Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Egoistka.

Zdradziłam chłopaka z jego najlepszym przyjacielem.

Polecane posty

Gość jazjazjaja
jeszcze gorszym... ale zapamietaj, ze ON TOBIE ZAPROPONOWAL HOTEL!!! Wiedzac, ze jego przyjaciel, czyli twoj chlopak wyjechal... i WTEDY mimo alkoholu powinnas odmowic i jechac do domu!!! Chyba ze nie wiesz, jak sie zachowujsz po alkoholu, to inna sprawa... ale teraz juz wiesz.. nie chlej tyle wiecej, nie zabawiaj sie tak... dorosnij! owszem, nie ma faceta, chce sie seksu, ale widocznie tak to jest dzisiaj modnie, rznac sie z kims innym, bo ta wspaniala, romantyczna druga polowak pojechala sobie gdzies, a ja co mam zrobic? mysl w ten sposob...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość normalka nic sie nie stalo
faceci tez zdradzaja, nie boj sie... nic zlego nie zrobilas przeciez. potrzeba chwili, zapomnialas sie i taie tam... a twoj chlopak wyjechal do holandi, wroci pewenie z prezentem dla ciebie, moze cos ci bedzie chcial opowiedziec i oczywiscie zapyta, jak ci tutaj bylo, gdy go nie bylo... bo pewnie na co dzien, jak sie kontaktujecie, czy kiedy tam, to nic mu nie mowisz...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość 981616+54+
Myślę ze powinnaś powiedzieć może nie od razu ale na pewno musisz inaczej może jego \"przyjaciel\" powiedzieć i wtedy będzie miał zal do ciebie o to ze przed nim ukryłaś ten fakt.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość suka_
i nic więcej... tępić takie.!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość -_-_-_-
dobrze że chociaż tego żałujesz.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nie no rewelacja
kobito, czy ty wogóle widzisz co piszesz? To on proponował, miał mnie pilnować a nie pilnował?! A czy Ty jakaś niedorozwinięta jesteś? Ubezwłasnowolniona, upośledzona?! Sama za siebie odpowiadasz. Dałaś dupy. I to nie z winy przyjaciela swojego chłopaka, tylko z swojej własnej! Miejże troche odwagi cywilnej! Nawet przed soba nie umiesz się przyznać, a przed nich chcesz? Jesteś żenująca. Ale gówniara jakaś.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość szarlotka z miodem
tez pomysl pilnowac laske przez kolegow :P powiedz mu pewnie cie zostawi a kumplowi podziekuje... zreszta po jaka cholere poszlas z nim na dysko?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kuuba
Nigdy sie do tego nie przyznawaj. Chociaz by Cie żelazkiem prasowal mów ze to nie mialo miejsca i koniec. Jezeli nawet ten pseudokoleżka opowie całą sytuacje twojemu chlopakowi to powiedz ze Ci ubliża za to, że nie chcialas sie z nim przespac. Wtedy bedziesz mogla popatrzec jak tamten dostaje po buzce. Moim zdaniem ten twoj opiekun to zwykly frajer. Po prostu nie wolno ruszac dziewczyny swojego przyjaciela nawet wtedy gdy sama na niego wlazi. Takie są prawa miedzy przyjaciółmi.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość onazdradzona
zwróć temu chłopakowi wolność, byłam w podobnej sytuacji, tyle że po drugiej stronie... to mnie zdradził chłopak i ja nie potrafiłam dalej z nim być... to zbyt bolesne, przed oczami ciągle masz akt zdrady... gdybym miała się z nim po tym fakcie kochać, chyba bym zwariowała... odeszłam, a dowiedizałam się po pół roku, przypadkiem... bardzo żałuję spędzonego z nim czasu, odkąd zdradził, choć go kochałam, ale miłość w związku to nie wszystko!! Powtarzam... daj mu spokój, zasługuje na szacunek i wierność, Ty mu tego nie zapewniłaś. Pozdrawiam, może z czasem dorośniesz i znajdziesz kogoś, kogo naprawdę pokochasz i będziesz mu wierna. Mimo wszystko życzę powodzenia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość m.poly__
moim zdaniem nie ma co juz sie w to dłużej bawić. To bedzie toksyczny zwiazek.!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość starszy
Powiem Ci jedno jak powiesz to już możesz zapomnieć o związku.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Egoistka.
Ech chciałam przekazać wszystkim niedowiarkom, że jednak wybaczył. Nie mógł sie z tym do końca pogodzić ale wybaczył. Przyjechał teraz niedawno we wrześniu i uznał że spróbujemy od nowa, bo szkoda żeby to co razem przeżyliśmy się zmarnowało.... A ja bede miała nauczkę na przyszłość...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
I tak na marginesie, to jak dochodziło do tego zbliżenia to ty nie masz rozumu w tym swoim łbie żeby powiedzieć jemu "kumplowi" DOŚĆ? czyli jednak chciałaś się skurwić skoro nie zareagowałaś na to gdy posuwał cię twojego faceta "przyjaciel". Ten koleś naprawdę ma przejebane, wyczytałem że jego eks dawała dupy na lewo i prawo, a ty zrobiłaś to również.... Ten jego kumpel to frajer, który powinien dostać wpierdol aż się miło by patrzało, a tobie trotyl w cipę wsadzić.... Żenada...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość julaaaa
oj dziewczynko oj oj jaka ty głupia w chu.j jesteś....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nieporozumienie
ten facet to gowno nie przyjaciel

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nieporozumienie
wredniak, masz racje !

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość na jego miejscu
już dawno kopnał bym tego "przyjaciela" w d**e.!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Burn.
Ja z kolei Cię rozumiem. Pseudo przyjaciel upił Cie zaprowadził do hotelu i wykorzystał. /na dobrą sprawę gdybyś wcześniej o tym pomyślała można by go było oskarżyć o gwałt i tak by sie cała sprawa zakończyła. Pseudo przyjaciel byłby spalony a Ty byś wiodła szczęśliwe życie u boku swojego ukochanego... ;]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Burn.
_monisia_ nie rozumiem dlaczego życzysz jej tak źle i odrazu ją wyzywasz. Stało sie i już nic nie da się na to poradzić... Ale jeden błąd nie przeważa o tym czy kobieta jest ździ.rą czy też nie...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Burn.
_monisia_ nie rozumiem dlaczego życzysz jej aż tak źle.!? I na dodatek wyzywasz od najgorszych... Stało się. Jedna noc poza kontrolą... Błąd na całe życie... Ale ten jeden błąd nie może określić czy kobieta jest żdzi.ra czy też nie...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Burn.
_monisia_ nie wiem dlaczego życzysz jej aż tak źle i wyzywasz ją od najgorszych.?! Jedna noc, jeden błąd na całe życie... Stało się i czasu nie da sie już zawrócić. Więc dlaczego jeden błąd poza kontrolą ma świadczyć o tym czy kobieta jest żdzir.ą czy tez nie.?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Burn.
_monisia_ nie wiem dlaczego życzysz jej aż tak źle i wyzywasz ją od najgorszych.?! Jedna noc, jeden błąd na całe życie... Stało się i czasu nie da sie już zawrócić. Więc dlaczego jeden błąd poza kontrolą ma świadczyć o tym czy kobieta jest żdzir.ą czy tez nie.?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Burn.
_monisia_ nie wiem dlaczego życzysz jej aż tak źle i wyzywasz ją od najgorszych.?! Jedna noc, jeden błąd na całe życie... Stało się i czasu nie da sie już zawrócić. Więc dlaczego jeden błąd poza kontrolą ma świadczyć o tym czy kobieta jest żdzir.ą czy tez nie.?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Burn.
_monisia_ nie wiem dlaczego życzysz jej aż tak źle i wyzywasz ją od najgorszych.?! Jedna noc, jeden błąd na całe życie... Stało się i czasu nie da sie już zawrócić. Więc dlaczego jeden błąd poza kontrolą ma świadczyć o tym czy kobieta jest żdzir.ą czy tez nie.?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Burn.
_monisia_ nie wiem dlaczego życzysz jej aż tak źle i wyzywasz ją od najgorszych.?! Jedna noc, jeden błąd na całe życie... Stało się i czasu nie da sie już zawrócić. Więc dlaczego jeden błąd poza kontrolą ma świadczyć o tym czy kobieta jest żdzir.ą czy tez nie.?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×