Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość ciekava

Przerwanie stażu

Polecane posty

Gość ciekava

Od 2 m-cy jestem na stażu z Urzędu Pracy (staż jest na 6). Czy w momencie znalezienia pracy i przerwania stażu otrzymam papier, że takowy staż odbyłam (mam oczywiście na myśli termin do przerwania)? Czy może z powodu przerwania jest on anulowany i zaświadczenia nie dostanę? Pytam ponieważ mam możliwość zaliczenia poprzez staż praktyk w szkole ;) Zresztą z myślą m.in. o nich szłam na ten staż jednak panująca tam atmosfera nie pozwala, niestety, na normalne funkcjonowanie przez 8h.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość uuupppppp
ja jestem na 3 miesiecznym stazu i nie zamierzam go przerywac, ale chce zeby jeden 1 tego stazu zaliczyli mi jako praktyki ze szkoly do ktorej uczeszczam (studium rachunkowosci). staz koncze w sierpniu a praktyke musze zrobic od wrzesnia . chce zapytac kierownika czy byloby cos takiego mozliwe tzn ze we wrzesniu przyjde z umowa ze szkoly oni mi ja podbija a potem na koncu wrzesnia z dzienniczkiem do podpisu . mam nadzieje ze sie zgodze bo nie chce mi sie za free chodzic miesiac n praktyke tym bardziej ze teraz jestem 3 miesiace na stazu w ksiegowosci

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość cxxcdxdd
no oczywiscie ze bedziesz miala dokument potwierdzajacy odbycie stazu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×