Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość po stokroć załamana

ZMARNOWAŁAM 8 MIES. Z IMPOTENTEM

Polecane posty

Gość xxq
o widzę że jestem tak popularny ż jakiś frajeżyna sie podemnie podszywa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość martadelaaaaaaaaaa
po stokroć załaman, ...ten twój pali papierosy?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość po stokroć załamana
xxq, to może ja napiszę wyraźnie. WSZYSTKIEGO CHYBA JUŻ PRÓBOWAŁAM. W domu, w ogrodzie, w samochodzie, w sklepie, w pracy, w szkole, zupełnie nago, prawie się nie rozbierając, w sexy ciuszkach, po drinku lub dwóch, całkiem na trzeźwo, i NIC!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość po stokroć załamana
Nie pali papierosów, pije baaaardzo rzadko bo oboje mamy w rodzinach alkoholików i mamy awersję do alko :/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość xxq
ale jakaś przyczyna musi być takiego stanu rzeczy,grunt to ja znależć. być moze tkwi ona w jego podświadomości,na skutek pewnych przeżyć w dzieciństwie,może czegoś sie boi obawia itp. generalnie jesli facet jest gotowy i jak przychodzi co do czego to jest nie wstanie to coś musi byc przycznyną tego...może tak szczerze pogadaj z nim,ale na spokojnie...moze też warto jakiejs sztuczki użyć. ale żeby go skumac musisz sie do niego zbliżyć i to nie przez robienie laski ,a poznac go na wylot,jego przeżycia w dziecinśtwie,czasami to ma duzy wpyływ

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość hania_mala
nikt tutaj na kafe nie ma az takich problemow, zawsze mozna wszystko rozwiazac... a w samolocie nie probowaliscie? zart... nie wiem, czy to wszystko, co mowisz, autorko, wydarzylo sie... no ale skoro tak piszesz tutaj, to trzeba ci wierzyc...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kawaczarna
xxq dobrze mowi - wiele sie wynosi i wiele w czlowieku siedzi, wiele przezyc... moze ma jakies kompleksy, wlasnie gdzies gleboko zakorzenione, a teraz mu jeszcze seks doszedl... bo brzydki chyba nie jest, co?:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość xxq
a widzisz ,kwestja kim są dla Was ci alkoholicy,jesli to bliska rodzina (mama ,tata) to jesteście DDA, a tacy ludzie mają problemy z postrzeganiem uczuć i ich odbiorem. Wiem co mówie,bo ja np tylko wipieprzam się w związki z kobietami DDA,normalne mnie nie pociągają wogóle,być może dflatego że sam jestem DDA

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kawaczarna
moze nie mial lekko w zyciu, moze nie mial najlepszych przezyc, a teraz przez seks sie dodatkowo doluje, bo dawno tego nie robil, nie wie, nie umie, nie wiem... a tak bardzo chce, jak mowisz...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość po stokroć załamana
To nie ma nic wspólnego z jego dzieciństwem czy doświadczeniami, bo przez te 8 miesięcy poznaliśmy się już naprawdę dobrze i to o nim wiem :/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość po stokroć załamana
kawaczarna, tyle, że jak się coś chce a ma się z tym problem, to się robi wszystko, żeby go rozwiązać i móc to robić, prawda? A on najwyraźniej po prostu to olał :/ Może tę kwestię ktoś mi przetłumaczy? Bo ja pojąć tego nie potrafię, ale jest to bardzo niemiłe.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość aawz
tak jak mowi xxq - moze to, ze tak sie zachowuje czasem, wynika z tego, ze nie wiem, moze sie znieczulil w pewnych kwestiach i nie reaguje az tak, jak powinien normalnie albo jak ty sie spodziewasz, ale mimo to jest mu przykro... a ciebie wspiera, jak ci zle? umie okazac empatie? czy oprocz tego, ze w zwiazku, to jest Ci przyjacielem?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość xxq
myslę że trzeba się jakoś w to wgłebić ( w sensie intelektualnym) ale na spokojnie bez presji! bo skoro próbowałas na tak wiele sposobów,to problem może być po innej stronie. ciekawe jak on miał z innymi kobietami? ja np o sobie jestem o tyle spokojny,bo z moimi poprzedniczkami było mocno ok jesli chodzi o sex. cóz tera największy przypływ emocji powoduje u mnie wciśniecie gazu w aucie i pokonywanie ciasnych zakrętów... coż znikam spać bo jutro tzn juz dziś, bedzie mi cięzko wstać... zycże rozwiązania problemu i spokojnej nocy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość po stokroć załamana
Jest mi przyjacielem we wszystkich kwestiach oprócz tej. On uważa, że powinniśmy dalej próbować i to wszystko. A chyba normalnym jest sądzić, że przez 8 miesięcy jak mu oklapuje przy wkładaniu, to coś jest nie tak! Po prostu olał moje potrzeby, zignorował to, że oral nigdy nie zastąpi normalnego stosunku, jemu z tym wygodnie, a mnie te próby kosztują masę nerwów i rozczarowań za każdym razem :/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość po stokroć załamana
"ciekawe jak on miał z innymi kobietami"-pisałam na początku, miał tylko jedną i to trzy lata temu :/ Ale to wszystko nie jest okolicznością łagodzącą kwestię, że olał to, że ma problem i było mu wygodnie dalej tak żyć- lodzik co jakiś czas, pieszczoty, a że nigdy mi nie wsadził to co go to interesuje :/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość hehehehe no tak
gostek po tych wszystkich przygodach w roznych miejscach stwierdzil ze niezly z ciebie koorwiszon i ma blokade,z inna mu pojdzie lepiej......dobrze ci tak!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość po stokroć załamana
Wypraszam sobie takie komentarze, to raz. Dwa, że to nie świadczy źle o nim, bo próbowałam mu pomóc. K*rwiszonem jest taka, co każdą nową zabawę na innym wypróbowuje, a nie taka, co szuka sposobu, żeby pomóc własnemu partnerowi się "odblokować" jeśli ma problem. spadaj dzieciaku, sądząc z komentarza do obory ci krowy doić, a nie do rozmowy ze mną.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość sproboj jeszcze na drzewie
polmozgu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość vizircolor
naprawde go to nie interesuje? nic a nic sie nie przejmuje, ze nie wychodzi? mowisz, ze mu z tym wygodnie... hm...:/ skoro taki przyjaciel, jak go tu przedstawiasz i zachwalasz, to chyba nie jest tak, ze ma to definitywnie gdzies i w ogole mu nie zalezy na tobie w lozku, bo to by sie klocilo nawet... sa tacy, ktorzy w lozku maja kobiete gdzies, ale najczesciej na codzien tez ja zle traktuja i maja ja jako zabawke... nawet Cie inaczej nie chcial piescic, jak nie wychodzilo? no chyba ze nie chcialas, bo masz dosc, jak tu mowisz... tak jak xxq zycze rozwiazania problemu i szczecia, bo chyba naprawde warto!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość po stokroć załamana
Pogratulować elokwencji. Tyle w tym temacie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość po stokroć załamana
vizircolor -> owszem, on pieści inaczej, ale ile można? Jak to jest "zamiennik" czy urozmaicenie to jak najbardziej, ale żeby też normalny seks był,a nie ciągle tylko ręką albo ustami. On tylko gadał że się tym przejmuje,a nic z tym nie robił, do lekarza nie poszedł sam, nawet tabletek nie kupił z własnej woli, tylko dopiero jak lekarz zapisał. To z mojej strony wygląda tak, że jemu pasuje tak jak jest, bo jemu oral wystarcza do szczęścia, a ja na przykład wolałabym jednak normalnie się pokochać... :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość vizircolor
skoro juz ma te tabletki i jest takim fajnym gosciem mimo wszystko, to niech sie wam uda! zycze szczescia, naprawde! a jak i pozniej sie nie bedzie zbyt dobrze dzialo, to do seksuologa i ratowac sie albo od razu na zapas.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
1.może boi sie ciązy 2.boi się że szybko wytrysnie 3.wstydzi sie ruchów frykcyjnych /tak tak,niestety,czeste niz myslisz/ 4.jestes mu przyjaciołka nie kochanka czyli moze zwyczajnie go nie podniecasz 5.strach przed coitis czyli anoreksja seksualna 6.zespółnieprzystosowania seksualnego 7.róznice wupodobaniach seksualnych 8.róznica libido ... i tak mozna całą noc wymieniac...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość po stokroć załamana
Dziękuję za dobre słowa, potrzebowałam się wygadać, bardzo mi pomogliście wszyscy :) W przyszłym tygodniu właśnie wybieramy się do seksuologa, zobaczymy co powie. Choć aktualnie jesteśmy w nie najlepszych nastrojach ponieważ ja poczułam że on ignoruje moje potrzeby i trochę się posprzeczaliśmy, ale jakoś się pozbieram i będzie lepiej. Mam nadzieję, że warto, bo jak dalej tak będzie, to niestety zostawię go...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość taksowka88
a moze to wina tez masturbacji? nikt nie mowil o tym, ale chyba skoro tyle lat byl sam, to jakos tez sie musial rozladowac... i przez to ma stres, bo teraz musi poznac kobiece cialo i nie wie, czy podola w lozku...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość po stokroć załamana
taksowka88 w dużym stopniu na pewno to jest to co mówisz, nawet urolog tak powiedział. Wiem, że może i mu ciężko, czuje się zagubiony i się boi czegośtam, ale spróbujcie zrozumieć i mnie- mam 20 lat, mam faceta 25letniego, czyli wiek jakby rzecz ujmując najstosowniejszy do "zabawy" i przyjemności, a on wiedząc że ma problem tyle czasu nic z nim nie robił. czuję się tym urażona, bo to tak, jakby go nie obchodziło, że mi nie wystarczy do szczęścia "zrobienie dobrze" ręką...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość taksowka88
jestes tez od niego bardziej doswiadczona pewnie... ale to chyba oczywiste, a i w temacie wiele zostalo powiedziane.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość sprobuj tez...
a moze te poprzednie mial tylko do seksu, a CIebie kocha i sie nie udaje? nie zawsze tez jest tak, ze od razu na widok golej dupy staje pala... i to nic zlego w sumie, choc inaczje, gdy stanie, to wtedy jest reakcja.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×