Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Zaloguj się, aby obserwować  
Gość ania172

niepłodnośc ... POLMED Wrocław

Polecane posty

Dziewczyny czy wiecie może do którego dnia cyku można zrobić to HSC ? A jak robiłyście badanie kariotyp to miałyście tylko somo pobranie krwi czy umawiłyście sie jeszcze na jakąś wizytę przed? Z góry dzieki kochane że zawsze odpisujecie!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Maria najpierw konsultacja, potem lekarz kieruje na krew, bo przecież może nie tylko kariotyp będziecie robić, mój luby musiał jeszcze AZF robić. U mnie dziękuję w miarę ok, juz prawie 5 tydzień w szpitalu, a końca nie widać. Trzymam za Was kciuki i jeszcze sie do Was dziś odezwę. Buziaki dla wszystkich

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość irenn
Sylwia, szukamy przyczyny, Lekarze w Polmedzie sa bardzo pomocni i jestem im bardzo wdzieczna,wiec mysle ze wspolnymi silami wyjasnimy przyczyny. A jak u ciebie? Jak sie czujesz? Co porabiasz w domku?:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mam nadzieję,że się wszystko u Ciebie ułoży:) U mnie tygodnie lecą,jutro kończę 30 i coraz bliżej do porodu,będę miała cesarkę.Jestem juz duża więc mi cięzko,a szczególnie w upalne dni,wtedy nie wynurzam nosa z domu tylko poleguję na kanapie w sąsiedztwie wiatraczka;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Uff, dopiero z pracy wróciłam a tu same dobre wiadomości :) Kika super wiadomość! Ściskam mocno kciuki :) Tylko dlaczego masz transfer w znieczuleniu ogólnym? Mała nareszcie się doczekałaś tej wredoty @. Niezle Cię przetrzymała. u nas z tych 6 dojrzałych 4 się zapłodniły. Zobaczymy jak się sprawy będa miały jutro ale mam nadzieję, że stan się nie zmieni :) Transfer w czwartek.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kika2880
nie mogę się absolutnie poruszyć, a niestety jestem po operacjach mam dużo zrostów i niestety boli, zarodek trzeba włożyć precyzyjnie - jest 1 , więc od razu powiedziano że znieczulenie trzymam kciuki za czwartkowy transfer ! ja mam jutro rano :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kika2880
nie mogę się absolutnie poruszyć, a niestety jestem po operacjach mam dużo zrostów i niestety boli, zarodek trzeba włożyć precyzyjnie - jest 1 , więc od razu powiedziano że znieczulenie trzymam kciuki za czwartkowy transfer ! ja mam jutro rano :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kika,amaaka trzymam za Was kciuki!!! Powodzenia ;-) Wierzę ,że Wam się uda i wierzę ,że ja będę zaraz po Was ;-);-);-) Ja mam pierwszą wizytę dopiero 10-go września ale wiem,że czas szybko zleci. Dziewczyny czy zastrzyk z diphereliny mogę trzymać w lodówce?Bo tam jest napisane,że w temp poniżej 25 st ale nie napisano powyżej ilu, a że mój pokój jest na poddaszu to tu mam na pewno powyżej 25 st (czasami jak słońce zaświeci ;-) ) więc włożyłam go do lodówki a oddziałowa mnie nastraszyła,że nie jest pewna czy dobrze zrobiłam więc się zestresowałam, bo dobre parę już tam leży...;-/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kika2880
w lodówce to nie wiem, ja trzymałam w szafce z lekami w kuchni po tm zaastrzyku miałam uderzenia gorąca i słabo mi się robiło :) wiatrak miałam przy samej głowie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Próbowałam poszukać jakichś info w necie,ale nigdzie nie ma wzmianki o trzymaniu w lodówce.Obawiam się,że tam jest za niska temperatura,także lepiej będzie jak wrzucisz gdzieś do szafki w miejscu mało nasłonecznionym. Co do skutków ubocznych to mi tez dał w kośc ten zastrzyk;osłabienie,zawroty głowy,uderzenia gorąca i kilka dni depresyjnego humoru.Mój M nie wspomina dobrze mojego zachowania po aplikacji tego zastrzyku,miał przechlapane ze mną,bo robiłam wilekie awantury z byle powodu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziewczyny wyciągnęłam ten zastrzyk z lodówki z ten proszek jakby się zlepił,mam nadzieję,że się nic z nim nie stało ;-( Ale mam teraz stresa,masakra...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kika2880
spytaj o to koniecznie w klinice- zadzwoń najlepiej

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kika2880
już jestem po :) miałam znowu narkozę także znowu sobie pospałam hihi, znowu przy usypianiu były żarty :) wszystkie osoby miłe, wspierające bardzo :) człowiek od razu się lepiej czuje. Polecam POLMED , naprawdę i opieka i dbanie o pacjenta i dr Elias, dr Siejkowski i dr Polak, i panie położne i cały zespół od wenflonów i usypiania - wszystko na plus, bardzo pozytywnie przez to przeszliśmy mam już kruszynkę w sobie :) jest ponoć bardzo ładna, wczoraj podzieliła się na 5 a dzisiaj pani embriolog mi przed uśpieniem powiedziała że właśnie już na 6 podzielona :) biorę leki i czekamy ...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witajcie!!nie pisalam bylam na tygodniowym wypoczynku.Pozdrawiam was wszystkie..oczywiscie gdybyscie pytaly to wynik odebralam z ranca..1.2 ,wiec znowu porazka.. Sylwia co u Ciebie? wszystkiego NAJ...NAJ...z okazji urodzin... Liska czy ty przyzwyczailas sie juz do szpitalnych salek??jeszcze troszke kochana i wrocisz juz z maluszkami do domu!!! MalaG do do wrzesnia zleci,a powiedz gdzie kupilas diphereline? Widze,ze kika juz po,ale Amaka jutro,wiec trzymam kciuki za bete.. Angel,Maria co u was?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Irewen,strasznie mi przykro:(Trzymaj się dzielnie kochana. Bardzo Ci dziekuję za życzenia,ale ja nie mam urodzin...Lenka też tak zrozumiala mój wpis,a mi chodziło o to że kończe 30-sty tydzień ciąży,bo 30 lat to ja skończyłam 3 lata temu;) Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kika2880 trzymam za Ciebie mocno kciuki ;-) Oby kruszynka została z Tobą!!! ;-);-);-) irewen tak mi przykro :-( Zastrzyk kupiłam w Polmedzie ... amaaka jutro Twoja kolej ;-)Powodzenia ;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dzwoniłam do kliniki nic się nie stało z zastrzykiem,że trzymałam go w lodówce...uff ale i tak powiedzieli,że lepiej trzymać w szafce więc mój zastrzyk od wczoraj leży obie w szufladzie...i mam nadzieję,że zadziała jak powinien ;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kika2880
irewen - strasznie mi przykro bądź dzielna ...:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Amaaka kciuki zaciśnięte za jutrzejszy transferek.Grunt to pozytywne nastawienie ;) Kika a Tobie życzę aby bąbelek został z Tobą na całe 9 miesięcy. Irewen dziękuję, że pytasz. Ja już wróciłam do pełnej sprawności. Jestem do 27 sierpnia w pracy potem pełny relaks nad adriatykiem i po powrocie startuję do drugiego podejścia, jeżeli oczywiście nie będzie przeciwwskazań, chyba że w tym czasie naturalnie (choć szanse niewielkie :( ) Byłam na wizycie u swojego lekarza po owulacji i oczywiście jeden pęcherzyk nie pękł i zrobiła się tradycyjnie torbiel. W tym cyklu idę na cytologię to od razu zobaczę, czy cholera się wchłonęła. Buziole dla zaczarowanych a Nam starającym się duuuuuuuuużo wiary :D 🌼

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Monch czyżbyś się do Croatii wybierała???ło matko jak ja Ci zazdroszcze:)urlopuj na maxa:)Może wrócicie w wiekszym składzie z wczasów...wszystkiego dobrego:) pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
małaG17 a ja takiego zastrzyku nie dostałam a jesteśmy na podobnym etapie tzn antyki, zaczynam się martwić.Powiedzcie mi dziewczynki czy jak brałyście antyki to też miałyście wahania nastroju, a do tego strasznie zbiera mi się woda mam problem z założeniem obrączki butów z paskiem na kostce. pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Myszko,ten zastrzyk bierze się ok 19-20 dnia cyklu/brania tabletek/,teraz zależy czy masz brać antyki miesiac czy dwa miesiące. co do skutków ubocznych brania antyków to każda ma inaczej;być może Twój organizm tak zareagował na te zmiany hormonalne i mozesz gromadzić więcej wody,do tego ta pogoda i opuchlizna gotowa.Zmiany nastroju to tez indywidualna kwestia,mój M mówi,że sympatyczna to ja nie byłam tak więc moje hormony mu dały w kość;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzięki za radę, lekarz mówił,że w połowie brania antyków mam się zjawić z kompletem badań i podpisaną umową.i ze jak dobrze pójdzie to zabieg koniec września.Mam nadzieję,że mam brać tylko jedno opakowanie bo sama na siebie się wkurzam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kika2880
amaaka trzymam kciuki !

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  

×