Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

monique23

Jak go odzyskac?

Polecane posty

hehehh a podobno to była wielka miłość :o :o :o :) i jeszcze mu nie staje :o :o :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Słoneczko ale jak jemu wiecznie nie bedzie stał to zapewniam Ciebie ze ci zbrzydnie!!!! chyba ze nie masz zadnych potrzeb :o :o :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
to nie twoj interes czy mam potrzeby czy ich nie mam...bylo mi dobrze...jak by ci ojciec umieral to tez by ci nie stawal...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ale mi zawsze stoi bezwzgledu co się dzieje :o :) to ze Ojciec ma raka to sam na to zapracował fatlnym odżywianiem niestety :o :o :) ( kobieto pamiętaj nic nie bierze sie z powietrza!!!! według praw fizyki wszystko ma swoja przyczynę!!!!) Ty pieczesz rozne ciasta i pozniej to jesz to nie zdziw sie jak kiedys Ciebie dopadnie rak :o :o oczywiście tego Ci nie zyczce To MY się jednak nie znamy?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
zaczelam wczoraj - 30 lipca - nagroda! biedrona - 30 lipca - nagroda! agoola - 30 lipca - nagroda! cosik - 12 lipca karola - 13 lipca ting - 16 lipca podkowa -30 lipca - nagroda! miła Moniczko ❤️ o co tutaj chodzi?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mysle ze rak prostaty nie ma duzo wspolnego ze zelym odzywianiem...to raczej genetyka...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość icy_hot
Monique23, jesli naprawdę chcesz go odzyskać napisz do mnie - nie jedną taką sytuację się rozwiązywało. Pomogę. W życiu wszysko da się zrobić, jesli tego chcesz. :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×