. W każdym razie ja teraz mam masę problemów z zabawą z sądem, sprawę cywilną oraz karną, a winna osoba pewnie się nie znajdzie, bo policja umorzy śledztwo. Teraz po odwołaniu się od wyroku czekam na kolejną rozprawę (bo o poprzednich nic nie wiedziałam, gdyż nie przychodziły na mój faktyczny adres). Ciekawa jestem czy po zakończeniu tej sprawy będę mogła pozwać avon o odszkodowanie za straty moralne, postępowanie sądowe itp. Jak można pozwalać sobie na takie oszustwa w chyba poważnej firmie? Nikt tam nie sprawdza dowodów?!?! Jakaś paranoja. Wystarczy wpisać kogokolwiek na umowie posiadając jego dane, serio? Nic prostszego jak zrobić zdjęcie cudzego dowodu, szczególnie w tych czasach. Ale żeby potem dać się na to nabrać? Żałosna firma.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
wasze zycie to jedno wielkie oszustwo i zludzenie. zabijcie sie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jestem z Rzeszowa
nie słyszałam o tym procederze, ciekawe który to okręg , a to c***indy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość może się dogadaj z tamtymi
ładne kwiatki , kuźwa kiedyś byłam konsultantką a teraz wstyd jak cholera za tą firmę , nie ma c***a nie powrócę tam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość szkoda bo kosmetyki ok
cięzkie czasy i pełno cwaniaków a w tym wypadku akurat cwaniar, tylko z tego co się czyta o tych przypadkach wynika ,że avon ma to w d***e i chce tylko kase za kosmetyki a te pożal się boże liderki i managerki co robią przekręty dalej tam pracują :O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×