Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Egoistka.

Zdradziłam chłopaka z jego najlepszym przyjacielem.

Polecane posty

Gość Egoistka.
;( a pies nadal jest zajebistym kumplem....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kakakakak-
a ile masz lat?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Egoistka.
23

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość arturek24
nie drecz sie....juz tego nie zmienisz

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Też mi sensacja
Suką nie jesteś bo one jak nie chcą to nie dają i już. kurrwą też nie jesteś bo nie pobrałaś opłaty za usługę. Wszystko na to wskazuje że jesteś mało wyrafinowaną i niedoświadczoną młodą siksą, która jeszcze wiele kutasów musi poczuć w sobie by zrozumieć o co w tym wszystkim naprawdę chodzi.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Egoistka.
Szkoda że mierzysz wszystko miara tego ile kto ma lat... ;( Chyba nie na tym to polega...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Egositka , ale powiedz czy dla Ciebie to jest w ogóle problem? Czy po prostu boisz sie ze to sie wyda, wiec nie wiesz za bardzo jak to rozegrac?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Egoistka.
Mój problem polega właśnie na tym że jeśli Mu o wszystkim powiem bedzie źle bo wywołam wojnę a jeśli zachowam to dla siebie to będe się z tym okropnie czuła. To być między młotem a kowadłem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ale kochana, Ty ponosisz tylko odpowiedzialnosc za swoje czyny a nie za to co zrobil także jego kolega! To nie Twoja działka, skoro zle sie z tym czujesz to powiedz co i jak. To juz sie stało, było , minęło, czasu nie cofniesz.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość arturek24
jesli go bardzo kochasz to nic mu nie mow !!!! z czasem ci przejdzie...nie wiem jaki on jest i jak moze zareagowac...ale nie mow mu nic !!!! nie psuj tego co stworzyliscie !!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość arturek24
bedziesz miala taki maly sekret...kazdemu sie moze zdarzyc :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość arturek24
egoistka...jesli chcesz pogadac to napisz mi na gg 2961708

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
przeciez to i tak wyjdzie na jaw, to nie byl jakis przelotny numerek z nieznajomym, ale z przyjacielem jej chłopaka!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Egoistka.
dzięki za słowa pocieszenia ale muszę to poprostu wszystko od nowa przemyśleć. Mam jeszcze troche czasu do tego sierpnia więc wezmę sobie weekendowy urlop i zaszyję się gdzieś w spokojnym miejscu i przemyślę to wszystko. Mimo wszystko dziękuje wszystkim za rady...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
lilith_84 - to samo jej napisałam co ty post wczesniej. arturek24 - mam nadzieję ze sie myle, ale piszesz jak nastolatek :O "po wplywem chwili" - nie ma czegoś takiego jak obiektywny wpływ chwili

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość eluuss19
Witaj naprawde Ci wspolczuje wierze ze czujesz sie z tym naprawde zle musisz ograniczyc kontakty z tym "przyjacielem" i po powrocie Twojego chlopaka ograniczyc kontakty we trojke moim zdaniem to ten chlopak zachowal sie nieodpowiednio, nie zasluguje by byc przyjacielem kogokolwiem !! Ty zostalas tylko w to wszytsko wciagnieta !! i to nie jest tylko twoja wina !! wina glownie lezy po stronie tego kolesia ! Tobie naprawde wspolczuje tego co sie stalo moim zdaniem nie mow mu tego , jesli go kochasz, pozatym Twoj chlopak jesli nawet by Ci wybaczyl wiedzialby ze nie mozna Cie zostawic nawet na pare dni jesli go kochasz to mu tego nie mow, mysle ze to najlepsze wyjscie poswiec sie dla niego i dla waszej milosci i zapomnij o tym trudno stalo sie jak sie stalo jednak oczywiscie jest to Twoja decyzja jesli chcesz pogadac pisz na maila elu_siaa @wp.pl lub na gg 384536 ps. zal mi tych ludzi ktorzy maja Cie za "dziwke ", trudno stalo sie , kazdy popelnia bledy !! ZROZUMCIE TO !!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość glistha69
No cóż... takie jest życie...bez sensu jest teraz ocenianie Twojego zachowania.. i tak wiesz że źle się stało. Niestety sama ściągnęłaś czarne chmury nad swoją głowę, bo teraz cokolwiek zrobisz będzie dla ciebie złe. Jeśli opowiesz swemu lubemu co się wydarzyło to masz dwie opcje przed sobą, albo ci powie ze nie chce cie więcej widzieć i kopnie ci do dupy, albo wybaczy ci wspaniałomyślnie a po latach ci to wypomni i wyzwie cię od najgorszych. Jeśli zdecydujesz się milczeć to zawsze będziesz albo w strachu że przyjaciel puści parę - a wtedy katastrofa! - albo będziesz zmuszona zachowywać się jak gdyby nigdy nic podczas wspólnych spotkań - a to będzie strasznie męczące i żenujące . Jednak życzę ci żeby żaden z czarnych scenariuszy się nie spełnił. Może sobie to jakoś poukładasz...miejmy nadzieję że wyzuty sumienia będą jedyną karą za to co zrobiłaś.. choć nie wiem czy taka kara jest najlżejsza... Pozdrawiam!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość glistha69
A tak swoją drogą... to niezłego ma twój chłopak przyjaciela... ja dziękuję! :/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Miał chłopak przyjaciela, miał chłopak dziewczynę, co tu dużo mówić...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Łatwo Wam mówić. Ja dużo podróżuję i naprawdę, chciałbym znaleźć taką, która nie popełnia takich "błędów pod wpływem chwili". Jak na razie, to wiem, że to absolutnie niemożliwe.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość twój chłopak ma co chciał
Po pierwsze kazał Cię pilnować - ja bym się obraziła za takie traktowanie :O Po drugie wybrał kolegę, który nie był wart zaufania. Powiedzmy, że swoim wcześniejszym zachowaniem zasłużyłaś na brak zaufania- no to facet nie powinien doznać wielkiego szoku. Moim zdaniem powinnaś mu powiedzieć, bo ten kolega skoro okazał się fałszywym kumplem, to pewnie sypnie Cię złośliwie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość uuuuuuuuuuuuuuuuuu
po pierwsze twój chłopak ma naprawde suer kolegę!!! miałam podobny problem tylko że swojego faceta nie zdradziłam aż tak tylko kilka razy spotkałam sie pogadać i doszło do pocałunkow tylko, ale mój facet nie ufał mi i myślal ze sie z nim przespałam. po tym zajściu a mineło juz dwa lata ciągle mnie sprawdza czy sie z nim nie spotykam, czy nie pisze do mnie itd. ale nie zerwał ze mną bo mnie naprawde kochał i chciał być tylko ze mną. A ty jak jemu o tym powiesz to na 100% odejdzie od ciebie bo facet nie bedzie mógł żyć z taką świadomością ze przespałaś sie z innym a raczej z jego najlepszym kolega. Wspólczuje tobie ale mogłaś sie troche kontrolować nie zwalaj winy teraz na alkohol. A przyjaciel nie da tobie teraz spokoju...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
lepszego tekstu nie słyszałam ,,W czasie jego nieobecności mieli mnie pilnować jego przyjaciele, żeby on mógł sie czuć spokojnie.'' dziecko a ile ty masz lat że trzeba cię pilnować??? czy dajesz dupy każdemu i chłopak był tego świadom więc wynajął cały sztab kolegów aby cię ,,pilnowali'' weź się za książki lepiej a nie za związki bo nie dorosłaś do tego

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zawszewierny
Egoistko, no i super!!! Skoro poprzednie mu dorabiały rogi na lewo i prawo, to twoja szczerosc na pewnoe go ucieszy!!! Ty szmato... wspolczuje mu... i jeszcze z jego najlepszym przyjacielem... co to za przyjaciel? Szmata jestes, wiedzac, co przeszedl i robiac mu to samo... zgnij na ulicy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jakzmka
hahahahaha, co za debile sie porobili! ludzie popelniaja bledy... hahahahaha, JASNE, to po co sie wiazecie, po to, zeby sie tutaj zalic i pocieszac, ze "popelniacie bledy"??? szmaty, a nie kobiety!!! tak samo faceci, tez sa tacy!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość lalalalalalakakkaaa
sexyangel - DOKŁADNIE! Gówniara... Co z tego, ze 23 lata...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Misiek5
Ten tzw. przyjaciel zrobił wam obojgu wielką krzywdę. Myślę że powinnas przestać go widywać, od takich "przyjaciół lepiej trzyamć się z daleka. Jeśli on coś opowie o tym zdarzeniu Twojemu chłopakowi to powinien w zęby od niego zarobić i po sprawie. Ty nie jesteż winna temu co sie stało i nie powinnaś mieć wyrzutów sumienia z tego powodu. Przerabiałem coś podobnego, "kolega" z wojska usilował odbić mi dziewczynę w podobny sposób. Minęlo trochę lat. Mimo tego że nasze drogi się rozeszły (ja i ona mamy swoje rodziny), z nią przyjaźnię sie do dziś, a jego nie chcemy więcej widzieć.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość 1412ds
misiek, puknij ty sie w durny leb... facet wykorzystal jej zaufanie, ale i ona sie dala... mogla odpuscic sobie hotel i nawet PO PIJAKU wrocic do domu z imprezy... chyba lepszy ochrzan od rodzicow, niz mozliwosc zdrady... zwlaszcza po pijaku... dzieci jestescie i tyle...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Egoistka.
Z jego przyjacielem już od dawna sie nie widujemy. Gdy sie spotkamy to tylko "cześć" "cześć" i nic więcej. Można powiedzieć że fakt jestem suka, szmata, ździra itd., bo na takie określenie zasługuje moje zachowanie. Ale w takim razie jak nazwać jego przyjaciela???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×