Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

czerwona pomarańcza

mam jutro rozmowę kwalifik.w JUSTIN POWER tv N

Polecane posty

na stanowisko: asystentka,sekretarka,recepcjonistka, nie wiem czego się spodziewać, jakie pyt. mogą mi zadawać? wiedzą,że nie mam dośw.(z CV), powiedzcie jak się przygotować???? cholera boję się:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość no to powodzenia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ewelekaaaa
badz pewna siebie, poczytaj cos o tej firmie, przygotuj sie na pyt. jak wyobrazasz sobie tam prace. powodzenia, daj znac jak poszlo.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zxczc
częste pytanie zadawane na rozmowach wady i zalety własnej osoby

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Toscana
wada - zbyt: ambitna, pracowita, dokładna... zaleta: pełna zapału, perfekcjonistka, z wysoką kultura osobista, zaradna, bardzo komunikatywna... znajdź swoją największa zaletę, to co robisz lub umiesz najlepiej, dobrze ubierz w słowa i gotowe ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wezmą Cię na pewno
tyle, że okaże się, że masz chodzić po domach i wciskać ludziom tv n już się z tym spotkałam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
do >>>wezmą cię napewno>>>tez to samo sobie pomyslalam jak sie dowidzialam co to jest za firma, trudno nie nastawiam sie zobaczymy co bedzie, choc to juz by bylo chamstwo dawac oglosznie na sekretarke,asystentke a naprawde bylby to przedstawiciel handlowy:O Toscana>>>pracowitość i dokłądność to zalety przecież;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
chodzi o to, że ZBYT pracowita, ZBYT dokładna.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Toscana
tak, zalety, ale zalety w "nadmiarze" to wady. np. opiekuńczość jest zaletą, ale w nadmiarze jest strasznie upierdliwa i źle postrzegana. były u mnie w szkole na lekcji takie dwie laski z Uniwersytetu Ekonomicznego i mówiły nam wiele rzeczy o CV, rozmowach kwalifikacyjnych i tego typu sprawach i właśnie mi to powiedziały ;) jeżeli spytaja o wady możesz powiedzieć, ze jesteś (zalezy jaki to zawód! :P) zbyt pracowita, wyjątkowo dokładna czy coś w tym stylu ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Toscana
nie ma sprawy ;) czekamy na odzew :D (a jakbyś przypadkiem słyszała o jakiejś miłej pracy we Wrocławiu dla mnie to daj cynk :P)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ..dor..
noi długo cię tam trzymali? jakie ci pytania zadawali? bo ja też mam mieć rozmowę kwalifikacyjną na asystentkę w Warszawie i nie wiem jak się przygotować :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zawiedzina_
Przestrzegam!!! Niestety to tylko czysta akwizycja pod nazwa badanie rynku. Bez wzgledu na stanowisko na jakie aplikujecie zostaniecie zaproszeni na 'dzien probny' - zostaniecie wywiezieni pod miasto i na 8-godzinna lapanke ludzi na ulicy (tzn. badania rynku). Ot tak zostaniecie darmowa sila robocza. Potem test kompetencji po ktorym nie slyszalam zeby ktos zostal zaproszony do dalszej wspolpracy. Ehhh.... Trzeba bylo cos przeczuwac widzac ze przed/w trakcie rozmowy 'szefofa' nawet nie spojrzala w CV...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Vanpersie89
Nooo tak. To czysta akwizycja, którą kieruje gruba szefowa:P mnie się udało ten test zdać... wyskoczyla pozniej z brawami i gratulacjami. Dali mi do podpisania jeden egzemplarz "umowy zlecanie" na ktorej nic nie bylo napisane i kazala podpisac hahahaha... No przegiecie!!! Zasmialem sie i poszedlem xD wczesniej ta firma pracowala pod nazwa FENIX ;]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość SkOOrA
To jest syf. Banda złodziei! Teraz to funkcjonuje pod nazwą Danielo Group. Tak na marginesie to co za idiota taką nazwe wymyślił?.. Przestrzegam przed tą firmą. Na rozmowe przychodzą tłumy! Niby asystentka, niby magazynier, a i tak chodzi tylko o sprzedaż bezpośrednią - akwizycja! Zwlekają z pieniędzmi, kto ma samochód jeździ za własne paliwo, karzą podawać własne prywatne numery telefonów klientom. Syf! Zastanówcie sie dobrze co robicie!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×