Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Zaloguj się, aby obserwować  
Gość starzejacy sie nastolatek .

Jaki krem do twarzy dla 30-stoletniego mężczyzny?

Polecane posty

Gość starzejacy sie nastolatek .

Skóra juz sie starzeje, robią sie zmarszczki a ja nadal chcę wyglądac jak nastolatek.Czy są jakies kremy dla faceta w takim wieku "odmładzające" ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość starzejacy sie nastolatek .
czekam na odpowiedz...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość starzejacy sie nastolatek .
widze ze macie mnie w dupie!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość starzejacy sie nastolatek .
babsztyle jedne

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość 4567577
sa, moj ojciec uzywa pod oczy dla mezczyzn i takiego do twarzy tez. tylko ze proces starzenia jest naturalny i gdyby kazdy mial gladka gebe po kremach to nie byl operacji plastycznych, botoksu itd. zamiast kremu przeciwzmarszckzowego polecam apteczny krem z filtrem min. 50 SPF - kremy z filtrem to najlepsza inwestycja w nasz wyglad :) wiem co mowie. i to wcale nie jest tak ze sie w ogole nie opalisz z takim fltrem. dluzej po potrwa ale opalenizna jest zdrowsza a skora ci sie odwdzieczy ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość starzejacy sie nastolatek .
jestescie glupie dziewuchy ze nie chcecie nic doradzic starzejacemu sie facetowi!!! mądra jest tylko jedna kobitka ktora mi odpowiedziala na me pytanie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kachola123
Mój facet używa kremu do twarzy Kanion- ma właściwości przeciwzmarszczkowe, filtry UV, no i można go stosować także pod oczy. Mojemu bardzo odpowiada. Używa go nawet zamiast balsamu po goleniu. Do tego przystępna cena i przyjemny, bardzo delikatny zapach kremu- można go więc łączyć z ulubionymi kosmetykami zapachowymi z innych linii.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość yulca
Jest teraz bardzo dużo różnych kosmetyków dla mężczyzn, całe półki w rossmanie zajmują. Może Only for Man nawilżająco – łagodzący krem do twarzy bielendy? Mój facet go przeważnie używa.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ile ci góóownienda płaci za ten spam? :o

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Moj uzywal juz kilku marek, napewno odradza nivea, strasznie podraznila, isana (marka rosmanowska) byla ok, ale czegos mu brakowalo. Obecnie uzywa bielendowskich produktow only for man. Ma zel oczyszczajacy z aktywnym weglem (ja tez uzywam podobnych produktow) i krem lagodzacy podraznienia, ktory mega chwali (ja zreszta tez) ze po goleniu nie ma takiej twardej i suchej skory. Generalnie krem ma dzialanie przeciwzmarszczkowe, ale malzon zmarszczek nie ma wiec nie wiem czy pomoze.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
widziałam serie dla meżczyzn właśnie z bielendy, kupiłam także męzówi produkty z aktywnym węglem, ale jeszcze ich nie testował więc się nie wypowiem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Jarek

Witam, osobiście używam linii dla mężczyzn hada labo. skóra się po tym nie świeci i nie ma dziwnego zapachu jak niektóre kremy, których wcześniej używałem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Roki

Stosuję AVA Eco Men, linię kosmetyków dla facetów. Krem do twarzy i krem pod oczy to dla mnie zestaw obowiązkowy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Maz używa ostatnio do twarzy kosmetyków z Bielendy z linii Only for meb Barber Edition, dobre jak dla niego, a i w dobrej cenie są

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  

×